Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-07-2016, 21:19
krysiamale krysiamale jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
krysiamale.polki.pl

Domyślnie Odp: Remont

Ja inspiracji remontowch szukam w Internecie. Ostatnio wykminiłam żeby urządzic kuchnię w style retro: http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i...ro,pm1662.html Na szczęście mój mąż podchwycił ten pomysl. A tak w ogóle, to lubię wszelkie symulatory urządzania wnętrz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2016, 14:20
kasis77 kasis77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasis77.polki.pl

Może to być jakaś naklejka na ścianę, fikuśna lampa, kilka półeczek a na nich zdjęcia, jakieś figurki, albo rośliny, fajne są też kinkiety, opcji jest sporo. A jak będziesz urządzać sypialnie, to warto odwiedzić sklep http://visby.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-09-2016, 08:16
natass's Avatar
natass natass jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natass.polki.pl

1 zasada dobierania kolorów ścian:jasne, ciepłe kolory ścian optycznie poszerzają wnętrze, ciemne i zimne zwężają.
2 zasada dobierania kolorów ścian. Aby zmienić proporcje długiego i wąskiego pomieszczenia, wystarczy pomalować krótszą ścianę na ciemniejszy kolor.
3 zasada dobierania kolorów ścian. Jeśli chcemy „wyciszyć” odcień, zmniejszyć jego intensywność, możemy pokryć pomalowaną już ścianę farbą podkładową.
4 zasada dobierania kolorów ścian. W obrębie jednego wnętrza harmonię kolorystyczną najłatwiej osiągnąć poprzez rozjaśnienie albo przyciemnienie tego samego koloru ścian podstawowego. Odcienie nałożone na ścianę będą się dopełniały.
5 zasada dobierania kolorów ścian. Gdy wykorzystujemy w pomieszczeniu różne kolory, wybierajmy je tak, by miały identyczne nasycenie.
6 zasada dobierania kolorów ścian. Komponując kolorystykę wnętrza, pomyślmy o barwie przewodniej. Jeśli chcemy uniknąć chaosu, jej dopełnieniem nie mogą być więcej niż cztery kolory.
7 zasada dobierania kolorów ścian. Chcąc osiągnąć w pokoju modne wrażenie trójwymiaru, zamiast barwą pobawmy się zestawieniem połysku i matu.
8 zasada dobierania kolorów ścian. W otwartej przestrzeni kolorem różnicujemy poszczególne strefy np. jadalnię czy aneks kuchenny.
9 zasada dobierania kolorów ścian. W stylowych wnętrzach barwowe przejście możemy podkreślić stiukiem.
10 zasada dobierania kolorów ścian. Jeśli chcemy mieć tapetę i kolorową ścianę w jednym pomieszczeniu, odcień farby powinien powtarzać się na tapecie.
Nieprzeczytane 08-12-2016, 06:24
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jmalinowska.polki.pl

Co jest wygodniejsze na podłogi? Płytki czy panele?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2016, 08:13
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Rownież jakiś czas temu się nad tym zastanawiałam. Płytki są na pewno o wiele łatwiejsze w czyszczeniu oraz wytrzymałe . Tak wiec poleca się je do kuchni, przedpokoju oraz do łazienek. Za to panele są ładniejsze i lepiej wyglądają w pokojach. Sama własnie na coś takiego się zdecydowałam.

Jeśli mogę coś zasugerować to warto jest zdecydować się na porządny gres:
http://www.tubadzin.pl/collection/414

Zerknij sobie na kolekcje od firmy Tubądzin. Takie duże, jasne płytki są w osatnim czasie w modzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2016, 07:31
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

Jak sie uprzesz to plytki nawet to salonu położysz teraz jest taki ich wybór ze odpowiednio dobrane wcale sie nie będą rzucać w oczy. Mam znajomych którzy w całym domu mają plytki k na serio trzeba sie przyjrzę zeby zobaczyć ze to są plytki a nie panele
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2017, 13:00
rammonka rammonka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rammonka.polki.pl

uff, a ja już po remoncie. Teraz jeszcze tylko meble. Dajecie wiarę, że na meble do sypialni muszę czekać ponad 2 miesiące?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2017, 13:31
osylwik osylwik jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
osylwik.polki.pl

Cytat:
Napisał rammonka Zobacz post
uff, a ja już po remoncie. Teraz jeszcze tylko meble. Dajecie wiarę, że na meble do sypialni muszę czekać ponad 2 miesiące?
A nie patrzyłaś na te meble do sypialni? Co jak co, ale wydaje mi się, że zrobiliby je szybciej...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2017, 15:01
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to tez zaczynam myśleć o remoncie, ale tym razem pokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2017, 21:07
rayne55's Avatar
rayne55 rayne55 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rayne55.polki.pl

Ja właśnie się przymierzam do remontu.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania