Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-04-2019, 08:26
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

Domyślnie nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

Witajcie na początku czerwca na świat przyjdzie moje pierwsze dziecko. Nadszedł czas na zakup wózka 3w1 zależy mi na czyms nowoczesnym, stabilnym i dobrym jakościowo. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia i sugestie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-04-2019, 08:35
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

Domyślnie Odp: nowoczesny wózek wielofunkcyjny. jaka firma ?

tych wózków jest teraz na rynku tak dużo, że w sumie nie dziwie się, że trudno wybrać coś konkretnego. Sporo zależy od tego jaki masz budżet bo wiadomo, że wózek 3w1 może kosztować 1,5 zł ale i 4 i więcej. my mamy jeden z modeli firmy Expander i moge je polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-2019, 14:36
vicky09 vicky09 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
vicky09.polki.pl

gilza ja też polecam firmę Expander. Mniej więcej od pół roku synek jezdzi modelem Xenon i szczerze go polecam nie dość, że super wygląda, to jeszcze jest stosunkowo niedrogi i w pełni funkcjonalny i bezpieczny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-2019, 14:40
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

dziękuje Wam bardzo dziewczyny za informacje, o tej firmie jeszcze nie słyszałam. Przyznam, że pod kątem wyglądu odpowiadają w 100% moim wyobrażeniom. vicky09 czyli piszesz, ze warto zwrócić szczególną uwagę na xenona?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2019, 05:56
vicky09 vicky09 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
vicky09.polki.pl

tak, zdecydowanie uzywamy go od jakiegoś czasu i sprawdza sie super zarówno w mieście jak i na trudniejszym terenie. Mocne i duże koła, aluminiowy stelaż, wygodna i dość obszerna gondola. No i jak sama widzisz sam jego wyglad robi wrazenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-04-2019, 22:23
Darianna28 Darianna28 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Darianna28.polki.pl

W przypadku spacerówki to tutaj koniecznie sprawdź też Julie. Moim zdaniem to szczególnie dobra propozycja jeżeli chodzi o rodziny mieszkające w mieście i do tego jeszcze w bloku gdzie trzeba ją później znieść. Dlatego szukaliśmy lekkiego, ale i dobrze wykonanego modelu. Ten ma elementy z eco skóry, do tego waży niecałe 6kg i na wyposażeniu ma to co powinno być czyli uchwyt na kubek, moskitiera, ocieplacz na nogi itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-2019, 11:28
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Wiecie co ja długo szukałam odpowiedniego wózka dla mojej córeczki, dopiero w sklepie https://www.martinesbaby.pl/ udało mi się kupić taki jak chciałam. Cena mi odpowiadała, wybór też mają dość duży jakbyście chcieli tam kupić. A mają też zabawki dziecięce, kilka udało mi się kupić na promocji. I jeszcze spacerówkę planuję kupić, muszę się rozejrzeć gdzie mają duży wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2019, 09:44
walerka32 walerka32 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Jeśli chodzi o wózki to tutaj https://youkids.pl/ sprawdź, bo mają wózki różnych marek, dobrze opisane więc łatwo porównać parametry. Sporo zależy od tego jakim budżetem dysponujesz, ale w tym sklepie ceny są moim zdaniem ok więc można coś wybrać "nie za miliony monet".
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania