Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybieramy koszule do karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wybieramy koszule do karmienia

    Zobacz piękne koszule z pomysłowymi rozwiązaniami ułatwiającymi karmienie.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wybieramy koszule do karmienia

    Mi się podoba propozycja nr 2 i ta słodka w grochy - na tą chorowałam będąc w ciąży ale wtedy nie mogłam sobie pozwolić na jej zakup. Może przy kolejnym razie się uda chociaż na moją nie narzekam. zwykła na ramiączkach, mega wygodna.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Wybieramy koszule do karmienia

      Ta w kolorowe groszki ale czy napewno to są koszule?ceny obłęd ja miałam bawelniana z bocianem na brzuchu i zapinana na guziczki i kosztowała 35zl-bez jaj wolałabym dziecku coś kupić


      Skomentuj


        #4
        Odp: Wybieramy koszule do karmienia

        Ten szal mi się najbardziej podobał :P

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wybieramy koszule do karmienia

          ta czarna z koronką chyba za 135 zł jest cudna

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wybieramy koszule do karmienia

            Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
            Ta w kolorowe groszki ale czy napewno to są koszule?ceny obłęd ja miałam bawelniana z bocianem na brzuchu i zapinana na guziczki i kosztowała 35zl-bez jaj wolałabym dziecku coś kupić
            Moja kosztowała chyba nawet mniej a dziewczyny w szpitalu wychwalały ją



            Skomentuj


              #7
              Odp: Wybieramy koszule do karmienia

              jak dla mnie to one wyglądają jak dla starych kobiet, nie założyłabym czegoś takiego, nie wiem czemu trzeba mieć specjalne ubrania do karmienia, wystarczy nie chodzić w golfach.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                Ja kupiłam 2 koszule i przyznam, że ułatwiają życie zwłaszcza jeśli maluch co chwila głodny.podobnie jak koszule również biustonosze do karmienia są świetnym wynalazkiem

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                  Te koszule są bardzo fajne, ale ceny niektórych naprawdę drogie. A teraz to się dziecko najbardziej liczy, więc pewnie mało kto zdecyduje się wydać tyle na siebie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                    Akurat we wczesnym etapie karmienia czemu nie,uważam że są po prostu wygodne,bo już ich wygląd to kwestia gust,podobnie jak z ceną-ta będzie się różnić w zależności od firmy na którą się zdecydujemy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                      Ja jak szukałam koszuli do karmienia to w pierwszej kolejności zależało mi na tym aby były z dobrego materiału - bawełny dobrej jakości i ładnie wyglądały. Jednak kiedy zorientowałam się, że za ładną koszulę trzeba dać co najmniej 100 zł zmieniłam zdanie i postanowiłam kupić po prostu bawełniane. I kupiłam najtańsze jakie były. Za trzy koszule nie zapłaciłam nawet tych 100 zł. I cieszę się, bo przydały mi się tylko na dwa miesiące, więc dgydbym wydała na nie 300 zl to bardzo by żałowała, że wydałam te pieniądze na koszule zamiast na coś dla małej.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                        Ja też kupiłam sobie 3 zwykłe bawełniane koszule po ok 30 zł. Na co dzień nie używam koszul do spania, więc nie widziałam sensu w inwestowanie większej kwoty. Założyłam je tylko w szpitalu i ani razu w domu.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                          Ja kupiłam na allegro koszule do karmienia za jakieś 30 zł sztuka, niby były z bawełny, ale materiał jest okropny. Jakiś taki sztuczny. Nie polecam. Radziłabym pomacać na żywo, a nie kupować w ciemno tak jak ja

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                            Ja koszule do karmienia kupowałam na ryneczku. Nie zależało mi na jakości czy ładnym wyglądzie, bo i tak miała iść do wyrzucenia. Dałam też coś około 30 zł. Po porodzie udało mi sie ją doprać i jeszcze mi sie przyda.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wybieramy koszule do karmienia

                              Ja kupiłam tylko do szpitala -zwykłą, jak sukienka, na ramiączkach. Nie lubię rękawków, a biust miałam mały (i mam nadal niestety:P), więc tylko przekładałam rękę przez ramiączko i już Kupiłam na Allegro
                              A potem w domu spałam już normalnie, czyli majtki/krótkie spodenki + top na ramiączkach

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X