Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uśmiech noworodka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    uśmiech noworodka

    Mój kochany Przemuś uśmiechnął się mając jakoś niedługo po wyjściu ze szpitala, fakt że nie był to jeszcze świadomy uśmiech ale już coś. teraz jak tylko zobaczy mamusię albo tatusia to pokazuje swoje śliczne dziąsełka.
    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      nasza mała uśmiechnęła się już w drugiej dobie, choć zgadzam się, z przedmówczynią, że to nie było jeszcze świadome, ale dla nas to był uśmiech

      Skomentuj


        #18
        Pamiętam jaka to wielka radość patrzeć na to maleństwo przy szpitalnym łóżku i podziwiać jego uśmiechy, nieświadome ale takie piękne A gdy po miesiącu maluszek popatrzył na mnie i strzelił mi uśmiechem to już trudno było nie zwariować z radości
        OLIWIER 16.12.2008

        Skomentuj


          #19
          Sebastianek pierwszy raz uśmiechął się półtora miesiąca po porodzie (tak nie przez sen) był to najsłodszy i najcudowniejszy uśmiech jaki kiedy kolwiek widziałam a teraz ma trzy miesiące i tydzień i jak się do troszkę połaskocze to głośno się śmieje Tego śmiechu moglą bym słuchać całe życie

          Skomentuj


            #20
            Pamietam,pamietam ten sliczniutki pierwszy prawdziwy usmieszek mojego synka,tak jak daty pierwszego zabka i pierwszego kroczku sie niezapomina

            Skomentuj


              #21
              Moje bliźniaki są niesamowite. Takie podobne, a zarazem tak różne z charakteru. Ich uśmiechy po prostu rozbrajają Kiedy tylko pojawiają się na ich buźkach, to znikają wszelkie troski

              Skomentuj


                #22
                Odp: uśmiech noworodka

                Pierwszy uśmiech mojej córeczki zauważyłam ok 2 tygodnia jej życia jak leżała w łózeczku rano, wyspana, przebrana, szczęśliwa, zadowolona, najedzona i zauważyła misia obok łóżeczka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: uśmiech noworodka

                  Moja Hania pierwszy raz uśmiechnęła się ok 6 tygodnia życia. Miałam problemy z karmieniem, stan zapalny, itp. Po nakarmieniu dziecka, w czasie którego wyłam z bólu Mała pierwszy raz się uśmiechnęła. Wynagrodziło mi to cały mój ból i cierpienie.
                  Polecam mojego bloga o ciąży, macierzyństwie i nie tylko: www.szczesliwamama.pl
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: uśmiech noworodka

                    Mój synek pamiętam że jak urodził się to na drugi dzień już się uśmiechał a tak każdy mówił że dziecko w późniejszym czasie się uśmiecha Córka to już później pierwszy uśmiech pokazała ale i tak pierwsze uśmiechy są najlepsze

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: uśmiech noworodka

                      Moja córeczka pierwszy raz się uśmiechnęła w szpitalu jak przeczesywałam jej włoski, dość dużo już ich wtedy miała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: uśmiech noworodka

                        A pamiętacie pierwszy uśmiech, gdy widać już chociaż jeden ząbek To dopiero widok, a uśmiech taki śmiech na całego jak się bobas śmieje i śmieje

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: uśmiech noworodka

                          Pewnie, ze pamiętam ten uśmiech. Nasz synek to taki śmieszek i praktycznie cały dzień się prześmieje. Cudownie to wygląda.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: uśmiech noworodka

                            Mój synek pokazywał ząbki tylko jak się złościł. Zawsze jak sie uśmiechał to z zamkniętą buźką. Kiedyś nawet myślałam, że coś z nim nie tak lecz lekarz pierwszego kontaktu uspokoił nas i mówił, że każde dziecko ma swoje zajawki, które ciężko wytłumaczyć. Z ząbkami na wierzchu zaczął się uśmiechać jakoś przed roczkiem.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X