Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-05-2019, 12:37
devilkaa's Avatar
devilkaa devilkaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
devilkaa.polki.pl

Domyślnie Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

Kto do intensywnej regeneracji sportowej? Czuję, że moje ciało jest zdecydowanie przetrenowane, dlatego potrzebuję kompleksowych usług regeneracyjnych. Słyszałem, że firma http://rehit.pl/ posiada doświadczonych fizjoterapeutów. Podobno potrafią zdziałać cuda dla Twojego organizmu. Co powiecie pod tym względem? Warto korzystać z tego?
Nieprzeczytane 13-05-2019, 11:15
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

Jakiś czas temu sporo szumu zrobiły tabletki na erekcję Horse Men, sporo o nich piszą i fajny artykuł masz na przykład na https://topdystance.pl/ - według badań dają jedne z najlepszych rezultatów, wśród tego typu środków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 18:28
monikk45 monikk45 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monikk45.polki.pl

Ja popełniłam w życiu kilka błędów i moje zdrowie zaprzepaściłam w alkoholu i używkach, teraz chyba udam się w miejsce jakim jest Prywatny ośrodek terapii uzależnień Aby pomogli mi w walce z nałogiem, chce odzyskać co straciłam, z powrotem umieć cieszyć się zyciem i nie zastanawiać sie skąd wezmę na alkohol.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 11:30
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Przyznam, ze zaczęłam jakiś czas temu pływać. Nie jestem jakimś zawodowym pływakiem, ale kocham ten sport, mam nadzieję, że kiedyś będę jeszcze lepasza. Zaczęłam zwracać bardziej uwagę co moja rodzina je i musze wam przyznać, że odkryłam cudowny sklep z żywnoscią https://zakreconysloik.com.pl/ekolog...kty-dla-dzieci . Robię tam zakupy od kilu miesięcy i czuję się znacznie lepiej, ważne by jesć zdrowo i uprawiać sport! Pamiętajcie by żyć długo , trzeba o siebie dbac już od dziś
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2019, 11:54
speedo1 speedo1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
speedo1.polki.pl

Dbanie o zdrowie warto zacząć od zdrowia naszych zębów. Polecam klinikę https://klinika-wiktorska.pl/ w Warszawie na Mokotowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2019, 19:58
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Pamiętając jeszcze z lekcji biologii, to bakterie aby utrzymać się w Twoim organizmie, tworzą skupiska i ze sobą współpracują - to jest biofilm rany i przez to ona dłużej się goi. Niestety chroni on bakterie przed działaniem antybiotyków, dając im lepsze warunki do rozmnażania się. Podobno wysoką skuteczność w zwalczaniu ciężko gojących się ran, wykazuje oktenidyna. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, to na stronie można zobaczyć powikłania gojenia się ran Wystarczy przeczytać, a jeśli nadal nie będziesz czegoś wiedziała, to zawsze możesz zapytać swojego lekarza prowadzącego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2019, 11:55
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Mi latem zawsze nawracają infekcje dróg rodnych, szczególnie po wizytach w jeziorze! Jakiś koszmar, postanowiłam coś z tym zrobić i zapisąłam się do porządnego ginekologa, który wreszcie dobrał odpowiednią terapię http://doktorginekolog.pl/ Mam nadzieję, że nic już nie złapię. Jak wygląda u was sytuacja z infekcjami, miewacie czy niekoniecznie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2019, 14:46
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Ja, staram się dbać o swoje zdrowie najlepiej, jak potrafię. Gdy nie muszę, nie przyjmuję tabletek. Jestem fanką leczenia naturalnego. Czasami, nie ma sensu szprycować się antybiotykami, z czego na szczęście sprawę sobie zdaje coraz większa ilość chorych, jak i lekarzy. Zerknijcie chociażby na ten suplement: https://www.herbavis.eu/produkt/nasturcja - sprawdza się w leczeniu zapalenia pęcherza, czy nerek, a nawet ucha środkowego. Oczywiście, ja zawsze stosuje się do rad lekarzy, ale czasami, gdy mam jakiś problem i nie zdecyduję się na wizytę u lekarza, staram się sama sobie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-2019, 16:39
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Z pewnością bardzo ważna jest profilaktyka, trzeba też od czasu do czasu udać się na jakieś podstawowe badania. Ja ostatnio bałam się, że coś jest nie tak z moim wzrokiem. Znalazłam na stronie https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online darmowe badanie online. Może wam też się takie przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 19:32
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Ważne jest na pewno to aby wykonywać regularnie badania kontrolne tak by wiedzieć czy coś niepokojącego się w organizmie dzieje. Ponadto zdrowy tryb życia o czym tu mowa - https://www.wybierzzycie.pl/ . Na pewno do tematu należy podejść poważnie, ponieważ nie ma nic cenniejszego niż zdrowie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania