Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-10-2011, 15:24
racja racja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
racja.polki.pl

Domyślnie Odp: urządzamy pokój dziecka

Naklejki są super, ale czasem mam wrażenie, że rodzice przesadzają z tego typu dekoracjami. Zamiast przemyślanej kompozycji, na scanie przykleja się przeróżne ozdoby, które nie maja ze sobą nic wspólnego! Moim skromnym zdaniem zupełny szał to pokój wystylizowany na ulubioną bajkę malucha
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2012, 11:55
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

O ile ma się na tyle kasy żeby pokój tak wystylizować, bo to i łóżko, i tapety, i mebelki - koszt, a dziecko wyrośnie i wtedy wszystko do wymiany total.
Ja raczej staram się uniwersalnie - jakieś fajne lampki (np z http://swiatswiatla.pl/ ostatnio braliśmy), biurko, szafki - raczej normalne wizualnie a do tego dekoracje tylko specjalne dla dzieci, bo dekoracje łatwiej zmienić niż całe umeblowanie pokoju
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2012, 16:39
koliberek71's Avatar
koliberek71 koliberek71 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koliberek71.polki.pl

Zdjęcia: 42

A ja mam troje i kazde z moich dzieci chce cos extra no i ma- syn ma pokoik z przerobionej kuchni z duzym lozkiem pietrowym, na scianie ma tapety graffiti i cegle i ma mlodziezowo-corka starsza ma swoja strone pokoju w sliwke wegierke,wrzis i wariacje w paski, a najmlodsza druga czesc pokoju-liliowo a nad stolikiem gdzie sie rysuje i niestety czasami kredka trafi w sciane-naklejki z puchatkiem i jego przyjaciolmi, no i wszedzie siedza miski i lalki ze kolorow moc jest,mysle ze sie dobrze czoje w swoim malym kaciku.bo jako plastyk,moge powiedziec ze na rynku jest tysiace pomyslow dla dzieci na meblowanie i ozdabianie pokoju dziecka,ale moje drogie mamy nie wazne za ile wazne ze samemu i z sercem i waszemu maluszkowi sie podoba i lubi sie bawic i byc w "swoim "pokoju-tak bo to jego miejsce.
Gdy macie juz pocieche taka jak moja ola (prawie 3 lata) to samo dziecko was namowi na cos fajnego jedne dziewczynki preferuja ksiezniczki ,drugie misie a jeszcze inne kropki,panowie tez maja pomysly-pierwszy pokoj syna byl w gwiazdy i kosmos,lampa rakiety ,zaslony w ufo....drugi w ciezarowki i samochody,nastepny w pilkarzy, no a teraz graffiti-bo taki ma styl. Sugerujcie sie gustem dziecka.
Powodzenia

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-09-2014, 23:14
22nika27 22nika27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
22nika27.polki.pl

Zdjęcia: 42

My mamy fototapetę o taką http://bluecanvas.pl/fototapety-do-p...-60264770.html i jest to fajny spójny akcent, chociaż troszkę kosztuje jak jest duży rozmiar ale warto wydać . Póki co jest nawet jeszcze nie popisana przez mojego 2latka , on bardzooo lubi zoo i zwierzątka i te z tapety nawet imiona mają .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-10-2014, 12:08
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

ja przeglądając nie raz na forach fotki pokoiku dla niemowlaka czy dziecka rzadko widać w nim pluszaki, których tak naprawdę jest mnóstwo, no chyba że tak jest tylko w naszym przypadku
dlatego zdecydowaliśmy się na jeden kolor ścian bez zbędnych dekoracji, które tworzą same kolorowe pluszaki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-10-2014, 13:29
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 187

My właśnie jesteśmy świeżo po remoncie. Nasze dzieciaczki ( Maja i Staś) mają wspólny pokój więc trzeba było tak go przyrządzić aby był zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. W rezultacie mają białe meble i miętowe ściany Wszystko wygląda nieprzytłaczająco

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 08:26
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał agibee Zobacz post
My właśnie jesteśmy świeżo po remoncie. Nasze dzieciaczki ( Maja i Staś) mają wspólny pokój więc trzeba było tak go przyrządzić aby był zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. W rezultacie mają białe meble i miętowe ściany Wszystko wygląda nieprzytłaczająco
ja znowu nie lubię za bardzo podziału niebieski dla chłopca różowy dla dziewczynki wole kolory neutralne my się powoli budujemy i też już snuje plany na pokój dla córci i pomysłów jest mnóstwo, nad swoją sypialnią tyle nie myśle co nad pokojem dla naszej córci
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 10:26
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Dla mnie dlatego mięta była takim neutralnym kolorem. Podoba mi się też szary z żółtym... Generalnie lubię takie pastelowe barwy nieprzytłaczające,które nie biją po oczach

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2014, 12:13
anulenka6 anulenka6 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anulenka6.polki.pl

Zdjęcia: 116

My mam jeden pokój miętowy, wygląda pięknie, tylko mam wrażenie że jest w nim tak chłodno. Taki zimny kolor po prostu. U dziecka mamy taką ciepłą stonowaną brzoskwinie. Wydaje mi się, że bardzo przytulnie. Ale też bez żadnych wzorków czy samochodów na ścianie. Uważam, że same zabawki dają już tyle pstrokatości, że dodatkowe nie potrzebne. A dziecko ma też spać w tym pokoju więc musi być w miarę spokojny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2014, 12:43
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Cytat:
Napisał anulenka6 Zobacz post
My mam jeden pokój miętowy, wygląda pięknie, tylko mam wrażenie że jest w nim tak chłodno. Taki zimny kolor po prostu. U dziecka mamy taką ciepłą stonowaną brzoskwinie. Wydaje mi się, że bardzo przytulnie. Ale też bez żadnych wzorków czy samochodów na ścianie. Uważam, że same zabawki dają już tyle pstrokatości, że dodatkowe nie potrzebne. A dziecko ma też spać w tym pokoju więc musi być w miarę spokojny.
Ooo! U nas ten miętowy wyszedł bardzo orzeźwiająco. Trochę na początku baliśmy się,że uzyskamy efekt SZPITALNY...bo jeszcze meble białe ale wyszło naprawdę fajnie. A jakie meble masz?

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania