Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    heja nie miałam kiedy odpisac wczesniej, jakos tak czasu mi brak hehe
    my po badaniu bardzo dobrze , mały ważył dwa i pół kilo, ruszał sie jak szalony i ginekolog nie mogła do końca badań zrobic, próbowała go unieruchomic /oczywiscie nie robiac krzywdy heheh/ aby serduszko sprawdzic jak bije ale nie dało rady. takze obeszło sie bez ale powiedziała ze duzy i zdrowy takze nie ma sie co martwic. na 9 maja mam ostatnie badania krwi, moczy i na wykrycie paciorkowca i bakterii ktore moge zarazil malego przy porodzie, a na 24 maja mam pierwsza wizyte w szpitalu na pasy, takze rozwiązanie tuz tuz. powoli zaczynam prac rzeczy, teraz w tym tygodniu pora na ciuszki nadeszła.tak co pare dni robie praleczke z wyposażeniem dla małego. no i na liczniku mialam 11 kilo heheh

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      Annak cieszę się, że wszystko ok. To widzę, że mały ruchliwy Najważniejsze, że zdrowy.
      Ja byłam w poniedziałek u lekarza, ale usg nie miałam, bo akurat się zepsuło. Także na następnej wizycie. Badanie na paciorkowce już mi zrobił na tej wizycie, wyniki mam za tydzień.
      Ja też zaczęłam przeglądać ubranka dla małego. Muszę jeszcze zakupić proszek do prania i też będę powoli prać i prasować. No i jeszcze na zakupy musze się wybrać





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        My dzisiaj byliśmy u lekarza. Basia waży już 2040g i rozwija się bardzo prawidłowo Jeszcze dwa miesiące i się zobaczymy oko w oko

        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          Witam,

          ja mam wizytę za tydzień, ale na ostatniej moje baby, pod względem wagi i wzrostu było dokładnie po środku. Córcia urodziła się z wagą 2930 i mam nadzieję, ze drugi maluszek nie bedzie duży.

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Moje usg dopiero za miesiąc tydz temu byłam na wizycie. Na szczęście cukier mam już w normie. Ciekawa jestem czy będzie duża,czy może drobniutka. Bercik ważył 3700 i miał 57 cm. a jak było u Was?



            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              Mój lekarz nie waży mi dziecka. Także dowiem się dopiero jak urodzę.
              Córcia ważyła podobnie jak u Olamik, 2980g i miała 56cm. Teraz mam wrażenie, że maluszek będzie o wiele większy. Zobaczymy.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Mnie informuje o wadze ja też mam przeczucie,że Dzidzia będzie większa ;] mam nadzieję na poród naturalny ...



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  Co tam u Was mamusie? Jak się czujecie?
                  Ja dziś wstawiłam pierwsze pranie dla maluszka. Trochę mi się uzbierało tych rzeczy, więc trochę mi zejdzie z tym praniem. Czasu coraz mniej zostało i trochę zaczynam się stresować.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    witajcie.ja dziś ostatnią praleczke robię z rzeczy małego a dokładnie obicia wewnetrzne z wózka i kolyski. Ciuszki już poprane i poprasowane apropo wózka .kiedyś już pisałam o wózku który kupiliśmy w polsce .vector fx. Rodzice nam go przysłali w tym tygodniu i wydaje mi się duży hihi któraś z was ma podobny ?? Lub taki sam ?? Czy może to moje złudzenie że ten wózek jest tak masywny. Pozatym to ok.mały cały czas się wierci .ma już malutko miejsca.brzusio się delikatnie obniżył wczoraj ...mam nadzieję że to jeszcze nie wróży porodu hihi no o chyba zaczynam odczuwać skurcze od wczoraj mam klocia...skurcze w dole brzucha .ale wydaje mi się że mały nadal główką do góry ułożony jest. A nie chce cesarki.mam nadzieję że zdąży się ułożyć dobrze do porodu

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Witam,

                      muszę się trochę pożalić. Jak ciężko mi już spać w nocy. Maleństwo się pręży nad ranem, brzuch boli, budzę się o 6 codziennie, porażka. A wieczorem ma ten zespół bolących nóg.
                      Jeszcze 2 miesiące ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        Ja jeszcze mam trochę czasu na pranko mi zasnąć jest lepiej niż wstać. Nad ranem też miewam bóle brzucha,robi się twardy jak skała. Nogi zaczynają mnie boleć i trochę puchnąć....



                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          Annak niby mówią, że jak się brzuch obniży to jeszcze z 2 tygodnie do porodu. Ale czy to prawda, to już nie wiem
                          Patrzę na Twój suwaczek i jeszcze bardziej sie przeraziłam. Ale ten czas leci
                          Jeśli chodzi o pozycję małego, to u mnie też jeszcze nie obrócony i jakoś mam przeczucie, że się nie obróci. Także powoli nastawiam się, że cesarka mnie czeka, chociaż oczywiście wolę naturalnie.
                          Olamik, Izute niestety już teraz lepiej nie będzie. Byle dotrwać do końca Ja też już od jakiegoś czasu mam problemy ze spaniem.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            ada twoj maluszek to jeszcze ma czas na obrócenie nie mysl o cesarce!! jeszcze masz czas do porodu
                            no wlasnie o obnizeniu brzucha to roznie mówia, moge nawet i 4 tygodnie tak chodzic, ale mało kto mi wrózy poród w terminie lub po hihi

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Annak niby mówią też, że chłopcy raczej się nie spieszą i wychodzą dużo po terminie, ale też nie wierzę w to, że dotrwam do terminu A skurcze już się zdarzają u Ciebie? U mnie ostatnio coraz częściej brzuch mi się napina i na razie mam nadzieję, że uda mi się dotrwać do 38 tygodnia.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                Miała któraś z Was,taki ból pośladkowy połączony z udem ? jest mocny,jak niekiedy nie mogę wstać i muszę chwile odczekać. Dość często mi się to zdarza jak leże i przewracam się lub,jak wstaję. Mam wrażenie,że to może być rwa kulszowa. Nie wiem czy iść z tym do lekarza pierwszego kontaktu(bo mam to dopiero od kilku dni) czy do neurologa. W sumie i tak żadnego normalnego leku nie dostanę,najwyżej maść...



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X