Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienka na weselę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Sukienka na weselę

    Moim zdaniem najważniejsze jest znalezienie idealnego kroju dla siebie. Potem można kupować nawet przez internet. Ja tak robię. Na wesele wybieram się w sukience na sylwestra, którą kupiłam na Modbis.pl. Wydaje mi się, że będzie pasowała. Jeśli masz problem ze znalezieniem idealnej, to koniecznie tam zajrzyj. Mają bardzo duży wybór.
    Last edited by disne; 29-06-2020, 15:28. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Sukienka na weselę

      Zainwestowałabym jednak w coś co aktualnie jest modne, przecież żadna z nas nie chciałaby na weselu czuć się jak szara myszka.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Sukienka na weselę

        Ja ostatnio zastanawiałam się nad sukienką na wesele i stwierdziłam, że kupię albo granatową z tiulem lub białą z motywem kwiatowym. Bardzo mi się takie podobają . Jeszcze zastanawiam się nad jasnoróżową taką jak tutaj:cafe-mama.pl/sukienki-letnie-czyli-jaka-sukienke-wybrac-na-lato z odkrytymi ramionami. Co o tym myślicie? Również jestem zdania, że sukienka musi być dobrze dopasowana do figury. Powinna podkreślać atuty!
        Last edited by disne; 29-06-2020, 15:28. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Sukienka na weselę

          Tutaj trzymajcie namiary - vissavi
          Piękne suknie trochę kosztują, ale naprawdę nawet za mniejszą kasę można znaleźć coś fajnego. Podziwiam dziewczyny, które kupują suknie za kilka tysięcy, skoro coś fajnego można kupić wielokrotnie taniej.
          Last edited by disne; 29-06-2020, 15:29. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Sukienka na weselę

            Suknia za kilka tysięcy? Nigdy bym tak drogiej kreacji na pewno nie kupiła. Może domodi.pl, tam znajdziesz zróżnicowane cenowo propozycje. No i Domodi bardzo ułatwia poszukiwania, ponieważ przeglądasz oferty wielu sklepów internetowych jednocześnie.
            Last edited by disne; 29-06-2020, 15:29. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Sukienka na weselę

              Ja też bym takiej drogiej sukienki nie kupiła. Kilkaset złotych to dla mnie max.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Sukienka na weselę

                Ja również nie lubię przepłacać za ubrania. Co do sukienki na wesele - teraz są modne z falbanami. Tutaj przeczytacie dla kogo są: xxxx. Czy myślicie, że sprawdzą się na wesele? Wypada takie założyć?
                Last edited by disne; 29-06-2020, 15:29. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Sukienka na weselę

                  Falbanki bardzo pozytywnie mi się kojarzą Wydaje mi się, że wszystko zależy od stylizacji.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Sukienka na weselę

                    A co powiecie na taka sukienkę xxxx ? Chłodnie odcienie pastelowego różu są wyjątkowo modne podobno w tym sezonie, a do tego ta delikatna koronka na górze, jak dla mnie super!
                    Last edited by disne; 29-06-2020, 15:30. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sukienka na weselę

                      Zamiast tak strzelać i się zastnawiać co będzie najlepsze posiłkujcie się takimi miejscami jak chociażby ten blog - xxxx osoby, które na co dzień zajmują się tematyką ślubną mają na pewno zdecydowanie większe poczucie obecnie panującego trendu, nam to może jedynie ułatwić pracę i to dość znacznie.
                      Last edited by disne; 29-06-2020, 15:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Sukienka na weselę

                        Ciężko powiedzieć, bo blog niestety nie działa. A sukienka na wesele to kwestia indywidualna, ważne jednak by przestrzegać kilku istotnych reguł.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Sukienka na weselę

                          ja to muszę kupować extralargeshop/pl/blog/sukienki plus size , niestety rozmiar mam nieco większy. Ale powiem Wam akurat w tym sklepie, są piękne te sukienki, dobrej jakości i dobrych markowych firm. Polskich producentów.
                          Last edited by disne; 29-06-2020, 15:27. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Sukienka na weselę

                            Zobaczcie sobie sukienki tutaj: dolcevita-boutique.pl/anisya-odziez-wloska Ja przypadkiem trafiłam na ten butik w sieci i ubrania bardzo mnie zachwyciły. W sieciówkach takich nie ma, wszystko jest na jedno kopyto, a tutaj każda sukienka jest inna, materiały są naprawdę dobre no i takie po prostu kroje bardzo w moim stylu
                            Last edited by disne; 29-06-2020, 15:27. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Sukienka na weselę

                              Cudowna ;-) Super uniwersalny kolor, nie rzuca się w oczy, może się nadawać na różne okazje. Jednocześnie fajnie i estetycznie wygląda. Zdecydowanie mój klimat. Po prostu coś takiego mi odpowiada. Tutaj więcej fotek: merg.pl/product-pol-93842-ZOE-Koronkowa-sukienka-z-rozkloszowanymi-rekawkami-ZIELEN-BUTELKOWA

                              Last edited by disne; 29-06-2020, 15:28. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sukienka na weselę

                                Ja widziałam ostatnio przepiękne sukienki na ślub cywilny tutaj: https://damacouture.pl/suknie-slubne/slub-cywilny. Wybór jest bardzo duży, suknie są modne, na czasie, a co najważniejsze - prezentują się naprawdę niesamowicie! Myślę, że każda z Was znajdzie u nich coś dla siebie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X