Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Polecam jakiś kosmetyk kolagenowy. Są może drogie, ale działają cuda ze skórą i świetnie nawilżają. xx
    Last edited by gagatka; 17-09-2020, 13:27. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Na baby shower dobrze się sprawdzają praktyczne prezenty, zwłaszcza jeśli u przyszłej mamy nie przelewa się. Praktyczne prezenty to wszystko to, co przyda się na pierwsze tygodnie lub miesiące życia dziecka, na przykład pampersy, bawełniane xxx pieluszki, kocyk minky, kosmetyki pielęgnacyjne dla dzidziusia, album dziecka, ramki na zdjęcia itd. Fajnym pomysłem jest również prezent składkowy - po konsultacji z przyszłą mamą - i tu sprawdzi się nosidełko, łóżeczko, a nawet wózek (w zależności od budżetu i potrzeb mamy).
      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 14:15. Powód: reklama

      Skomentuj


        moze laktator ? To bardzo dobry prezent a potrafi naprawdę ułatwić życie i funkcjonowanie. Ja swój kupiłam na stronie xxx
        Last edited by gagatka; 24-09-2020, 12:08. Powód: link

        Skomentuj


          Bon na wychodne dla mamy Na przykład że zajmiesz się dzieckiem, a ona wyjdzie z facetem czy to do kina czy na kolacje i inny spacer

          Skomentuj


            hej a może nowa pralka ? Polecam pralki
            Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:02. Powód: link

            Skomentuj


              Może jakieś xxx? Wydaje mi się, że to może być dobry pomysł, żeby miała odwagę zadbać też o siebie, nie tylko o maluszka.
              Last edited by disne; 30-09-2020, 21:58. Powód: link

              Skomentuj


                Hm....polecam coś dla mamy. Może koszula ciążowa. xxx
                Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:40. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  szkoda, że nikt mi na mój baby shower nie kupił nawet takiego małego prezenciku a perfumy xxx byłby czyms przeecudnym, jakas ladna bizuteria, albo nawet jakis relaksacyjny masaż. Rozumiem, że wszyscy skupiają się na malcu ale ten trend dawania Mamie prezentu jest super

                  Skomentuj


                    u mnie ostatnio była zrzutka na poduszkę masującą xxx dla młodej mamy. Wiadomo ile czasu zajmuje dziecko i ile trzeba poświęcić energii więc takie nawet chwilowe zrelaksowanie jest dobre.
                    Last edited by gagatka; 23-02-2021, 10:58. Powód: reklama link

                    Skomentuj


                      Ja od siebie polecam misia szumisia Ostatnio oglądałam film na xxx o dziewczynach które to wymyśliły i sprzedały w świat Super sprawa.
                      Last edited by gagatka; 23-02-2021, 10:59. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja kiedyś dałam koleżance do prezentu bukiet balonów ze stópkami itp z congee xxx
                        Last edited by gagatka; 03-03-2021, 12:59. Powód: link

                        Skomentuj


                          Serie ksiazek np."Pucio" -dzieci go kochaja, lub 5czesci "Ulicy Czeresniowej" (zima,wiisna,lato,jesien,noc) lub kilka kartonowych ksiazeczek z wierszami Brzechwy,Tuwima itp.
                          https://projektprezent.pl/blog/pomys...hwyci-kazdego/
                          Dobrą praktyczną opcją moze byc ronież podarowanie kosza prezentowego ze smakolykami Jest to coś praktycznego co na pewno spodoba się każdej osobie

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X