Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady dietetyka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady dietetyka Na pytania o karmienie dzieci, dietę w ciąży i odchudzanie odpowiadają dietetycy oraz użytkownicy, którzy wspierają się nawzajem i pomagają w rozwiązywaniu problemów.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-06-2019, 08:54
junglescoutcoupon junglescoutcoupon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
junglescoutcoupon.polki.pl

Domyślnie jungle scout coupon

Wilderness Scout has made it simpler to get to applicable data that is essential in approving a triumphant jungle scout discount business thought.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2019, 06:35
gardentools gardentools jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gardentools.polki.pl

Domyślnie Odp: Podgrzewanie wody

Utilize the correct size document. The chain producer will determine the guide, record or stone size you need. It's chainsaw sharpening recorded on the chain bundling, in the event that you happen to at present have it, or you can find it on the web or contact the producer. Most chains require a 3/16 in., 5/32 in. or on the other hand 7/32 in. record estimate.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2019, 11:59
BestSyntheticOil BestSyntheticOil jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
BestSyntheticOil.polki.pl

Manufactured oil can come in two structures, which are semi engineered and completely engineered. best synthetic oil for bike The fundamental distinction is that semi engineered oils utilizes both manufactured and mineral oil and completely engineered oil are contain no mineral based oil.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 09:06
BestArticleRewriter BestArticleRewriter jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
BestArticleRewriter.polki.pl

Website owners and new web content originators in like manner face various bothers as for substance age all Best Article Rewriter the time since they can't endure the expense of master writers. Once in a while news creators need to change the records to an emphasis on the particular piece of the event or to appear in a substitute way.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2019, 05:38
beautysystems beautysystems jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
beautysystems.polki.pl

Domyślnie beautysystems

Substance Peeling. This is the usage of a destructive that is used in the regions concerned expends the outside layer of the skin. With this treatment empties spots, spots, and wrinkles. The redness can prop up for a large portion of a Goji cream Reviews month and it may require some venture before you see the fundamental results, dependent upon the significance of the blemish to be managed comments.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-07-2019, 07:21
godhascome godhascome jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
godhascome.polki.pl

Domyślnie godhascome

Gold, Bronze, Silver, and Iron. Ovid's verse was likely a prime hotspot for the transmission GOLDEN AGE of the fantasy of the Golden Age during the period when Western Europe had lost direct contact with Greek writing.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-07-2019, 11:28
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Trochę problematyczne to, ale cieszę się etż, ze są już nawet czajniki z regulowaną temperaturą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-2019, 05:50
MDUDatesheet MDUDatesheet jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MDUDatesheet.polki.pl

Understudies can download their imprint sheet from the MDU site and furthermore document the application for re-assessment and re-checking inside the stipulated time. MDU Datesheet Understudies can locate the individual test datesheet for different ordinary and separation learning courses offered by the college through the official site.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania