Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdrowa przekąska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zdrowa przekąska

    Ja jem sporo marchewek, kapustę. To, co jeszcze można zdobyć polskie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zdrowa przekąska

      Dla mnie smaczną i zdrową przekąską są orzechy i suszone owoce choć wiem że mają dużo kalorii. Zawsze lepiej wybrać coś takiego niż np. chipsy czy słone paluszki ;p

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zdrowa przekąska

        Chciałabym napisać, że jedzac przekaski wybieram tylko te zdrowe, ale niestety czesto zdarza mi sie jesc cos slodkiego. A poza tym jemy duzo jogurtow i owocow, troche gorzej z warzywami.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zdrowa przekąska

          Ostatnie kilka miesięcy udało mi się ograniczać niezdrowe rzeczy, ale idą święta. Chcąc nie chcą na pewno coś ciężkiego zjem.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zdrowa przekąska

            Napisane przez etasiakam Pokaż wiadomość
            Ostatnie kilka miesięcy udało mi się ograniczać niezdrowe rzeczy, ale idą święta. Chcąc nie chcą na pewno coś ciężkiego zjem.
            O tak święta a później sylwester i problem ze sukienką
            U nas ostatnio królują suszone jabłka i gruszki, praktycznie zjadamy je na bieżąco z tych co ususzymy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zdrowa przekąska

              Suszone owoce, ale lepiej wybierać takie, które nie są kandyzowane. Ja np. lubię suszone morele, zwłaszcza, kiedy mam ochotę na coś słodkiego...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zdrowa przekąska

                Można też zrobić zdrowe batoniki owsiane. Są też energetyczne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zdrowa przekąska

                  Bardzo fajnym pomysłem u mnie w pracy było ustawienie automatu z przekąskami. Bardzo bogaty asortyment przekąsek pozwala na wybranie właściwej dla każdego. Jako że jestem w trakcie żmudnego okresu odchudzania i zdrowego jedzenia to najczęściej kupuję sobie produkty Bakallandu. Zdrowe i niedrogie przekąski pozwalają oszukać żołądek i nie powodują nadmiernego tycia. Zamówienia robimy pod adresem https://ebakalland.pl/vending.html wspólnie, żeby wszyscy byli zadowoleni. Każdy wybiera co lubi najbardziej i może sobie w czasie pracy zastąpić nawet papierosa.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zdrowa przekąska

                    Ja ostatnio robiłam pyszne ciasteczka z porem i sosem tahini. Super, drowa przekąska!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zdrowa przekąska

                      lubicie tubki z musem owocowym? Często kupuję dla siebie i syna kubusia mus i wrzucam do torebki, jak jestem głodna super sprawa, wolę zdecydowanie taki mus niż ciastka, drożdżówki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zdrowa przekąska

                        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                        Zdrową przekąskę to najlepiej zrobić sobie samemu, owoce, jogurt naturalny, otręby, albo upiec ciasteczka owsiane, są cudownie smaczne, a jakie zdrowe!
                        Zdecydowanie się z tym zgadzam. Te kupne "zdrowe przekąski" mają w sobie tyle tłuszczy i cukrów że głowa mała. Tak to, robiąc coś samemu mamy pewność, że jest to naturalne i niskokaloryczne

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zdrowa przekąska

                          Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchałem opowiadania kolegi z pracy na temat zdrowego odżywiania konsumując razem z nim batonik proteinowy firmy Bakalland. Batony proteinowe są tworzone w Bakallandzie przy współudziale Jakuba Mauricza - eksperta w dziedzinie dietetyki sportowej, dydaktyka i trenera. Stanowią niezwykle bogatą w proteiny porcję energii potrzebnej do aktywnego funkcjonowania. Na stronie https://ebakalland.pl/batony/batony-proteinowe.html jest cała gama smakowitych batonów proteinowych w różnych smakach i o różnej zawartości białka. Bez problemu każdy, nawet wytrawny smakosz znajdzie coś dla siebie. Batony z serii BA! pozbawione są dodatku cukrów, tłuszczów utwardzonych oraz syropu glukozowego. Wypełnione zostały wysokiej jakości białkiem. Dodatkowo wzbogacone są witaminami, minerałami i składnikami aktywnymi, które wspomagają organizm przed i w czasie aktywnego treningu fizycznego. Stanowią energetyczny zastrzyk dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo uwzględniając ich preferencje smakowe i zapotrzebowanie na energię.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zdrowa przekąska

                            Ja lubię pieczone, pikantne orzeszki. Często robię je sobie w weekendy.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X