Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zegarek luksusowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zegarek luksusowy

    Siema. Chciałem sobie kupić luksusowy zegarek, znalazłem na xxx trochę informacji na temat zegarków, bo właśnie nie wiem gdzie zamówić sobie taki dobry zegarek żeby nie był podróbką. Co możecie mi doradzić?
    Last edited by gagatka; 01-02-2021, 13:15. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Zegarek luksusowy

    Wybieraj sprawdzone sklepy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zegarek luksusowy

      Ja nie muszę mieć kosztownego zegarka. Bardzo lubię swój model z Lorus.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zegarek luksusowy

        Zobacz jakie cuda znalazłam na Ceneo https://www.ceneo.pl/Zegarki/Kolor:C...Typ:Meskie.htm . Przyznam, z męskich zegarków wcześniej w takim kolorze nie widziałam. Wyglądają bardzo ekskluzywnie, ale raczej będą bardziej pasować do sportowego stroju niż do garnituru. Tak sobie myślę, czy nie kupić w prezencie synowi. Niedługo ma swoje święto i chyba ucieszyłby się z takiego upominku.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zegarek luksusowy

          Mi się podobają drewniane zegarki. Ale nie pasują do zbyt wielu rzeczy i są do tego drogie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zegarek luksusowy

            Po co komu luksusowy zegarek? Na pewno nie byłoby szczytem moich marzeń.

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
              Odp: Zegarek luksusowy

              Mi się podobają drewniane zegarki. Ale nie pasują do zbyt wielu rzeczy i są do tego drogie.
              drewniane zegarkixxx pasują zarówno do stylizacji eleganckich jak i do stylizacji na co dzień, jedynie nie zalecam nosić ich do aktywności fizycznej - można mechanicznie uszkodzić zegarek + pot może pozbawić zegarka naturalnego koloru.
              Last edited by gagatka; 29-01-2021, 09:38. Powód: reklama

              Skomentuj

                     
              Working...
              X