Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciemnozielone wodniste kupki u 1,5 rocznego dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciemnozielone wodniste kupki u 1,5 rocznego dziecka

    Hej mamusie, mój syn ma 1,5 roku, od tygodnia robi wodniste ciemnozielone kupki, śluzu w nich nie widzę ani krwi. Nie wiem od czego to może być??? Wizytę u lekarza mamy na czwartek dopiero. Jeśli chodzi o dietę to nowością jest chlebek z masełkiem i szyneczką (dziecko ma skazę białkową, ale lekarka kazała powoli wprowadzać masełko). Boję się czy te kupki moga być wynikiem jakiejś bakterii???? Synek nie płacze ani nie marudzi przy ich robieniu. Pomóżcie, bo do czwartku zwariuję! Zaczełam mu podawać lakcid, dużo też pije herbatek, zeby sie nie odwodnić.
  •    
       

    #2
    Odp: Ciemnozielone wodniste kupki u 1,5 rocznego dziecka

    cześć
    Nie rozumiem. Jak to dopiero w czwartek? Chore dziecko powinni szybciej przyjąć, to nie ma żartów.
    Może spróbuj przyspieszyć wizytę?
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciemnozielone wodniste kupki u 1,5 rocznego dziecka

      Może właśnie zaczełam nowy wątek: to wirus i nie ma na to lekarstwa –dieta -dużo pić!!!!! Słodka zwykła herbata ,żadnego chleba, szynek-dziecko odwodnisz. Żadnych ziemniaków, produktów mlecznych.
      W takich przypadkach lepiej jest dziecko przegłodzić jak żałować , że musi zostać w szpitalu.
      Ugotuj ryż-ale taki z kilograma nie saszetki , na wodzie, zetrzyj na grubym tarku jabłko do niego i zagotuj. Jeśli twój maluch pije z butelki to zmiksuj-możesz dosłodzić do smaku. Tak podawaj 3 razy dziennie. Nie trzymaj na drugi dzień w lodówce, codziennie gotuj świeże.
      Następna pozycja to marchwianka-gotowana marchewka też przez smoczek a jak nie to w plasterki.
      Żadnych świeżych owoców ,biszkoptów-chrupki kukurydziane bądź suchary. Herbata ze suszonych borówek(nie surowe).
      Teraz leki- SMEKTA(NIEDOBRA ALE BARDZO SKUTECZNA)na receptę poproś lekarza o NIFUROKSAZYD i trzymaj go w apteczce jak relikwie bo w nagłych biegunkach u dzieci jest niezastąpiony-poproś w syropie i w tabletkach(zawsze się przyda) UWAGA TA BIEGUNKA JEST ZARAZLIWA myj ręce jak tylko się da najczęściej
      Last edited by koliberek71; 01-08-2011, 11:50.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciemnozielone wodniste kupki u 1,5 rocznego dziecka

        Pilnować, żeby dziecko się nie odwodniło - do picia woda, orsalit na uzupełnienie składników mineralnych. Będzie dobrze, pewnie już przeszło.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciemnozielone wodniste kupki u 1,5 rocznego dziecka

          Nothing is easy to understand, If you want to understand https://essay-writing-services.revie...rk-com-review/ you have to learn or read all the stuff which is described here for you only. I want to show some more and perfect informative instructions which proved as more easy to understand.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X