Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasza Klasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    a ja sobie nk wychwalam- odnowilam kontakty a nawet mozna powiedziec ze poznalam wiekszosc mojej rodziny a ze mieszkam zagranica wiec mam kontakt ze znajomymi. na moim profilu mam wszystko zablokowane wiec nikt oprocz moich znajomych nie moze go ogladac.
    co mnie wkurza to np.to ze ludzie wstawiaja po 60 zdjec-przeciez po obejrzeniu 10 zdjec reszty juz nie chce mi sie ogladac zwlaszcza ze wszystkie "na jedno kopyto". albo moja kumpela np.ma chyba z 70 zdjec na swoim profilu a moze tylko z 2 swoje a reszte swojej coreczki- no ja rozumiem ze cieszy sie swoja coreczka no ale bez przesady...
    a co naaaaaaaaaaaaaaaaajbardziej mnie wkurza to to ze ludzie zakladaja profile swoim kilkumiesiecznym dzieciom albo co gorsze psom i kotom!!! no luuuudzie... toc to nasza klasa a nie...



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Właśnie czytałam że na NK jest pedofil który zbiera zdjęcia dzieci i je brzydko podpisuje.
      Był nawet jego link http://nasza-klasa.pl/profile/19121224 ja go od razu zablokowałam.
      Co najdziwniejsze nikt tego typa nie chcę usunąć po mimo próśb itp
      Jeżeli chcecie zablokujcie go
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        ja też mam zablokowana galerie i usunęłam ze znajomych wszystkie fikcyjne
        konta.

        dzięki nk wiesz kto z kim jest, a zwłaszcza kto co ma
        bo tym sie lubią pochwalic
        i nie chodzi mi o dzieci
        tylko dom auto itp.

        Skomentuj


          #19
          Zapysl fajny - wykonani kiepskie.
          Mozliwosc dowiedzenia sie co u kogo slychac przycmiona zostala własnie pedofilami i innymi kretynami ktorzy np wklejali fotki obcych dzieci i podpisywali haslami typu "szukam domu" "Czekam na adopcje" lub podpisami o jakich wczesniej byla mowa. Sama znalazlam foto coreczki kolezanki na koncie jakiegos goscia - fotka wyswietlila mi sie jako nowo utworzone konta.
          Ja mialam zdjecie synka, zdjecie ze slubu. Pierw wykasowalam wszystkie foty po tej aferze a pozniej samo konto.
          Wole umzrec w niewiedzy niz wiedziec co tam sie dzieje

          Skomentuj


            #20
            Dla mnie NK jest oki,napoczątku siedzialam na nk godzinami bo to strasznie wciągające było,ateraz wchodze tylko sporadycznie.

            Skomentuj


              #21
              ja tam nie mam problemy z NK, mam znajomych ktorych chce miec(jest ich troche ale to taki pamietnik nazwisk) zdjec mam kilka,
              debile sie zawsze znajda wiec ich poprostu nie akceptuje i mam pozadek.
              to ze platne... mi te opcje nie sa potrzebne.. a to w koncu komrcyjny serwis.
              na gadu czesciej mnie zaczepiaja,a juz szczyt byl kiedys na skype jka ciagle arabowie podrywali mojego brata!!! wiec sie przyzwyczailam, dlatego ze sa debile nie mozna sie zamykac w 4 scianach, ale oczywiscie wszystko z glowa.

              Skomentuj


                #22
                Jestem zszokowana tym co robia jacys chorzy ludzie ze zdjeciami dzieci.Ja tez wrzucilam do tej pory ok 10 zdjec mojego synka i nie wiem czy ich nie usune.To jest straszne co sie dzieje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Na naszej klasie pojawiłam się jak tylko powstał portal i było fajnie każdy pisał o sobie dodawał jakieś zdjęcie ale z biegiem czasy zaczęło się zmieniać tzn. ludzie zaczęli przechwalać się jeden przez drugiego zdjęć 100 aby tylko się pokazać. Teraz tylko wchodzę na stronę i sprawdzam pocztę.

                  Skomentuj


                    #24
                    A ja nawet tam się nie załogowałam i dobrze bo jak widzę nic dobrego z tego nie wynika

                    Skomentuj


                      #25
                      ja bylam chwile, ale zaczeli sie odzywac rozni ludzie, z ktorymi wcale nie mialam ochcoty rozmawiac, a poza tym co to za jakies sciganie sie kto ma wiecej znajomych. Pisalo do mnie wiele osob, ktorych nawet nie znalam - bezsensu. Wypisalam sie stamtad

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja niestety doświadczyłam kradzieży zdjęć. Były zamieszczone w galeriach przez fikcyjnych użytkowników. Dziś moja galeria na nk jest wyłącznie dla znajomych. I są tam zdjęcia (może 4) mojego synka - ale nie samego lecz w towarzystwie dorosłych. Jest to jedna z form ochrony.
                        pozdrawiam Kasia

                        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                        poematem niezliczonych słów
                        mą radością, miłości promieniem,
                        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Nasza Klasa

                          Fajna zabawa, ale do czasu. Kiedy juz wymienisz wszystkich znajomych to nieco nudna sie robi
                          Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Nasza Klasa

                            Dla mnie NK to też dobry pomysł bo można mieć kontakt ze znajomymi,a co do zdjęć to zawsze będą osoby które poprzez fotki bedą chciały pokazać kim to oni nie są i co to oni nie mają.Wiec to chyba normalne.




                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Nasza Klasa

                              ja mam tylko facebooka ..jakoś nk nie ufam już...z doświadczenia

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Nasza Klasa

                                Jeszcze na początku powstania miała sens. Sama cieszyłam się iż mogę odnaleźć koleżanki ze szkolnej ławki. Później przemieniło się w zwykły portal zdjęciowy. Stracił swój cel ten portal.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X