Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

    dzieci najszybciej ucza się przez naśladowanie dorosłych wiec nie zostało nic innego tylko dawać dobry przykład powodzenia

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

      Zauważyłam też że młodsza córka bardzo bierze przykład z synka Wszystko po nim powtarza i w mowie i w zachowaniu

      Skomentuj


        #18
        Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

        A u mnie starszy synek się cofa do wieku młdej :/ On na nocnik nie chce robić bo ona ma pampersy, a ona teraz już jest sadzana na nocnik to jego to wkurza i marudzi. Ona coś tam powie to on ujarany powtarza a tak nic nie mówi. Kurcze aż się boje o niego jak tak sie cofa :/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
          A u mnie starszy synek się cofa do wieku młdej :/ On na nocnik nie chce robić bo ona ma pampersy, a ona teraz już jest sadzana na nocnik to jego to wkurza i marudzi. Ona coś tam powie to on ujarany powtarza a tak nic nie mówi. Kurcze aż się boje o niego jak tak sie cofa :/
          U mnie odwrotnie Mała szybko zaczęła na nocnik bo brat jej pokazał a że on robi siku w łazience ona nie chce na nocniku i też tylko do łazienki
          To samo on mówi wierszyki i śpiewa piosenki z przedszkola i ona szybko załapuje i śpiewają razem

          Skomentuj


            #20
            Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

            A jaka jest ró,żnica wieku ? Kurcze boje sie by mój mały nie cofnął się w rozwoju. Moze śmiesznie to brzmi ale jednak jest jakiś stres bo zamiast uczyć się i ksztalcić to on powtarza czynności z okresu niemowlęcego

            Skomentuj


              #21
              Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

              U nas jest to różnica 2,5 lat
              Pewnie u synka twojego minie ,po prostu znudzi mu sie to i będzie już normalnie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

                Oby , bo już zaczynam się strasznie o niego martwić. Albo kupić mu może jakieś nowe zabawki edukacyjne ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

                  Fajna zabawa to sklepik...córka zrobiła mi w pokoju sklepik /troche bałaganu niestety jest/ wszystko z kuchni mi pobrała- popisała ceny, porobiła sztuczne pieniądze i musiałam wszystko co potrzebowałam kupić..............Ona miała frajdę ale przy okazji uczyła się liczyć

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

                    Warto spróbować samodzielnie nauczyć dziecko, warto pamiętać o tym, że im wcześniej tym lepiej dziecko przyswaja wiedze Mi pomógł program edukacyjny bajkotwory.pl jest program, w którym dziecko tworzy samodzielnie bajki itp. Ja uczę moje dziecko słówek z angielskiego, mojedziecko pisze własne scenariusze do bajek, rozwija kreatywność nauka przez zabawę

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

                      Napisane przez daga98 Pokaż wiadomość
                      Fajna zabawa to sklepik...córka zrobiła mi w pokoju sklepik /troche bałaganu niestety jest/ wszystko z kuchni mi pobrała- popisała ceny, porobiła sztuczne pieniądze i musiałam wszystko co potrzebowałam kupić..............Ona miała frajdę ale przy okazji uczyła się liczyć
                      o to też dobry pomysł Dobrze by było mieć np takie plastikowe owoce warzywa to by wzbogaciło sklep A no i kasę Podczas takiej zabawy dziecko lepiej i szybciej się nauczy Skradnę pomysł

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

                        Skuteczne są te metody, które dziecko zaciekawią i porwą w wir zabawy. Moje dzieciaki najwięcej uczyły się z czasopism dla przedszkolaków, gdzie było sporo zadań do wykonywania. Później spodobała im się bajkowa.tv , uwielbiały grac w gry, które uczą. Osobiście Koziołek Matołek jest dla mnie najzabawniejsza grą edukacyjną

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Najskuteczniejsze metody uczenia dzieci

                          ja uczę poprzez czytanie, pokazuję palcem postacie w książkach nazywam, dziecko stara się powtarzać, tak samo robię z cyferkami

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X