Wróć   Forum Mamotoja.pl > MamoToJa.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Porady dietetyka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady dietetyka Na pytania o karmienie dzieci, dietę w ciąży i odchudzanie odpowiadają dietetycy oraz użytkownicy, którzy wspierają się nawzajem i pomagają w rozwiązywaniu problemów.

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-08-2018, 11:06
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Domyślnie Dieta pudełkowa w Krakowie

Macie jakieś doświadczenia z dietą, gdzie wszystkie posiłki dostarcza firma cateringowa? Ma to sens? Nie lubię gotować dla siebie i zawsze zjadam byle co w biegu, a potem żałuję.
Nieprzeczytane 24-08-2018, 07:21
tamisia's Avatar
tamisia tamisia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tamisia.polki.pl

Domyślnie Odp: Dieta pudełkowa w Krakowie

Cytat:
Napisał markietanka Zobacz post
Macie jakieś doświadczenia z dietą, gdzie wszystkie posiłki dostarcza firma cateringowa? Ma to sens? Nie lubię gotować dla siebie i zawsze zjadam byle co w biegu, a potem żałuję.
Jeśli tak to rzeczywisćie taka dieta pudełkowa moze być dla Ciebie dobrym rozwiazaniem.Jest ona dedykowana osobom, ktore nie mają czasu na zdrowe odżywianie się i jednocześnie nie chcą jeść przypadkowych rzeczy ale dobrze zbilansowane codziennie posilki.

Polecam nutridieta.pl - firma działa właśnie na terenie Krakowa.

Oferuje wiele rodzajów diet, możesz sama zdecydować jak bardzo kaloryczna musi być ta dieta.
Nieprzeczytane 10-09-2018, 10:03
Bilbuss66 Bilbuss66 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Bilbuss66.polki.pl

Sam korzystam z takiej diety i jestem bardzo zadowolony ponieważ pozwala mi to oszczędzić czas w przygotowywaniu posiłków.
Nieprzeczytane 11-10-2018, 16:58
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Mnie diety nie pomagają. Co więc zrobić, by schudnąć? Zastosować się do tych metod- gohealth.pl ?
Nieprzeczytane 02-11-2018, 10:22
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Jak dla mnie dieta pudełkowa jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Minusem jest cena, poza tym są same plusy. Tutaj https://www.eatzone.pl mają ciekawą opcję. Mają catering w wielu różnych opcjach dopasowany do różnych potrzeb.
Nieprzeczytane 06-02-2019, 10:44
Olaf88 Olaf88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Olaf88.polki.pl

Dzięki koledze, który gustuje w diecie pudełkowej ostatnio poznałem Optimal Fit. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do jego opinii bo nie jadam tego typu posiłków, ale po naszym zamówieniu
jestem w stanie określić że jedzenie było przygotowane przez fachowców. Czas dostawy był perfekcyjny a posiłki bogate w warzywa oraz owoce. Jak najbardziej polecam!
Nieprzeczytane 11-02-2019, 09:59
Swietoszka Swietoszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Swietoszka.polki.pl

Rozważałam to, ale doszłam do wniosku, że jednak dla dla dwóch dorosłych osób to koszty są zbyt duże, więc zostaję przy gotowaniu...
Nieprzeczytane 28-02-2019, 12:17
Mamamajki5 Mamamajki5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mamamajki5.polki.pl

Oczywiście ja też jestem za tym rozwiązaniem bo to jest naprawdę duża oszczędność czasu, ja nie mam go na gotowanie, duzo pracy, małe dzieci i jakoś tak wychodzi. Zamawiamy catering dla całej rodziny https://diet4u.pl/zamowienie/#/ i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Jedznie jest zawsze świeże, różnorodne i smaczne. Dopasowane pod kazdego z nas z osobna
Nieprzeczytane 27-04-2019, 12:31
katarin555 katarin555 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
katarin555.polki.pl

a ja polecam dietę WygodnaDieta
bardo punktualni i mają naprawdę pyszne dania, 5 posiłków dziennie, których wartość kaloryczną możesz dostosować, zależnie od celu jaki chcesz osiągnąć ja jestem na sportowej, więc mam troszkę więcej niż potrzebuję, ale dla rozwoju mięśni jest idealnie! polecam!
Nieprzeczytane 28-05-2019, 00:34
sleszczynka sleszczynka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sleszczynka.polki.pl

Dużo słyszałam o Optimal Fit. Od znajomych no i w internecie też można znaleźć wiele opinii na ich temat i to większość pozytywnych. Chyba się skuszę chociaż tak przez miesiąc. Zgadam się z Swientoszką, że to dość drogi luksus no ale jak nie na catering no na suplementy na odchudzanie. No... To "od jutra zaczynam"

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania