Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy oszczędzacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Czy oszczędzacie?

    Ja oszczędzam jak tylko mogę zastanawiam się czy nie otworzyć osobnego konta na oszczędności. Jakie opinie o smart bank macie ? Bo ten bank wcześniej nie był mi znany do póki nie skorzystałam z porównywarki kont osobistych.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Czy oszczędzacie?

      Ja oszczędzam zawsze wtedy kiedy jest ku temu odpowiednia okazja,jeżeli się to uda a dobrze wiemy,że ciężko bywa... sama lokata czy konto oszczędnościowe nie gwarantuje sukcesu.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Czy oszczędzacie?

        To racja,ale bardziej chodzi chyba o to czy oszczędzamy na dziecku czy kupujemy produkty gorszej jakości,kosmetyki,zabawki,ubranka czy nawet meble bo i takie się zdarzają. Jak to jest w Waszym przypadku?

        Skomentuj


          #49
          Odp: Czy oszczędzacie?

          W dzisiejszych czasach ciezko jest cokolwiek odłożyć, jednak myślę ze dużo oszczędzam kupując np. ubranka na wyprzedażach wyszukując okazji cenowych, gdybym miała za wszystko płacić tradycyjnymi cenami wyszło by dużo drożej

          Skomentuj


            #50
            Odp: Czy oszczędzacie?

            Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
            To racja,ale bardziej chodzi chyba o to czy oszczędzamy na dziecku czy kupujemy produkty gorszej jakości,kosmetyki,zabawki,ubranka czy nawet meble bo i takie się zdarzają. Jak to jest w Waszym przypadku?
            ja jakos na Zosce nie oszczedzam szczegolnie - chorujemy na AZS wiec kosmetyki kupuje te drozsze i bardziej nawilzajace, ubrania musza byc bawelniane bez jakis sztucznych dodatkow - ale staram sie szukac promocji, okazji cenowych aby cos zostalo w portfelu

            Skomentuj


              #51
              Odp: Czy oszczędzacie?

              ja polecam tobie bardzo taką fajną stronkę z bonusami komperiabonus, tam masz zestawienia różnych kont bankowych i fajne opcje że otrzymujesz pieniądze za na przykład zrobienie lokaty

              Skomentuj


                #52
                Odp: Czy oszczędzacie?

                Ja szukam sposobu na zmniejszenie kosztów w firmie. Póki co marnie mi to idzie ale widzę światełko w tunelu. Znalazłam wczoraj telefonię internetową - http://www.spikon.pl/operator-voip/ i chyba zdecyduję się na skorzystanie z ich usług. Mają tanie i przede wszystkim stabilne VoIP a na tym bardzo mi zależy bo obecnie rachunki za telefon mam kosmiczne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Czy oszczędzacie?

                  Oszczędzamy na samochód. Sprzedaliśmy właśnie auto na skupie u skupsamochodow.info.pl i teraz zamierzamy poszukać czegoś innego. Mamy trochę oszczędności, więc spokojnie coś znajdziemy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Czy oszczędzacie?

                    Ja staram się oszczędzać na podróżach, np wybieram tańszych przewoźników. Jeśli chodzi o podróż np do Niemiec to polecam http://przewozydoholandii.net.pl/cennik.php
                    paczki do holandii busem tutaj

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Czy oszczędzacie?

                      Ja się staram, ale nic z tego nie wychodzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Czy oszczędzacie?

                        Monety bulionowe są dobrym sposobem na oszczędzanie. Taka mała rada od drobnego inwestora

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Czy oszczędzacie?

                          Napisane przez bukowskaa Pokaż wiadomość
                          Ja się staram, ale nic z tego nie wychodzi
                          To spróbuj msaver mBankowy, czy podobny system. Jakiś drobny procent z każdego wydatku odkłada się na osobnym koncie. Też miałam problemy z odłożeniem grosza, a taki system u mnie sprawdza się świetnie. Milionów nie mam, ale kilka groszy co miesiąc sobie odłożę.


                          ______________________
                          praca Mława , oferty pracy Grajewo

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Czy oszczędzacie?

                            Jeżeli mowa o oszczędzaniu to oczywiście staram się jak tylko mogę i pomagają mi w tym zakupy w sklepach internetowych gdzie wiele rzeczy dla swojego dziecka mogę kupić znacznie taniej.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Czy oszczędzacie?

                              Staram sie jak najbardziej oszczędzać. Teraz trzeba będzie córke wyprawić do przedszkola wiec szukam wszelkich możliwych wyprzedaży. Sporo tanich rzeczy znalazłam dla niej na http://www.tzch.pl/ . Wydaje mi się że nie jedna mama robi tam zakupy dla swojego dziecka

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Czy oszczędzacie?

                                Zastanawiam sie oststnio jak można"bezboleśnie"oszczędzać na co dzień, czyli na energii, wodzie, innych opłatach. Czego można sobie odmówić aby miesieczne koszty były nieco niższe?Jak to jest u was?Ja np. podczas urządzania ogrodu zastosowałam u siebie co prawda przemysłowo-uliczne oświetlenie: http://greenie-world.com/pl/produkty...-i-przemyslowe dlatego, że jest to oświetlenie majace na celu poprzez jakość strumienia światła obniżenie kosztów nawet do 70% w stosunku do tradycyjnych lamp. Jakie wy macie pomysły aby skutecznie obniżać koszty?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X