Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od Redakcji :)

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Od Redakcji :)

    Drodzy forumowicze!

    Na tym forum dyskutujemy o aktualnych konkursach portalu Babyonline.pl - po zakończeniu konkursu wątek jest przenoszony na forum "Konkursy zakończone".
    Jeśli chcecie poprosić o głosy, zajrzyjcie tu: "Poproszę o głosy w konkursie"
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:03.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Od Redakcji

    Super bardzo dziękuję

    Skomentuj


      #3
      Odp: Od Redakcji

      Witam serdecznie, mam pytanie do Redakcji...czy jest nadal konkurs dotyczący Dafi?? wczoraj w pewnych godzinach widzialam taka informacje, chcialam wziac udzial, ale teraz juz go nie widze;( a do tego przez pomylke umiescilam odpowiedz przy innym wątku;-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Od Redakcji

        Justynkan, musieliśmy wycofać konkurs na chwilę, ale wróci
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Od Redakcji

          Pięknie dziękuję za odpowiedź;-) pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Od Redakcji

            Witam! Czy książki "Jak przechytrzyć dziecko" za wygrana w konkursie na weekend 1-3.08 zostały już wysłane? Niestety do dni dzisiejszego książka do mnie nie dotarła Dziękuję za odpowiedz.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Od Redakcji

              Napisane przez Ela30K Pokaż wiadomość
              Witam! Czy książki "Jak przechytrzyć dziecko" za wygrana w konkursie na weekend 1-3.08 zostały już wysłane? Niestety do dni dzisiejszego książka do mnie nie dotarła Dziękuję za odpowiedz.
              Do mnie też nie,więc chyba jeszcze ich nie wysłali

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Od Redakcji

                Wysyłki nagród to trochę nasza bolączka, bo nie wysyłamy nagród z redakcji, a mamy specjalny dział obsługujący wysyłki i specjalny magazyn (we Włocławku!), z którego wszystko jest wysyłane. Czasem zajmuje to znacznie dłużej niż byśmy chcieli, a minimum to dwa tygodnie od zebrania wszystkich danych. Dane zbieramy minimum tydzień. Czyli: od ogłoszenia wyników zwykle czekacie miesiąc na swoje nagrody :/
                Sporadycznie zdarza się sytuacja, kiedy to sponsor wysyła nagrody i wtedy bywa jeszcze dłużej... Ale pilnujemy bardzo skrupulatnie, żeby wszystko było wysłane i żebyście mogli się cieszyć swoimi wygranymi
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Od Redakcji

                  Ja dziękuje za otrzymaną śmieciarkę i książkę właśnie dziś dotarła, wieczorem przestudiuję książkę, myślałam ze jest cieńsza a tu taka niespodzianka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Od Redakcji

                    Witam,
                    Gdzie mogę znaleźć wyniki konkursu "Będziemy rodzicami"? W regulaminie piszę, że wyniki będą do 18 września a nigdzie ich nie ma..
                    Pozdrawiam serdecznie całą Redakcję

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Od Redakcji

                      Chcę testować produkty Big-Active pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Od Redakcji

                        MAM PYTANIE JESTEM TU NOWA CHCE WZIASC UDZIAL W KONKURSIE DZIECKO NA OKLADKE . rOBIUE WSZYSTKO ZGODNIE Z waszymi WSKAZÓWKAMI A PISZE MI ZE NIE DODANO ŻADNEGO ZDJECIA

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Od Redakcji

                          JESTEM TU NOWA CHCE WZIASC UDZIAL W KONKURSIE ZDJECIE NA OKLADKE mAMO TO JA. rOBIE WSZYTSKO ZGODNIE ZE WSKAZOWKAMI JEDNAK WYSKAKUJE MI INFORMACJA NIE DODANO ZADNEGO ZDJECIA. PROSZE O POMOC

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Od Redakcji

                            tina, może dodajesz za duże zdjęcie? Musi mieć max 2 MB.
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Od Redakcji

                              Witam serdecznie,
                              gdzie znajdę wyniki dla najaktywniejszej fanki na forum? Ten kocyk bardzo mi się podoba a mam teraz dużo czasu i będę o niego walczyła he he

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X