Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

    fot. © pilipphoto - Fotolia.com

    Chcesz wygrać jedną z trzech sokowirówek firmy Philips? Wystarczy, że podzielisz się z nami swoim pomysłem na zdrowy, pożywny i smaczny sok dla dziecka, zrobisz zdjęcie napoju i napiszesz dlaczego twoim zdaniem warto pić soki.

    Nagroda


    Nagrodami w konkursie są trzy sokowirówki Philips Avance HR1869 z technologią Quick Clean.
    Lubisz domowe soki, ale nie chcesz tracić zbyt wiele czasu na ich przygotowanie, a myśl o żmudnym czyszczeniu urządzenia przyprawia cię o gęsią skórkę? Jeśli tak, to sokowirówka Philips HR1869 została stworzona z myślą o tobie!

    Zasady konkursu:

    1. Aby wziąć udział w konkursie "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka", należy dodać za pomocą aplikacji "Dodaj przepis" przepis oraz zdjęcie soku dla dziecka.
    2. Przepis musi się zawierać składniki soku oraz instrukcję, jak ją przygotować. Warunkiem koniecznym jest dodanie zdjęcia napoju oraz krótkiego uzasadnienia, dlaczego warto pić soki (forma tekstu może być dowolna). Ważne, aby przy opisie potrawy dopisać adres mailowy, na jaki mamy pisać w razie wygranej.
    3. W tytule przepisu prosimy dopisać słowo "konkurs".
    4. Konkurs trwa od 2 do 15 grudnia 2014 r.
    5. Wszystkie nadesłane przepisy, spełniające warunki konkursu (po weryfikacji redakcji), zostaną opublikowane na serwisie Babyonline.pl w dziale Przepisy najpóźniej do 15 grudnia.
    6. Laureatem konkursu zostanie osoba, której przepis, który zostanie wybrane przez jury.
    7. Laureata konkursu ogłosimy 19 grudnia.

    Przepis można dodać za pomocą aplikacji "Dodaj przepis".

    Regulamin konkursu
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

    Oh, super konkurs. Na pewno jakiś soczek dla Was przyrządzę, tylko, że ja nie mam sokowirówki, będzie on z blendera
    Mam nadzieję, ze to nie ma znaczenia, liczą się chęci

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

      Mam takie pytanko odnośnie daty.
      Do 15 grudnia, to znaczy, że do 14 grudnia do północy, czy do 15 grudnia do północy, czyli jeszcze cały poniedziałek?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

        Pewnie i tak większość starających się osób odpadnie z konkursu bo nie wpiszą e-maila albo słowa konkurs... Szkoda, że organizatorzy nie pomyśleli o tym i nie stworzyli specjalnej rubryczki do wpisania tych szczegółów - bez tego trudno wpisać cokolwiek dodatkowego, bo i gdzie? W instrukcji czy pomiędzy składnikami na danie?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

          Dokładnie skoro była stworzona specjalna aplikacja pod ten konkurs to powinny być dodatkowe miejsca na wpisanie tych rzeczy, trochę niejasne to było.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

            Dziewczyny, zanim weźmie się udział w jakimś konkursie trzeba najpierw przeczytac jego regulamin. Szkoda, że wcześniej nie dzieliłyście się swoimi wątpliwościami dotyczącymi konkursu. Mogłyście przecież zadać Redakcji odpowiednie pytanie, zapytać gdzie należy wpisac odpowiedź na pytanie konkursowe(dlaczego nalzey pić soki) oraz adres mailowy. Konkurs trwał prawie miesiąc więc czasu na zadawanie pytań była naprawdę duzo. Teraz jest juz trochę za późno...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

              Redakcjo, dodałam kilka przepisów na soki, jednak nigdzie ich nie widzę. Czy mają szansę pojawić się jeszcze w serwisie? Z góry dziekuję za odpowiedź

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                Ewelka mój przepis na sok został zamieszczony, wszystko dobrze zrobiłam, niemniej jednak uważam że sama aplikacja mogła zostać lepiej przygotowana. Jeśli chodzi o zamieszczenie przepisów to jeśli czytałaś regulamin powinnaś zauważyć że przepisy Redakcja może zamieszczać do 19 grudnia, tak więc spokojnie jeszcze troszkę czasu mają

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                  Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                  Redakcjo, dodałam kilka przepisów na soki, jednak nigdzie ich nie widzę. Czy mają szansę pojawić się jeszcze w serwisie? Z góry dziekuję za odpowiedź
                  Mojego przepisu też nie ma, więc spoko
                  Ja czytałam regulamin...wyniki mają być 19 grudnia, a przepisy najpóźniej do 15 grudnia opublikowane, chyba, że coś znów pomieszałam he he

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                    2.2 Konkurs będzie trwał od 2 do 15 grudnia 2014 r. Laureata konkursu ogłosimy do 19 grudnia 2014 r.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                      Pewnie Redakcja jest zawalona przepisami

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                        Tak, czytałam reglamin...Ale miałam watpliwości, bo wcześniej Redakcja wszystko publikowała na bieżąco. Chyba rzeczywiście napłynęło mnóstwo zgłoszeń na konkurs

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                          Fajny byłby prezent na święta taka sokowirówka, co nie dziewczyny? Nie mogę się doczekać 19

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                            Redaktorka, która opiekuje się tym konkursem jest faktycznie trochę zawalona pracą, ale do 19go na pewno wszystko będzie opublikowane
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" - do 15.12

                              Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                              Redaktorka, która opiekuje się tym konkursem jest faktycznie trochę zawalona pracą, ale do 19go na pewno wszystko będzie opublikowane
                              No widzicie dziewczyny? Tak jak mówiłyście, pewnie jest mnóstwo prac.
                              Ja sama zapomniałam napisać swojego adresu mailowego, ale myślę, że jak już jakaś praca wygra, to po prostu napiszą do danej osoby i szybciutko się z nią skontaktują tutaj lub w wiadomości prywatnej.
                              Po drugie każda z nas ma wypełniony chyba profil z adresem itp.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X