Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-03-2017, 20:11
aresa aresa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aresa.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak urządzić mały przedpokój

Mały czy duży zawsze stanowi nie lada wyzwanie,to takie miejsce w domu,z którym jest najwięcej problemów podczas remontu,a przynajmniej ja tak mam.Dlatego warto zasięgnąć rady eksperta.Wchodząc na stronę http://malhaus.pl/blog/
można przeanalizować porady,zobaczyć jak w takich sytuacjach radzą sobie fachowcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-2017, 08:29
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Proponuję odwiedzić sklep vintage. Tam znajdziecie wiele ciekawych propozycji jeśli chodzi o meble i dodatki. Myślę, że styl retro idealnie wpasuje się do przedpokoju. Moim zdaniem warto spróbować. Uważam, że zakochacie się w tym stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2017, 14:16
majaa862 majaa862 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
majaa862.polki.pl

W małym przedpokoju warto postawić na jasne ściany (dzięki temu wnętrze wyda się bardziej przestronne) i kilka źródeł światła (blask padający z różnych stron optycznie powiększa wnętrze). Co do mebli, to sprawdzą się półki i regały, takie regał schodkowy http://www.edinos.pl/regal-schodkowy-maleo-4x-wenge powinien się nadać. Bardzo praktyczne małe szafki wyposażone w wygodne siedzisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-2017, 08:33
natalia_323 natalia_323 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
natalia_323.polki.pl

Blog Entries: 12

Ja właśnie czytałam ciekawy artykuł o aranżacji małego przedpokoju - http://pani-domu.blogerki.pl/2017/05...-na_faeeh.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2017, 11:30
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Hejka. Przedpokój to chyba nie aż tak duży problem ale tez jest trochę zajęcia ja bardziej się męczę z wyposażeniem sypialni bo kompletnie nie wiem jakie łóżko wybrać i meble. Widziałam łóżka z pojemnikiem u tego sprzedawcy są rewelacyjne https://sypialnioland.pl/lozka/tapic.../z-pojemnikiem tylko teraz jakie meble do tego ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-2017, 16:27
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Co do oświetlenia takiego przedpokoju to warto kupić wszystko raz a porządnie. Mnie pomogła obsługa z tej strony http://ospel.pl/pl/ bo wraz z mężem mieliśmy dylemat jakie łączniki zakupić do podświetlanych schodów. Ogółem - efekty zniewalające, wszystko działa tak jak należy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-2017, 11:47
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Jeśli szukasz ciekawych dekoracji do przedpokoju to możesz na przykład pomyśleć o kupnie plakatu w ramie. Ostatnio przeglądałam trochę blogów i stron z inspiracjami i stwierdzam, że takie plakaty stały się bardzo ciekawą dekoracją. A wybór wzorów jest przecież bardzo duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2017, 14:30
kasiazaleta kasiazaleta jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiazaleta.polki.pl

No to masz taki sam problem jak ja. Mały przedpokój bez okien. Wchodzę do niego i ściana. Niby można przeżyć, ale obiecałam sobie, że muszę coś zmienić. Mąż obiecał, że jak tylko wybiorę sobie fototapetę, to ją naklei więc chyba pójdę właśnie w tym kierunku. Fajnie to wygląda jak się wchodzi i zamiast ściany ma się przed sobą w przedpokoju taką fototapetę. Tylko do przedpokoju musi być chyba trwała - znaczy się zalaminowana. Muszę o tym poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2017, 11:05
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

Myślę, że kluczowym elementem jest odpowiednie oświetlenie. Dla mnie to ma duże znaczenie dlatego w swoim przedpokoju postanowiłam wykorzystać taśmy LED. Przeczytałam w artykule na stronie http://maxmag.pl/zarowki-led-coraz-c...aszych-domach/, w jaki sposób można wykorzystać takie oświetlenie i tak mi się to spodobało, że postanowiłam to u siebie zastosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-08-2017, 13:28
tomciom_1987 tomciom_1987 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tomciom_1987.polki.pl

Thumbs up Odp: Jak urządzić mały przedpokój

No chyba że szafa optycznie powiększy nam pomieszczenie
Ciekawie piszą o tym tutaj: http://blog.mirjan24.pl/5-sposobow-n...e-przedpokoju/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania