Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-02-2019, 09:54
tarka tarka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tarka.polki.pl

Domyślnie Odp: Kawa czy herbata?

Kawa rano na pobudzenie, później na senność, jeżeli jest niskie ciśnienie atmosgeryczne. A tak to herbatki różnego rodzaju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-2019, 14:20
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Wszystko w umiarze. I kawa i herbata ma pozytywny wpływ na organizm, gorzej jak się z nimi przesadzi. Ja się stosuję do tego, żeby zachować umiar i nie słodzić. Kupuję jedno i drugie w sklepie internetowym kawyherbaty.pl, bo wiem, że i kawa i herbata jest tam naprawdę porządnej jakości. A do tego można urozmaicić sobie zamówienie np. herbatami z dodatkiem suszonych owoców. Bardzo polecam ten sklep. Ostatnio wszystkim kupuję tam prezenty i zawsze po pierwszym spróbowaniu są zachwyceni i pytają gdzie kupiłam tę kawę czy herbatę
Nieprzeczytane 13-03-2019, 20:13
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Ja, zdecydowanie bardziej preferuję herbatę. Jeśli miałabym polecić Ci jakikolwiek sklep zajmujący się ich sprzedażą, byłby nim ten znajdujący się pod adresem https://big-active.pl/produkty/herba...ergamotka-20tb - jestem pewna, że znajdziesz w nim to, czego szukasz, czyli herbaty wysokiej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 18:41
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Jak dla mnie zdecydowanie kawa. Herbate to lubie sobie raz na jakiś czas wypic, jednak kawę to muszę codziennie wypijać i to w znaczących ilościach ;D Jeżeli szukacie ciekawych, dobrych kaw to warto sobie zajrzeć na stronkę https://www.cafesilesia.pl Proponują tu bardzo duży ich wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 11:45
aprilia aprilia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aprilia.polki.pl

Zależy od dnia ale raczej herbata :0
Nieprzeczytane 21-05-2019, 10:16
Nordivia Nordivia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Nordivia.polki.pl

Ja nie wyobrażam sobie dnia bez filiżanki ulubionej kawy. Ostatnio zainteresowałam się nawet ekspresami do kawy i chciałabym wybrać odpowiedni dla siebie. Póki co w oko wpadł mi ten ze strony: https://lovecoffee.pl/product-pol-15...?rec=102850204 Czy ktoś z Was ma może podobny sprzęt w domu? Jestem bardzo ciekaw opinii na jego temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania