Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

    Cześc, W jakiej części miasta warto jest Waszym zdaniem kupić sobie mieszkanie? Liczy się spokój ale jednocześnie dobry dojazd.
  •    
       

    #2
    Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

    Napisane przez jagna87 Pokaż wiadomość
    Cześc, W jakiej części miasta warto jest Waszym zdaniem kupić sobie mieszkanie? Liczy się spokój ale jednocześnie dobry dojazd.
    W takim razie polecam poszukać mieszkania na Wilanowie. Moim zdaniem jedna z lepszych dzielnic Warszawy. Może nie jest tak tanio ale masz tam bardzo dobre skomunikowanie z resztą miasta oraz wysoki standard apartamentów. Na Teodorowicza obecnie powstaje całkiem ciekawa inwestycja Zora Wilanów. Widziałaś te mieszkania ? Moja siostra kupiła tam lokum. Będzie się tam wprowadzać w przyszłym roku .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

      A ja z moją rodziną mieszkam na warszawskim Wilanowie. Kupiliśmy 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym i zadbanym osiedlu Aura Park. To osiedle zarządzanie przez firmę LemmonHouse. Widać, że nasz zarządca przykłada się do pracy, bo wszystko gra - osiedle jest schludne, mamy sporo terenów zielonych, jeśli zdarzają się jakieś awarie to bardzo szybko są naprawiane. Zresztą na terenie naszej nieruchomości mają biuro więc są tu non stop. Przez ostatnie parę lat patia zamieniły się w „ogrody botaniczne”, są też fontanny – żyć nie umierać
      Poza tym jest stąd stosunkowo blisko do centrum, a dzięki dobrym połączeniom można szybko dojechać do dowolnego miejsca w Warszawie Wilanów wyróżnia się na tle miasta przede wszystkim przepięknymi terenami zielonymi, unikalnym klimatem, który jest połączeniem historycznych zabudowań z przepiękną okolicą. Nie brakuje tutaj miejsc do spacerowania, jest sporo ścieżek rowerowych i miejsc do wypoczynku No i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych paru lat wybudują wreszcie zapowiadaną od lat galerię handlową i dociągną obwodnicę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

        Napisane przez Monikaa28 Pokaż wiadomość
        A ja z moją rodziną mieszkam na warszawskim Wilanowie. Kupiliśmy 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym i zadbanym osiedlu Aura Park. To osiedle zarządzanie przez firmę LemmonHouse. Widać, że nasz zarządca przykłada się do pracy, bo wszystko gra - osiedle jest schludne, mamy sporo terenów zielonych, jeśli zdarzają się jakieś awarie to bardzo szybko są naprawiane. Zresztą na terenie naszej nieruchomości mają biuro więc są tu non stop. Przez ostatnie parę lat patia zamieniły się w „ogrody botaniczne”, są też fontanny – żyć nie umierać
        Poza tym jest stąd stosunkowo blisko do centrum, a dzięki dobrym połączeniom można szybko dojechać do dowolnego miejsca w Warszawie Wilanów wyróżnia się na tle miasta przede wszystkim przepięknymi terenami zielonymi, unikalnym klimatem, który jest połączeniem historycznych zabudowań z przepiękną okolicą. Nie brakuje tutaj miejsc do spacerowania, jest sporo ścieżek rowerowych i miejsc do wypoczynku No i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych paru lat wybudują wreszcie zapowiadaną od lat galerię handlową i dociągną obwodnicę.
        Zdecydowanie Wilanów najlepszy Osobiście nie mieszkam w stolicy, ale brat właśnie kupił tam mieszkanie, więc zapewne jesteście sąsiadami. Kilka miesięcy dojeżdżał połączeniami https://www.okbus.pl/strony/page/doj...rszawy-centrum aż spod Białej Podlaskiej, ale w końcu udało mu się osiedlić na stałe w stolicy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

          Ja kocham Saską Kępę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

            Dobrze mieszkanie się na Ochocie. Właśnie budują tam nowe mieszkania, zobacz: http://www.longbridge.pl/active-city Ochota to miejsce odpowiednie dla osób, które uprawiają sport, ale także dla osób, które cenią sobie spokój.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

              Ja polecam Ochotę bo sama mieszkałam tam przez ponad rok. Z plusów to bardzo blisko centrum - 3-4 przystanki tramwajem (około 3-6 minut). Dzielnice raczej spokojne a można i znaleźć ciche miejsca gdzie nei będzie tego całego zgiełku dużego miasta. Jedyny minus to to, że kręci się tam sporo bezdomnych. Raczej nie są niebezpieczni no ale jednak.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                Też bardzo lubię Saską Kępę i również Nowodwory, ale faktycznie słyszałam, że Wilanów jest obecnie bardzo pożądanym miejscem do zamieszkania w stolicy. Mieszkanie w Warszawie to poważna inwestycja, więc warto się dobrze zastanowić i tak naprawdę również samemu rozeznać się w różnych miejscach, a nie tylko tak wirtualnie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                  Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie lepiej kupić mieszkanie pod Warszawą niż w samym mieście. Zobaczcie na Osiedle Radnych 2 które jest rezalizowane w Józefosławie - http://www.radnych2.pl/ lokalizacja blisko Warszawy dobre połączenie, nowoczesne osiedle monitorowane i strzeżone. Idealne dla rodzin z dziećmi.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                    Warto zapytać na ten temat jakiegoś speca. Najpewniejsze źródło wiedzy
                    Wstyd jest przyczyną sekretów, sekrety kłamstw, a kłamstwa rujnują wszystko.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                      Sama jestem ciekawa, trochę się o tych dzielnicach Warszawy nasłuchałam. Znajomy mieszka na Pradze, ale jak u niego byłam, to okoli ca wydawała się być bardzo w porządku

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                        Ochota jest bardzo fajną dzielnicą i moim zdaniem warto tam kupić mieszkanie. Mieszkałam tam przez kilka miesięcy i niedługo znów tam zamieszkam, bo tutaj https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/...arszawa/ochota znalazłam mieszkanie, które planuje kupić. Czekam jeszcze na ostateczną decyzje w sprawie kredytu, ale wszystko jest na dobrej drodze,

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                          Lepiej wprowadzić się do domu czy mieszkania trochę dalej od centrum i zapłacić duuuużo mniej. Lokacje w sercu Warszawy są kuriozalnie drogie, a dojazdy to już nie tragedia Lepiej transportem miejskim bo samochodem to wydatki ciut większe, ale i to można zredukować. Czytałam kiedyś fajny artykuł o tym jak obniżyć koszty dojazdów http://100dia.pl/jak-obnizyc-koszty-dojazdu/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                            Polecam zmienić miasto bo warszawa ssie po całości :/.
                            samsung kino domowe

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaką dzielnicę Warszawy polecacie

                              Ja teraz sprzedaję mieszkanie na Żoliborzu. Zastanawiam się nad skupem swojego mieszkania z https://grb-nieruchomosci.pl/skup-ni...osci-warszawa/ , ponieważ nikt nie jest jakoś bardzo zainteresowanych zakupem tej nieruchomości. Według mnie lokalizacja jest okej, no ale mieszkanie nie jest pierwszej nowości. Trzeba się liczyć z remontem, ale dla mnie to normalne, że trzeba zainwestować w mieszkanie po jego kupnie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X