Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks oralny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Seks oralny

    Mam problem, mój mąż chce, a ja nie. Czuję się skrępowana i w ogóle mi to nie pasuje. Nie wiem jak mu to powiedzieć? Od czasu do czasu się przełamuję, ale męczy mnie to. Poradźcie coś kobitki
  •    
       

    #2
    przy kolejnej takiej sytuacji bądź stanowcza, powiedz mu ze nie lubisz i nie chcesz a jesli mu nie pasuje to niech sobie zmieni i sie do tego zasmiej zeby nie bylo z tego wiekszego problemu - szczerze mus byc bo sie zawsze bedziesz meczyc ... albo moze sprobuj mu powiedzec delikatnie zeby poszedl umyc "tygrysa" (czy jak tam wolisz) i jesli zatwierdzisz to moze sie troszke pobawisz ale nic tylko w jedna strone,albo jakies gumki smakowe lub np zabawa z czyms czym mozna najpierw posmarowac a pozniej zlizac? bo podejrzewam co ci przeszkadza, to co kazdej z nas...ja akurat lubie ta forme i nie trzeba mnie namawiac
    Kinia & Aminka

    Skomentuj


      #3
      brooke7 ma rację, szczerze z facetem pogadaj i pewnie problem się rozwiąże. Bo jeśli on myśli, że przykładowo "boli cię głowa", to nie zrozumie i sparawa będzie wracała jak bumerang!

      Skomentuj


        #4
        Dzięki dziewczyny, szykuje się na spokojną rozmowę w weekend. Zobaczymy jaki odniesie skutek...

        Skomentuj


          #5
          No i co tam u ciebie zielona słychać w temacie??? Trzymam kciuki za pozytywnym rozwiązaniem sprawy!

          Skomentuj


            #6
            Ja też jestem takiego zdania jak koleżanki. Dyplomacja jest potrzebna wszędzie, a nic tak nie pomaga jak rozmowa wprost. Tylko należy wszystko ubrać w odpowiednią formę, żeby czasem biedny chłop sobie nie pomyślał, że jest jakiś obleśny czy coś. Chyba należałby powiedzieć spokojnie coś w stylu: kochanie wiesz, że mocno Cię kocham i seks z Tobą sprawia mi dużą przyjemność, ale akurat ten rodzaj pieszczot mi nie odpowiada i nie czuję się wtedy komfortowo. Mądry facet to zrozumie, bo przecież zbliżenie musi być przyjemne dla obojga, a po co to robić, jeśli kobieta ma się zmuszać.
            Kryształ jest sercem miecza,
            Serce jest kryształem Jedi,
            Jedi jest kryształem Mocy,
            Moc mieczem serca.
            Wszystko jest jednością,
            Kryształ, miecz, Jedi.

            Skomentuj


              #7
              popieram moje poprzedniczki musisz spokojnie z nim porozmawiać. On musi zrozumieć, że Tobie to nie odpowiada.
              Pamiętaj - jeśli będziesz godziła się na to dalej to po jakimś czasie przyjdzie mu do głowy coś innego i znów będziesz się zmuszać...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                problem z facetami leży w tym miejscu,że gdy im czegoś brakuje i nie mogą spełnić swoich fantazji erotycznych(oczywiście nie generalizując) mogą szukać tego spełnienia gdzieś indziej.Stąd biorą się zdrady Ja radziłabym spróbować,może to polubisz i sprawisz prawdziwą przyjemność swojemu partnerowi?

                Skomentuj


                  #9
                  Ja też nie byłam gotowa na takie "zabawy" kiedy mój mąż mnie o to poprosił. Powiedziałam mu więc, że póki co, nie ma na co liczyć, bo mnie to po prostu brzydzi. Powiedziałam mu, żeby się jednak nie załamywał bo nie mówię "nie, nigdy w życiu!"> Po prostu w tym momencie nie jestem w stanie się do tego zmuszać. i tak jak podejrzewałam, po jakimś czasie przemyślałam sobie wszystko, poukładałam, stwierdziłam, że skoro mi takie pieszczoty sprawiają przyjemność to dlaczego ja mam nie dać tej przyjemności swojemu mężowi i pewnego wieczora zrobiłam to z pełną świadomością, nie zmuszając się do niczego. Mąż był w 7 niebie a i mnie się to spodobało. Teraz gra wstępna jest baardzo miła i przyjemna



                  Skomentuj


                    #10
                    Pozwolcie wypowiedzec sie mezczyznie

                    Niestety jest tak, ze wiekszosc mezczyzn trzeba nauczyc, iz seks to takze duzo rozmowy, kompromisow i czasu na przemyslenia . Szczerosc! Inaczej zaszywane urazy kiedys zniszcza wasz zwiazek. Nie mowcie, ze "boli was glowa" (chyba ze akurat tak jest), badzcie szczere. Dlaczego ktoras ze stron ma sie bac powiedzec, ze dzis z jakiejs przyczyny nie ma ochoty na seks (facet tez moze sie zle czuc, nie kazcie mu byc gotowym na kazde zawolanie). Moze zamiast go uprawiac, porozmawiac o nim. Moze rozmowa rozladuje napiecia i przyjdzie ochota.

                    Przelamanie sie w przypadku pierwszego razu moze sprawic kazdemu problem. Porozmawiac, wyjasnic, zapytac, przemyslec, oswoic sie i moze zacznie sie dzialac.

                    Higiena w czasie seksu to podstawa. Nie ma mowy o przyjemnym, romantycznym seksie, jesli ktoras ze stron sie nie umyla (bleee). Nie ma mycia, nie ma seksu. Prosta zasada. Ale trzeba ja przedstawic, a nie udawac, ze wszystko jest wporzadku tylko "glowa mnie boli".

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11


                      No i co? Maz zrozumial?
                      D

                      Skomentuj


                        #12
                        ja jakoś nie mogę. Odrzuca mnie i już!!

                        Skomentuj


                          #13
                          zgadzam sie z innymi.mi tez na poczatku to przeszkadzało ale z czasem sie do tej formy pieszczot przekonałam co nie znaczy ze robimy to czesto bo mimo wszystko wole co inne

                          Skomentuj


                            #14
                            u mnie to jest tak maz mnie doprowadza do szalenstwa za kazdym razem przed zblizeniem a ja jego sporadycznie wie ze nie przepadam za tym i ze nie zawsze mam ochote i to akceptuje nie prosi i nie wraca do tematu wie ze jak bedzie naciskal to bede jeszcze bardziej od tego uciekac po prostu raz na jakis czas mam ochote zrobic mu przyjemnosc ale jak chwile przed tym on mnie o to poprsi tak czuje sie zmuszana i caly zapał i chec odchodza i nici takze ta ja decyduje a on o tym wie i czeka cierpliwie az mnie najdzie
                            Wikunia 04.08.2008r

                            Skomentuj


                              #15
                              Nie ma co się zmuszać ....seks ma być przyjemny!!!
                              mąż musi to zrozumieć.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X