Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-01-2018, 07:17
filomena44773 filomena44773 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
filomena44773.polki.pl

Domyślnie Odp: Kredyt dla niepracujacej studentki

Raczej żaden bank przy zdrowym zmysłach nie da kredytu osobie bez poświadczeń zarobkowych, i w sumie nie ma się co z tego powodu chyba dziwić ^^. zycie, zarabiać trzeba i tyle...
Nieprzeczytane 26-01-2018, 10:42
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Niesety ale w takiej sytuacji również widze tutaj jedynie pożyczkę prywatną. Nie polecam pożyczek ratalnych ponieważ oprocentowanie ich wychodzi rocznie dość sporo ale oferty chwilówek bywaja okazyjne.

Przykładem jest tutaj promocja pierwszej chwilówki oferowana przez firmę Moneyman
https://www.moneyman.pl/nasze-produkty

Można pożyczyć tam 1500 zł za darmo na 61 dni (o ile jeszcze nie korzystało sie z ofert tej firmy)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-2018, 22:26
Aura88 Aura88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Aura88.polki.pl

Też się zastanawiam nad kredytem. Myślałam nad vivusem, ale dotarłam do takich informacji i już sama nie wiem. Braliście kiedyś kredyt u nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2018, 13:16
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

To chyba tylko kredyt studencki wchodzi w grę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-2018, 16:35
foxi foxi jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
foxi.polki.pl

Są kredyty dedykowane - dla studentów ,trzeba się tylko popytać w banku albo u pośrednika kredytowego, u którego znaleźć można ofertę nawet z kilkunastu banków. Zawsze tak robię ,że w pierwszej kolejności bank albo później pośrednik kredytowy - mam takiego IQ Banque z którym najczęściej współpracuję, pzdr
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2018, 01:24
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Jeśli Twoje dochody są nieudokumentowane możesz spróbować zaciągnąć tzw. chwilówkę. Tylko proszę Cię, niech przez głowę nie przyjdzie Ci, aby rozłożyć jej spłatę na raty. Jest to zupełnie nieopłacalne, o czym można przeczytać przechodząc pod adres http://pl.getbucks.com/blog/jak-dzia...lowki-na-raty/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2018, 15:22
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Najrozsądniej byłoby Ci zaciągnąć kredyt w banku. Nie wiem tylko, czy jakikolwiek bank zechce Ci go udzielić... Jeśli żaden pozytywnie nie zweryfikuje Twojego wniosku, możesz zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Na http://www.kantorywalut.pl/prywatna-...la-wielu-osob/ opisano portale, które pośredniczą pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-2018, 16:37
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Kiedy miałam problemy finansowe mama polecała mi pożyczki pozabankowe przez internet , z których oferty zdecydowałam się skorzystać. Byłam akurat wtedy na studiach i było dość krucho z pieniędzmi. Pożyczka mi pomogła stanąć na nogi, znaleźć pracę i spłacić pożyczkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-03-2018, 07:29
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Wydaje mi się, że kredyt w takiej sytuacji będzie bardzo ciężko dostać, a co myślisz o chwilówce? Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie i z tego, co wiem, to są zadowoleni. Poczytaj o możliwościach, jakie daje Wonga: https://www.chwilowki360.pl/wonga. Myślę że to może być całkiem dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-03-2018, 12:54
domi5435's Avatar
domi5435 domi5435 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
domi5435.polki.pl

Szybkie kredyty rokują sporo nieprzyjemności. Stanowczo odradzam zaciągania takich usług.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania