Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady dietetyka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady dietetyka Na pytania o karmienie dzieci, dietę w ciąży i odchudzanie odpowiadają dietetycy oraz użytkownicy, którzy wspierają się nawzajem i pomagają w rozwiązywaniu problemów.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 31-08-2018, 09:59
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Domyślnie Odp: dieta warzywno owocowa

Zawsze można pomyśleć o jakichś wspomagaczach odchudzania. Na rynku dostępne są najróżniejsze suplementy diety. Warto zapoznać się na przykład z taką kwestią jak Slimica forum. Poczytajcie koniecznie o tym, co o tych suplementach sądzą inni ludzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2018, 12:58
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Nie uważam, żeby jakiekolwiek wspomagacze odchudzania był zdrowe. Same warzywa i owoce również mogą nie wystarczyć. Szybko można nabawić się różnych niedoborów witamin i minerałów... Jestem za zdowymi, zbilansowanymi posiłkami. Chyba taka dieta jest najlepsza? Bez przejadania, fast foodów, słodyczy. Oczywiście nie można sobie wszystkiego odmawiać - raz na jakiś czas powinniśmy pozwolić sobie na jakieś odstępstwa. W przeciwnym razie, gdy najdzie nas ochota na coś niezdrowego, na pewno zjemy za dużo kalorii!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-09-2018, 20:08
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
remza.polki.pl

Od jakiegoś czasu blog https://www.zdrowie.info.pl/kwas-chl...cze-zdrowotne/ jest dla mnie nieoceniony. Często wstawiane są tam nowe artykuły dotyczące zdrowego stylu życia, a dzięki temu, że pisane są przez doświadczone w tej branży osoby, to niosą za sobą mnóstwo przydatnych treści.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2018, 20:19
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Dieta owocowo-warzywna to dobry sposób na zgubienie kilogramów, ale tak naprawdę trzeba ją dopasować do siebie, swoich potrzeb, a także możliwości pieniężnych. Do tego ważne jest także, by pamiętać o mięsie, które jest niezbędne do funkcjonowania. Powinno być odpowiednio przygotowywane, by dopełniać dietę. Moim zdaniem warto wykupić Pakiet Dieta od https://dietaztreningiem.pl/ , aniżeli próbować samodzielnie. Jeśli nie ma skutków, to motywacja opada..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2018, 14:32
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

A wiecie, że nutrigenetyka Medistore pozwala poprawić jakość życia? Każdy z nas ma inne uwarunkowania genetyczne, dlatego przykładowo taka dieta o której mowa na tym forum może jednej osobie faktycznie pomóc, a drugiej zaś nie. Tak naprawdę wszystko stoi po stronie genów. To one decydują o wszystkich funkcjach naszego ciała. Dlatego, jeżeli chcemy znaleźć dla siebie właściwą dietę, najlepiej właśnie zapoznać się z naszym informacjami w genach wykonując odpowiednie badania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-2018, 09:35
walczakmartyna1 walczakmartyna1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
walczakmartyna1.polki.pl

ja również słyszałam wiele dobrego na temat tego rodzaju diety. Byłam nie dawno w http://klinika100.pl/ na konsultacji i Pani doktor również polecała mi taką dietę. Ale ja nadal się waham. Nie wiem czy potrafię zrezygnować całkowicie z mięsa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-2018, 17:37
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

Z portalu https://www.czystek.info.pl/czystek-...cja-organizmu/ nauczysz się w jaki sposób wykorzystywać czystek w swojej diecie, a warto to robić, bo ma w sobie ogromną liczbę witamin, które wpływają pozytywnie na ciało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-09-2018, 07:33
pola_267's Avatar
pola_267 pola_267 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pola_267.polki.pl

Miasto: Rzeszów

Ja ostatnio znalazłam dużo fajnych przepisów na świetne dania. Polecam zajrzeć sobie na stronę https://www.farmacjapraktyczna.pl/ca...e-jest-piekne/ naprawdę smaczne są te przepisy. Szczególnie te smoothie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2018, 14:16
zofialipska1 zofialipska1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zofialipska1.polki.pl

jedzenie warzyw i owoców na pewno będzie dobrym pomysłem, le myślę że jeszcze lepszem będzie pójście do dietetyka który w oparciu o naszą ankietę ułoży dietę najlepsza z możliwych, bo indywidualną
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 14:56
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

warzywa i owoce można też przyjmować w formie soków. Na diecie najlepszy będzie pomidorowy albo w wariancie mieszanym np. z dodatkiem papryki, jarmużu etc. Tymbark vega ma smaczne propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania