Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-05-2019, 11:13
kaska54 kaska54 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaska54.polki.pl

Domyślnie Odp: Zakupy on-line.

Zakupy online to mega komfort przy byciu mamą, nie trzeba brać dzieci ze sobą do sklepu ani mieć na nich oka żeby czegoś nie zmajstrowali. Od dłużeszgo czasu korzystam z usług https://www.bdsklep.pl/ i jestem mega zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 09:01
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Zakupy online to teraz norma, patrząc na to, jak wiele sklepów się pojawiło. Wiele osób ma też względem tego obawy, ale trzeba pamiętać, że konsumenci też mają swoje prawa. Jak interesuje cię ten temat kliknij tutaj. Może to w znaczny sposób pomóc w dochodzeniu swoich praw, w momencie gdy sprzedający nie do końca jest uczciwy i chce nas zbyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 21:00
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Jeżeli szukacie sklepu, w którym możecie kupić coś ciekawego i zrobić prezent to polecam wam ten sklep: https://www.czasnabuty.pl/. Jeżeli chodzi o buty to nie znalazłam jeszcze lepszego e-sklepu, a w sieci jestem naprawdę długo. Doskonała forma zakupów, nie trzeba dużo klikać żeby coś kupić, a do tego wybór obuwia jest naprawdę imponujący, a modne kroje zachęcają do zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2019, 19:00
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Na pewno sporo osób kupuje ubrania przez internet, ja też często stawiam na takie zakupy odzieżowe - są bardzo wygodne. Jeżeli o takie chodzi to warto zapoznać się z ofertą od http://fabrykaskarpet.pl W tym miejscu znajdziecie spory wybór modnych propozycji na skarpety
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2019, 12:44
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Skarpety to ja zwykle kupuję byle gdzie. Najczęściej przy okazji innych zakupów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2019, 14:41
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

W internecie można znaleźć duży wybór sklepów z obuwiem. Jednym z moich ulubionych jest https://www.butki.pl/. Często tam zaglądam bo w ofercie mają obuwie damskie, męskie i dziecięce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2019, 16:26
tomek2's Avatar
tomek2 tomek2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tomek2.polki.pl

Forumowicze mogą być przydatni w takim temacie. Liczę tutaj na ich pomoc.
Nieprzeczytane 23-05-2019, 08:47
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

W internecie można kupić wszystko. Także różne akcesoria, na przykład do laptopa czy komputera. Na przykład podkładki pod mysz: https://www.emanta.pl/podkladki-pod-myszy. Sądzę, że to akcesoria niezbędne dla graczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2019, 10:25
karolina35 karolina35 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina35.polki.pl

Hej
Ja bardzo często kupuję przez Internet. Najczęściej zamawiam ubrania, dodatki do domu, a także zabawki dla dzieci. Ostatnio zamówiłam mojemu synkowi zestaw LEGO 75236 w bardzo atrakcyjnej cenie Polecam sprawdzać różne oferty i promocje w sklepach internetowych, bo można znaleźć naprawdę fajne okazje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2019, 12:06
bluesky6 bluesky6 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bluesky6.polki.pl

Miasto: Warszawa

Bardzo lubię kupować online, bo nie zawsze mam czas na stacjonane zakupy Wiadomo, praca, dom dziecko - to wszystko kosztuje CZAS. A ja często nie śpię po nocach, aby ze wszystkim się wyrobić.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania