Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeprowadzka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przeprowadzka

    Cześć kochane! Chciałam się Was o coś zapytać, otóż w niedługim czasie przeprowadzam się do nowego mieszkania, oczywiście w takiej sytuacji powstaje problem spakowania wszystkich rzeczy. Dlatego zaczęłam rozglądać się za jakimiś kartonami, niestety w mojej okolicy ciężko dostać ich większą ilość a do tego większych rozmiarów, ale nie ma problemu bo widziałam, że na rajapack.pl można sobie takie kartony różnych zamiarów zakupić.. No właśnie, i teraz moje pytanie w jakiej postaci są one dostarczane do domu? Bo rozumiem, że będę musiała sobie je sama złożyć? A co z kartonami na płaszcze itd., które mają zaczepioną belkę na wieszaki? Czy to też sama składam? Z góry dzięki za odpowiedz!
  •    
       

    #2
    Odp: Przeprowadzka

    ja idę zawsze do jakiegoś marketu. Mają tam zwykle sporo pudeł i chętnie je oddają, więc może to jednak lepsza opcja niż wydawanie na nie pieniędzy.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przeprowadzka

      Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
      ja idę zawsze do jakiegoś marketu. Mają tam zwykle sporo pudeł i chętnie je oddają, więc może to jednak lepsza opcja niż wydawanie na nie pieniędzy.

      zgadzam się 100% - markety i sklepiki osiedlowe chętnie kartony oddadzą, a już sklepy z butami to nie wspomnę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przeprowadzka

        stary post, ale kartony chętnie oddają istniejące jeszcze sklepy kolo bloków

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przeprowadzka

          informacja bardzo przydatna Co prawa ja dopiero szukam mieszkania na ale planuję w ciągu dwóch miesięcy się przeprowadzić i będę potrzebowała kartonów Już myślałam że będę musiała zapakować wszystko w worki albo kupić kartony

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przeprowadzka

            Ja biorę kartony ze sklepu osiedlowego

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przeprowadzka

              nie wszędzie można dostać w sklepach takie dobre kartony do przeprowadzki, jeśli zależy ci na ładnych pojemnych i o konkretnych wymiarach, to możesz takie kupić na poczcie, nie są drogie, a będziesz miała pewność, że są czyste i takie jak chcesz.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przeprowadzka

                Ja początkowo też myślałam, że sami poradzimy sobie z przeprowadzką, jednak gdy zaczęliśmy pakować nasze rzeczy do pudeł to okazało się, że jest tego mnóstwo. O ile jednak ubrania, książki itp. rzeczy łatwo byłoby przewieźć, o tyle nie mieliśmy pojęcia, jak przetransportować na własną rękę większe sprzęty AGD i meble. W końcu zdecydowaliśmy się wynająć profesjonalną firmę zajmującą się przeprowadzkami i jestem pewna, że to była słuszna decyzja. Pamiętam, że najbardziej martwił mnie transport naszej lodówki LG, bo jest naprawdę duża, a poza tym lodówka musi być przecież przewożona w pionie. Nasz samochód nie ma nawet haka, więc wypożyczenie przyczepki nie wchodziło w grę. Z perspektywy czasu zastanawiam się dlaczego od razu nie zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy od przeprowadzek.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przeprowadzka

                  Znaleźliście już mieszkanie? Ja jestem na etapie szukania. Ładna okolica, dobry rozkład mieszkań, a i ceny jak na stolicę całkiem niezłe.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przeprowadzka

                    Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie firmy zajmującej się przeprowdzkami. Wtedy nie będziesz musiała martwić się o kartony, załadunek czy transport. Zaoszczędzisz wiele czasu i nerwów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przeprowadzka

                      Jeśli chodzi o kartony to złożenie ich zajmuje dosłownie minutę i nie wymaga jakiś większych umiejętności. Poczytaj sobie także o co to jest logistyka mebli i na co zwrócić uwagę , powinno Ci to pomóc podczas przeprowadzki. No i życzę powodzenia .
                      Last edited by gagatka; 01-07-2020, 12:06. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przeprowadzka

                        lepiej skorzystaj z firmy, któa zajmuje się przeprowadzkami, wszystko szybko ci ogarną, załadują na auto i wstawią do mieszkania. Ja wynajęłam firme najtanszeprzeprowadzki.pl bo wychodziło najtaniej, poza tym mają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o przeprowadzki właśnie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przeprowadzka

                          Rozstałam się z moim partnerem i przeprowadzam się do wynajętego mieszkania. Jak policzyłam sobie koszty firmy przeprowadzkowej to stwierdziłam, że taniej mi wyjdzie kilka kursów własnym autem niż wynajęcie specjalistycznej firmy. Problem jest tylko z pralką która do auta mi się nie zmieści a którą sama kupiłam więc zabieram ze sobą. Zastanawiałam się czy nie wynająć kuriera, sprawdzałam nawet w necie na stronie DHL ale nie znalazłam tam informacji czy kurier przewiezie mi paczkę z jednego miejsca na drugie w obrębie tego samego miasta

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przeprowadzka

                            Myślę, że z tym kurierem to sprytny i fajny pomysł. Nie powinno być problemu z tym, że przewozi w tym samym mieście. Ty płacisz normalnie za przesyłkę kurierską i nie obchodzi go czy wiezie, przykładowo z Poznania do Krakowa czy z Poznania do Poznania.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przeprowadzka

                              my podczas przeprowadzki stopniowo przewoziliśmy najpotrzebniejsze rzeczy resztę kupiliśmy urządzając pomieszczenia w sumie na bieżąco

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X