Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-12-2019, 14:44
dianapares dianapares jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dianapares.polki.pl

Domyślnie Proponuję zwrócić uwagę na nie mniej obiecujący rozwój aplikacji biznesowych.

W dzisiejszych czasach koniecznością jest aktywność w mediach społecznościowych. Możesz rozpocząć cyfrowy start-up - zbuduj swoją aplikację mobilną. Dziś wielu przedsiębiorców chce być częścią dobrze prosperującego rynku. W rzeczywistości sensowne jest uruchomienie uruchamiania aplikacji, ponieważ ogromna większość populacji korzysta z różnych aplikacji mobilnych w ramach rutynowych czynności.

Aplikacje fitness stają się bardzo popularne i coraz więcej marek inwestuje w tworzenie aplikacji mobilnych i internetowych.

W ubiegłym roku aplikacje związane ze zdrowiem i kondycją były na 8 miejscu wśród najpopularniejszych aplikacji w Apple App Store z 3,01% udziału w rynku (Ankieta Statista, 2018)

Aplikacje dotyczące zdrowia i fitnessu zajmowały 11. miejsce z 2,94% udziałem w rynku Google Play (Statista Survey, 2018)

Oczekuje się, że do 2026 r. Światowy rynek aplikacji fitness osiągnie ponad 14,7 mld USD (Polaris Market Research, 2018)

Według statystyk aplikacji na zdrowie i kondycję użytkownicy są lojalni wobec swoich ulubionych aplikacji. Około 96% korzysta tylko z jednej aplikacji fitness. Ponad 75% aktywnych użytkowników otwiera aplikacje co najmniej dwa razy w tygodniu. Ponadto 25% użytkowników otwiera aplikacje zdrowotne lub fitnessowe więcej niż 10 razy w tygodniu (Ankieta Flurry Analytics, 2017).

Jeśli nadal zastanawiasz się nad budowaniem aplikacji fitness, czytaj dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2020, 12:35
RCD2000 RCD2000 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
RCD2000.polki.pl

Domyślnie Odp: Proponuję zwrócić uwagę na nie mniej obiecujący rozwój aplikacji biznesowych.

That's a very interesting topic. I think if you want to buld a fitness app you should consider https://spd.group. They have deep expertise in software development and I wonder how fitness app with Artificial Intelligence and Machine Learning functionality will look like.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-01-2020, 14:59
OldMann OldMann jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
OldMann.polki.pl

Domyślnie Odp: Proponuję zwrócić uwagę na nie mniej obiecujący rozwój aplikacji biznesowych.

It’s not a secret that recommendations run the babysitting world, and parents are still afraid of hiring somebody through an app. To overcome this hesitation, you need to find a special instrument that will incentivize parents to use your app and keep using it.

Find out how your newly created on-demand nanny app can overcome the so-called "trust gap" and solve a chicken-and-egg problem that most Uber-like apps face.

How Can You Fill the Trust Gap in Your On-Demand Babysitting App?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania