Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesć dziewczyny!! jesteście??
    ja już mam wszystko zrobione na świeta, i teraz do końca roku to już tylko "leżę i pachnę"

    Skomentuj

    •    
         

      ale Ci dobrze

      Skomentuj


        czesc dziewczynki
        Tyle przygotowan dla jednej kolacji
        Z tego wszystkiego jak podnosilam malego cos strzelilo mie miedzy piersiami
        naciaglam sobie chyba jakis miesien i... boli nie moge sie za bardzo ruszac
        Patryczek


        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

        Skomentuj


          wesolych swiat dziewczynki ja jeszcze z robota w polu.
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            o tej porze nikogo juz nie ma.
            ja właśnie skończyłam pakować resztę prezentów,
            prasowanko, mycie garów (nie cierpię)
            mycie podłóg i mam dość i padam z nóg.
            jutro wyjeżdżamy więc jesli nie zaglądnę to życzę wszystkim Wam wesołych Świąt a Wazym dzieciaczkom wiele wrażeń z pierwszych świąt, dużo zdjęć i mnóstwo prezentów!!!
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              dolalaczam sie do tegorocznych mam. Kinga urodzila sie 2 maja. ma juz 6 zabkow i powoli opanowuje sztuke wstawania w lozeczku, podtrzymywana drepcze sobie. jestem szczesciara, bo kiedy skonczyla 2 miesiace przesypiala juz cala noc
              Kinga, urodzona 2 maja 2008 roku

              Skomentuj


                witam majowe mamuski
                Kinga urodzila sie 2 maja, 10 dni przed terminem. ma juz 6 zabkow, siedzi sama, probuje podnosic sie w lozeczku a podtrzymywana robi pare kroczkow. wlasciwie nie wiem co to nieprzespana noc, bo mala przesypia ja cala
                Kinga, urodzona 2 maja 2008 roku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Święta i po świętach Mamusie
                  Amelka jak nigdy była radosna i cały czas uśmiechnięta.
                  Znów się mocno ślini patrze w dziubek a tam gora spuchnieta a najgorzej 3(prawa) ale jak to mozliwe?? Lewa normalnie
                  Myslalam ze po dolnych jedynkach ida gorne.

                  A co u Was ?Mam nadzieje ze swieta udane, dzieci obdarowane .Teraz aby do nowego roku
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Hej mamusie

                    Jak samopoczucie po świętach?ja przyjemnie zmęczona i przejedzona

                    a maly to od świąt tak nawija taka mała papuga wszystko powtorzy -mama ,tata,baba,sila,hau hau na piesia robi i mowi papa ,a kuku ,bije brawo daje buzi poproszony,mowi bum bum do autka i taki fajniusi sie zrobił i wiele innych,................chyba sie zakochałam po raz któryś ha ha ach my dumne mamusie


                    Iza puchną wszystkie dziąśła na górne jedyneczki to zwodzące ale tak jest niestety
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      Hello Matki Polki
                      ja 2kg przytyłam,w pierwszy dzień było mi niedobrze od przejedzenia.Moja córcia zaczeła już sama kroczki stawiać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny
                        Ja po wigili jestem tak przejedzona ze w nocy bo brzucha mialam
                        Rowniej od wigili nie wychodze z domu bo co sie okazalo w srode bylam
                        z Patryczkiem u pediatry bo dostal biegunki po tym antybiotyku
                        i okazalo sie ze on wcale nie mial anginy!! ze ten antybiotyk
                        nie potrzebny, co to za lekarka ktora na wszystko daje antybiotyk??
                        tak poza tym Patryczek zniosl swieta dzielnie byl grzeczny przy stole wigilijnym wysiedzial spokojnie, po zjedzeniu kachy oczywiscie
                        Ciekawe czy zbudz go sztuczne ognie w Nowy Rok
                        Patryczek


                        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                        Skomentuj


                          Hej Mamusie. Ja jakoś nie poczułam tych świąt. Nikolka ma 4mce myślałam że doczeka do wigilijnej kolacji ale o 17 padła ze zmęczenia (idą jej ząbki... koszmar) przespała cała imprezę obudziła się o 22 i już po ptakach było... drugi dzień to w ogóle jedno wielkie zamieszanie. no a wczoraj w domku płacz i marudzenie od samego rana. dzisiaj za to jak ręka odjął wesolutka. szkoda że mamusia wyczerpana po świętach. ale dajemy radę leżymy sobie we dwie a Nikolka opowiada mamci be be be buuuum biuuum giiiiie.... jaka fajniutka sasaneczka moja kochana...
                          NIKOLKA-30.08.2008

                          Skomentuj


                            ja na wage nawet nie wchodze. powiedzcie jak malce na prezety zareagowaly bo moja vica najwieksza frajde miala z papieru i kokardek. zato pauliuna to malo sie nie zesikala ze szczescia taka radoche miala>
                            PAULINKA 31.8.2003
                            VICTORIA 20.5.2008

                            12.1.2009r raczkowanie
                            13.1.2009 pozegnanie cycunia
                            16.1.2009 samodzielne siadanie

                            Skomentuj


                              my mikołJA obchodziliśmywięc na gwiazdkę nic nie było

                              Skomentuj


                                hej
                                Marysia sie ucieszyła z laleczki. teraz ma kogo ciagac i drapać.
                                buziaka dała lali jak ją dostała




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X