Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jazda samochodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jazda samochodem

    A ja mam do was takie pytanie dotyczące pewnej przeróbki w aucie. Jeździcie może ze swoimi maluchami w samochodzie na gaz. Zastanawiam się właśnie nad jego instalacją, bo zasilanie nim auta jest bardzo popularne. Nie wiem jednak, czy to ma jakiś wpływ na zdrowie, szczególnie dziecka. Mam na oku już kilka zakładów mechanicznych z tej strony http://autogratis.pl/uslugi/instalac...stkie-typy-aut , ale jeszcze chciałam was zapytać o zdanie. Czy zasilanie gazem jest bezpieczne?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jazda samochodem

      Odkad moj maz zamontowal kieszeń do radia samochodowego i w koncu mamy radio w samochodzie - nasze podroze staly sie o wiele przyjemniejsze! Nie wiem jak moglismy tyle lat (10!!) jezdzic bez radia w samochodzie...masakra!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jazda samochodem

        im bardziej będziesz odkładała jazdę tym gorzej. Wiem to z doświadczenia. Odkładałam ze strachu. Pewnego razu sytuacja mnie zmusił i od tamtego czasu jakoś sobie radzę na drodze

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jazda samochodem

          A ja coraz bardziej noszę się z zamiarem zrealizowania kursu doskonalenia jazdy samochodem. Tutaj mają na to świetne opcje, kuzyn był i mi polecał.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jazda samochodem

            Ja zdawałam egzamin na prawo jazdy kilka lat przed ciążą. Po egzaminie w ogóle nie bałam się jeździć. Natomiast w ciąży w ogóle nie prowadziłam samochodu, bo prawie połowę ciąży musiałam przeleżeć. Wyszło na to, że przez rok nie prowadziłam samochodu w ogóle i jak pierwszy raz miałam gdzieś pojechać z maluszkiem to bardzo się bałam. Wolałam nie ryzykować. Nie czułam się pewnie po takiej przerwie, a jeszcze odpowiadałam za dziecko. Nie chciałam stwarzać niebezpieczeństwa na drodze i zagrażać komukolwiek. Zdecydowałam się wtedy wykupić jazdy doszkalające w OSK Aster w Gdańsku, bo tam wtedy mieszkaliśmy. To była bardzo dobra decyzja. Otrzymałam wsparcie i praktyczne porady, ale przede wszystkim po kilku godzinach z instruktorem odzyskałam swoją pewność i zaczęłam jeździć samochodem sama i z dzieckiem. Jeśli komuś zdarzyła się taka przerwa w jeżdżeniu samochodem to jazdy doszkalające są bardzo pomocne w powrocie. Może też kilka godzin jazd z instruktorem pozwoliłoby pozbyć się stresu tym mamom, które nie miały przerwy, ale zaczęły się bać kiedy miały prowadzić samochód z dzieckiem.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jazda samochodem

              Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś zabiera rodzinę w podróż autem, które nie jest w pełni sprawne. Przecież to może się bardzo źle skończyć! Skoro macie problemy z wycieraczkami, to po prostu pomyślcie o tym, by zakupić nowe w https://piorawycieraczek.pl/alfa-rom...askie-id-17505 To da Wam spokój i podniesie bezpieczeństwo podczas jazdy.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jazda samochodem

                Ja robię obecnie prawo jazdy, by móc łatwo się przemieszczać po mieście. Wiem, że jeżdżenie autem od samego początku, po zrobieniu prawa jazdy pozwala nabrać wprawy. Robię prawo jazdy w UK i znalazłam stronę http://www.emano.co.uk/jak-zrobic-pr...y-osobowe.html która mi dużo wyjaśniła. Macie jakieś doświadczenie z jazdą samochodem w Wielkiej Brytanii, jakieś wskazówki? Z góry dzięki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jazda samochodem

                  Jeżeli chodzi o wyprawy na wakacje to wyprawy samochodowe mam już za sobą. Nie jest to dla mnie, jazda samochodem wielogodzinna jest bardzo męcząca. Zdecydowanie wole postawić na wylot samolotem, nawet jeżeli ma to być połączenie wewnątrz krajowe. Co do samych biletów to można znaleźć fajne okazje i wcale nie wyjdzie was to drożej niż paliwo za samochód... Macie może tu swoje sprawdzone linie lotnicze? U mnie świetnie sprawdza się Lufthansa mają tez bardzo dobre opinie w sieci, wiec też dlatego na nią się zdecydowałam pierwszy raz.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jazda samochodem

                    Jeśli chodzi o auto i podróż samochodem to przekonałam się sama do jednej ręczy. Mianowicie zawsze dobrze jest mieć zapisany numer do pomocy drogowej. Sprawdzoną firmą na terenie województwa mazowieckiego jest pomocdrogowa-polska.pl. Działają już na terenie całego województwa a w planach mają całą Polskę. Sama nie myślałam że mają tak rozbudowaną ofertę. Grodzisk Mazowiecki (pomocdrogowagrodziskmazowiecki.pl), Sochaczew (pomocdrogowasochaczew.pl) czy Mszczonów (pomocdrogowamszczonow.pl) to tylko niektóre z miejscowości jakie obsługują.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jazda samochodem

                      Ja zdałam prawko w ciąży za 3 podejściem. Jakoś w siódmym miesiącu. Jak tylko odebrałam samochód mąż wpakował mnie do auta, które kupił, i kazał jeździć. Początki były tragiczne, bałam się strasznie, mimo, że dobrze sobie radziłam. Po pół roku minęło a teraz po 3 latach jest super. Zero stresu czysta przyjemność. Jeszcze jak się jedzie bez dzieci to już w ogóle luksus.
                      W każdym razie to mija, najpierw jeździj drogami, które znasz, potem stopniowo zdobywaj nowe tereny. Mi bardzo pomagał małż. Bardzo.
                      Buźka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jazda samochodem

                        moja żona nie miała takich problemów, chyba jest urodzonym kierowcą

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X