Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja 31 tydz i +15 kg mam nadzieje ze spadne po porodzie bo nie wyobrqzam sobie takiego slonia na stale

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      mam nadzieje ze sie tego pozbede,juz czuje sie jak slon a zamiast chodzic sie tocze...
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        #18
        Jestem w drugiej ciązy, w poprzedniej przytyłam 23kg, po porodzie zostały mi 12, synek wazyl 4kg,a w miedzyczasie jeszcze troche przytyłam, to bylo straszne, dopiero po 3 latach udalo mi sie zrzucic zbedne kilogramy a uzbieralo ich sie do 20...ech... przed obecna ciążą wazyłam 63kg, teraz jestem w 16tym tygodniu i do tej pory przytylam 3,5kg, boje sie ze powtorze wage z pierwszej ciązy, a naprawde nie chcialabym sie znow borykac z taka iloscia nadprogramowych kilogramow
        Zazdroszcze dziewczynom ktore tyja w ciazy 10 czy 15 kg, a potem nie wiadomo kiedy po porodzie maja taka sama figure albo nawet lepsza

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez nicola
          Ja przed ciążą wazyłam 50kg,przytyłam 30kg, w szpitalu po porodzie zostawiłam tylko 8 kg, resztę przywiozłam do domu))szybko to zrzuciłam!,dzis córa ma 5 miesięcy a ja wróciłam do swojej wagi...(i w zasadzie nie karmiłam piersią i bez ćwiczeń bo po cc )i ani jednego rozstępu!
          po cc to chyba jakoś łatwiej wrócić do formy...

          Skomentuj


            #20
            w pierwszej ciąży jakieś 12 kg teraz 28 tc na plusie 8 kg teraz mam 60kg do 100 kg jeszcze daleko


            Skomentuj


              #21
              no daleko daleko
              pozdrawiam Was grubaski

              Skomentuj


                #22
                35 tc i 12 kg do przodu...wchodzę na wagę i nie wierzę wprost, że w takim tempie tych kg przybywa


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  no ja mam dodatkowe 2 kg...teraz mam 56 a przed ciążą 48...ciekawe co będzie na końcu

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja i w pierwszej i drugiej ciąży przytyłam tyle samo czyli po 16kg.

                    Skomentuj


                      #25
                      a to fajnie że w jednej i w drugiej tyle samo...wiadomo na co się szykować w trzeciej
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                        a to fajnie że w jednej i w drugiej tyle samo...wiadomo na co się szykować w trzeciej
                        pozdrawiam
                        Trzeciej mam nadzieję już nie będzie

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja przytyłam 13 kg, a moja kolezanka ... 30

                          Skomentuj


                            #28
                            a ja przytyłam 21 kg. teraz marysia ma 5 m-cy a ja o 20 kg.mniej. a znajoma przytyła prawie 40




                            Skomentuj


                              #29
                              ooooo ja przytyłam sporo 20 kilogramów i do dzisiaj nie mogę się pozbyc nadmiaru. Ale jestem dobrej myśli bo waga cały czas się zmniejsza
                              Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                              Dziękuję

                              Skomentuj


                                #30
                                ja mam 30 tc i 22kg do przodu
                                Olunia 6 styczen 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X