Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-12-2014, 11:29
avene avene jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
avene.polki.pl

Domyślnie Odp: Remont

W sieci jest mnóstwo ciekawych inspiracji. Myślę, że warto poszukać właśnie tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2015, 18:10
poison-girl poison-girl jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
poison-girl.polki.pl

Sama obecnie robimy z mężem mały remont, a w zasadzie do odświeżenie mieszkania, bo remontem zupełnie tego nazwać nie można. Chcemy zaaranżować salon na taki styl http://www.agito.pl/forte-mebloscian...19-996653.html jednak zastanawia nas, czy podana tam cena odnosi się do każdego mebla osobno? A raczej, czy jest ona taka sama bez względu, czy chodzi o szafkę wiszącą, szafkę pod telewizor czy komodę? Jest to dla mnie zastanawiające, bo każdy z mebli się różni i w normalnym sklepie zapewne miałby różną cenę, ale przynajmniej wynika z tego, że chyba cena ta odnosi się do każdego z tych mebli, przynajmniej ja to tak rozumiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-2015, 17:03
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Planując remont domu, warto przy okazji pomyśleć o drzwiach i oknach antywłamaniowych. Coraz więcej złodziei grasuje po domach i blokach, tak więc warto się przed nimi zabezpieczyć. Sami zobaczcie jakie to istotne: http://safetyhome.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2015, 23:04
Linkaster Linkaster jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Linkaster.polki.pl

Mi podobają duże jasne przestrzenie. Podążam za inspiracjami blogerki z http://www.aczemunie.com.pl/- mi się to kojarzy z surowym, odrobine skandynawskim stylem ale z mocnymi i zindywidualizowanymi elementami. Duże rzeczy robi sama, dodaje mocne akcenty (1 kolorowa poduszka na calej szarej kanapie) dodaje kwiaty sezonowe - jej zdjecia bardzo mi sie podobaja i wlasnie tak chcialabym aby moje mieszkanie wygladalo Mam nadzieje ze bede potrafila zrobic sobie takie rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-2015, 12:25
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

ja bardzo polecam agata meble, tam są dosyć tanie i duży wybór, ale też dużo kupiliśmy w sklepie abra, tam są na przykład śliczne narożniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2016, 16:32
basieczka basieczka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
basieczka.polki.pl

Będziemy przeprowadzać generalny remont domu. Wynajęliśmy już ekipę- pozostaje nam jedynie zakup materiałów. Na https://www.zamac.pl/ znaleźliśmy już kilka z nich, resztę kupi ekipa.
Nieprzeczytane 15-04-2016, 09:42
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

Ja lubię czerpać inspiracje z katalogów ikea. Podobają mi się zastosowane tam połączenia kolorów i desing mebli. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-07-2016, 12:31
hhalina90 hhalina90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hhalina90.polki.pl

Planując jakiś większy remont warto pomyśleć nad zwróceniem się z pomocą do jakiegoś projektanta wnętrz, aby pomógł nam z aranżacją - w W-wie sprawdźcie sobie projektantów z 370Studio, na http://370studio.pl można obejrzeć ich projekty. Jeśli będziecie wymieniali meble, to polecam takie na wymiar - są znacznie lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-07-2016, 16:42
majka332 majka332 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
majka332.polki.pl

Zamierzamy przeprowadzić remont domu z zewnątrz. Szukaliśmy już tynku na http://budujmy.eu/firm-pol-1309852995-Ceresit.html choć nie wiemy czy będzie odpowiedni. Czy taki tynk będzie dobry do odnowienia elewacji?
Nieprzeczytane 22-07-2016, 11:06
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

A moglibyście mi doradzić w kwestii dekoracji salonu? Chciałabym pod koniec tego miesiąca przeprowadzić mały remont salonu, a w zasadzie bardziej go odświeżyć, bo nie chce wymieniac mebli itp. Chciałabym zmienić kolor ścian i dodać elementy dekoracyjne, bo w zasadzie teraz ich w ogóle nie zawiera. Nie chce w tym przesadzić i dlatego chciałabym, żebyście mi doradziły. Od jakiegoś czasu bardzo podobają mi się panele 3d, które widziałam tutaj http://www.decomania.pl/dekoracje_sc...ele_scienne_3d . Są bardzo nowoczesne, a także ciekawie wyglądają. Jak myślicie jak prezentowałyby się na ścianie w salonie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania