Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobranoc Edysob
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Kolorowych snów mamusie
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        i znów nowy dzien mam tyle załatwień i sprzątania.Będe robić porządki codziennie po troche.Milenka jeszcze spiszok zawsze wstaje o 7h

        Skomentuj


          Czesc.
          Ale jestem zła
          Byłysmy na warzeniu i mierzeniu Amelki a tam o losie.Pielęgniarka do mnie mówi że takie badania robi sie tylko przed szczepieniem a ja do niej to trzeba bylo mnie nie umawiac jak dzwonilam.Potem poszla po karte i mowila do innej kolezankirzyszla na warzenie jakby to bylo najwazniejsze wrrr.
          Mowila potem ze mam wizyte dopiero po roczku , i ze skoro dziecko dobrze przybiera na wadze to niema potrzeby warzyc.Ja do niej ze a skad mam wiedziec czy dziecko dobrze przybiera skoro nie jest warzona a jako matka mam do tego prawo.To mi powiedziala ze mam isc sobie ja zwazyc sama
          Spytalam sie jej jak?A ona ze odejmuje sie deko a tu kilogramy.Powiedzialam ze jak odjac deko i ile?A ta ze co ze mnie za kobieta ze sie na wadze nie znam , ze to jest latwe.Powiedzialam ze niemusze wszytskiego umiec.
          Chwila ciszy po czym mowi do mnie ze ona jest tu sama i nie musialam przychodzic to jej powiedzialam ze jest pani sama wiec w czym problem?
          Powiedziala tylko ze nastepnym razem prosze nie przychodzic!!
          Lekarka tez byle jaka dzis byla.Niechce im sie dupy(za pszeproszeniem)ruszyć.
          Amelka jak miala 7,5 m-ca wazyla 8400 a dzis 9100 i 74 cm.Cos mi sie wierzyc nie chce ze tak malo przybrala na wadze
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Hej kobitki
            ja tylko na chwilke biore się zaraz za gołąbki

            mały siedzi na dywanie
            Izunia luzik... albo nie wróć się i walnij im
            spoko u nas tez są dwie takie zołze ale na szczęście lekarka w porządku jest miła i wogóle ja jak chcę zważyć małego i ide i żadna mi łaski na szcęście nie robi ,są miłe ,zawsze doradzą ale jak trafię na te dwie ...to też nieciekawie

            Wagę Amesia ma na ok 50 centylu więc dobrze a wzrost na 75 centulu taż że jest ok wszystko w normie a przybiera w normie nie martw sie kochana
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Czesc Mamusie!

              Iza może tzreba zmienić przychodnię? My zmienialiśmy po wizycie patronażowej
              Bo pani pielęgniarka na moją odpowiedź w jaki sposób karmię (że mieszany - bo
              niestety nie miałam pokarmu) powiedziała "biedne dziecko" i ogólnie dała wywód
              po którym czułam się jak najgorsza matka na świecie. Chyba szczęściem w
              nieszczęściu było to, że mała musiała mieć zbadany wzrok po leczeniu lampami.
              POjechaliśmy do okulisty gdzie była również pediatra, baaardzo miła kobietka.
              I też na kasę chorych. A jednak można być miłym za darmo
              Pamięta wiele rzeczy o dziecku, oczywiście nie wszystkie, ale to nie sposób.
              I teraz nie jeździmy zestresowani na każde badanie. Mierzą i ważą za każdą wizytą.
              Czasami można na prawdę dokonać korzystnej zmiany
              A waga chyba jest ok. Teraz już będzie mniej przybierała.
              Co nie oznacza, że nie możesz sprawdzić czy wsio jest ok.
              Last edited by Nusiak; 20-01-2009, 09:24.


              Skomentuj


                Ty Siluś idz mi robic gołabki
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Zara idę
                  farsz gotowy tylko kapusta musi się spażyć jeszcze a mały mi właśnie odkurza

                  nasza pediatra jest naprawdę kochana ,pamieta wszystko zarówno na temat mojego synka jak i starszej córci zawsze jak idę to wspomonamy jak to było jak Sylwia taka mała była

                  a tak jak mówi Nusiak przychodnię zawsze mozesz zmienić
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Juz zmienilam przychodnie.Jeden telefon i jest ok.
                    Naszej przychodni nikt nie lubi , one tam czasem wola bulke zjesc a telefon dzwoni i dzwoni.

                    Jak nosze Amelke to jest co dzwigac ale ona tyle je ze ciezko mi uwierzyc ze tak malo przytyla przez 3m-ce
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Wiesz, moja jUla też wcina jak odkurzacz, ale też nie jest znowu bardzo ciężka.
                      Rusza się dużo, jest bardzo energiczna więc łatwo spala kalorie. Dużo spacerów
                      do tego i kolejne kalorie lecą. trzeba brać z nich przykład


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jak jest wszystko ok to sie ciesze

                        A na ta przychodnie powiem Strefie Gazy aby bombe rzucili
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          lepiej Iza zadzwoń do Bin Ladena- samolot rzuci

                          Skomentuj


                            Bin Laden chyba juz nie zyje
                            A masz do niego telefon?
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              hej mamusieMaja urodziła się 27 kwietnia o 2.25 w 34/35 tyg ciążu więc jest wcześniakiem, ale bardzo szybko nadrabia zaległości. W niedzielę zaczęła raczkować. Ma już 2 zabki i czekamy na następny mówi babababa szkoda że nie mama. a co u was? Majeczka właśnie śpi. Pogoda dziś taka sobie więc nie wiem czy pójdziemy na spacer, bo pada. a co u was? jak tam maluchy?
                              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                              Skomentuj


                                [IMG][/IMG]
                                hehehe




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X