Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla dziecka 0-2 lata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

    Myślę,że tego typu zabawki jak maskotki czy grzechotki będą jak najbardziej wskazane dla dziecka w wielu 2 lat. Ewentualnie jakieś akcesoria np komplet ładnej pościeli do łóżeczka,to zawsze będzie trafnym prezentem a u nas znajdziesz jej szeroki wybór.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

      znowu postawie na klocki i książki zarówno jedno jak i drugie rozwija
      praktyczne ubranka czy pościel zostawiam dla rodziców
      w końcu to prezent dla maluszka;D

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

        rowerek biegowy jest super i maluszki swietnie sobie z nimi radza zabawki drewniane jako prezent zawsze sie sprawdza - sa praktyczne i maja cos w sobie - to moje typy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

          Rozpiętość wiekowa 0-2 latka jest bardzo duża. Moje typy to klocki drewniane lub Duplo, jeździko-pchacz albo jakieś zabawki edukacyjne grające-świecące

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

            dobrym rozwiązaniem jest stolik edukacyjny np. 4w1 pomaga dziecku rozwijać słuch, wzrok, ułatwia chodzenie. Służy przez dobre kilka miesięcy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

              Dla mnie takie prezenty są bardzo trudne, ponieważ mam w rodzinie dzieciaczka półtora roku, ale wszelkie prezenty zabawki, maty, podusie go nie interesują, jedyne co to.... - komputer, tak , też mnie to przeraża, ale nie mam co kupić temu dziecku, a słodyczami nie wypada ciągle paść.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                Ja najmniejszym kupuje zawsze pieluszki, odciąża rodziców, dziecku potrzebne...starszakom np. siostrzenicy...co roku ma na urodziny nowe kolczyki z Apart

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                  Ja dzieciom biżuterii nie kupuje bo- za szybko zmienia się moda i potem to i tak pójdzie na sprzedaż. A co do pieluszek- nie każdy dwulatek je jeszcze potrzebuje. I w sumie chciałabym kupić coś typowo dla tego dziecka.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                    Ja mam podobne zdanie w tej kwestii,tym bardziej jeżeli chodzi o prezent dla dziecka do 2 lat,więc biżuteria na pewno nie będzie czymś wskazanym i potrzebnym,na to przyjdzie czas potem. Postawmy na coś praktycznego,np drewnianą kołyskę czy mebelki do pokoju.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                      Aaaaaaaaaaaa bo moja siostrzenica ma 8 lat, to tak wtrąciłam, a poza tym ona jest tak uradowana jak dostaje nowe kolczyki, że szok!
                      Najmłodszym to tak jak wyżej, pieluszki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                        Dyskutujemy o prezencie dla dzieci 0-2 latka. Ja mam takiego dwulatka i naprawdę wielki problem co mogłabym mu kupić na te święta ! Słodycze nie, zabawki edukacyjne - nuda bo on już komputer potrafi mniej więcej obsługiwać. Coś praktycznego ? Pytałam się mamy jego i ona mi nie podpowie bo sama ma z tym problem, a pieniedzy mu nie dam bo przecież za mały znowu, a będzie mu przykro że przychodzi się do niego z pustymi rękoma (za słodyczami też nie przepada). Ktoś jakiś pomysł?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                          Dyskutujemy o prezencie dla dzieci 0-2 latka. Ja mam takiego dwulatka i naprawdę wielki problem co mogłabym mu kupić na te święta ! Słodycze nie, zabawki edukacyjne - nuda bo on już komputer potrafi mniej więcej obsługiwać. Coś praktycznego ? Pytałam się mamy jego i ona mi nie podpowie bo sama ma z tym problem, a pieniedzy mu nie dam bo przecież za mały znowu, a będzie mu przykro że przychodzi się do niego z pustymi rękoma (za słodyczami też nie przepada). Ktoś jakiś pomysł?
                          No przecież napisałam już chyba z 3x, że najmłodszym zawsze, zawsze kupowałam pieluszki a kolczyki były takim wtrąceniem...nie ważne..

                          A te dzieci to znasz mniej więcej tak dobrze, że wiesz może jakie lubią bajki, książki, e.t.c?
                          Świnka Peppa, Auta, Scoobi Doo, inne?
                          Może pójść w kierunku ulubionej postaci z bajki i kupić bluzeczkę z nadrukiem tej że postaci, czy inny gadżet? Co myślisz?
                          Słodycze, to zły pomysł...racja, nie szłabym w tym kierunku.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                            Może jak tak lubi komputer i i tak spędza przy nim sporo czasu, to kup mu grę tylko edukacyjną np. http://www.********************/?websale8=conr...fKey=3lbhlf77h

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                              Napisane przez kalina1982 Pokaż wiadomość
                              Może jak tak lubi komputer i i tak spędza przy nim sporo czasu, to kup mu grę tylko edukacyjną np. http://www.****************************************/?web...fKey=3lbhlf77h
                              Może napisz nazwę gry lub wklej załącznik ze zdjęciem, gdyż link się nie wyświetla i nie jesteśmy w stanie zrozumieć o jaką grę chodzi.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezent dla dziecka 0-2 lata

                                Dla dwu latka proponuję np duże maskotki przytulanki,u nas znakomicie się sprawdzają i dziecko ma wiele radości,to będzie na pewno trafionym prezentem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X