Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Anoreksja kreowana przez media

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Anoreksja kreowana przez media

    Czy uważacie że media mają duży wpływ na anoreksję u młodych dziewcząt?
  •    
       

    #2
    Odp: Anoreksja kreowana przez media

    Mają duży wpływ...Ogólnie kreują ludzi idealnie "zrobionych" ... z idealną sylwetką. My szaraki przez to mamy dużo kompleksów .



    Skomentuj


      #3
      Odp: Anoreksja kreowana przez media

      Wszędzie tylko top modelki, albo aktorki przerobione przez photoshopy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Anoreksja kreowana przez media

        Oglądałam pare odcinków Top model 1 seri była tam mama chłopczyka która nie mogła się wbic w mały rozmiar, była piekna kobietą a mimo to nie przepuścili jej dalej mimo ze to było jej marzenie i czuła się w tym.
        Nie rozumie czego tak jest...bo co ,bo na pokazach szyją z resztek i nie maja materiału na takie 38/40 tylko 34
        A potem sie dziewczyną w głowach przewala.Chcą być szczupłe zgrabne a wrzeczywistości wieszaki skóra i kość ,włosy byle jakie cera przezroczysta no i biustu zadnego...
        Dlatego jak moja Monia wyskakuje ze będzie się odchudzać to ja jej ćwiarteczke z kurczaczka i juz jej się nie chce.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Anoreksja kreowana przez media

          myślę, że anoreksja to problem nie z tym, że kto inny jest chudszy ( co kreują media) a z tym, że ktoś nie akceptuje siebie. moja kuzynka ma anoreksję, jest nie szczęśliwa, bo nie lubi siebie ilekolwiek by nie ważyła.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Anoreksja kreowana przez media

            Sama kiedyś byłam w takiej anoreksji. Najgorszemu wrogowi się tego nie życzy. No i z tej choroby nigdy nie wychodzi się na 100% . Pijałam 2 razy dziennie nutramil by waga pokazała chociaż 1 kg więcej. Udało mi się z tego wyjść ale było ciężko.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Anoreksja kreowana przez media

              Napisane przez gaga11 Pokaż wiadomość
              Sama kiedyś byłam w takiej anoreksji. Najgorszemu wrogowi się tego nie życzy. No i z tej choroby nigdy nie wychodzi się na 100% . Pijałam 2 razy dziennie nutramil by waga pokazała chociaż 1 kg więcej. Udało mi się z tego wyjść ale było ciężko.
              Gratuluję wyjścia z anoreksji. Dziękuję za Twoje świadectwo. gaga11, jesteś wyjątkowo silną osobą, zaimponowałaś mi. Najtrudniej chyba zauważyć i przyznać się do problemu...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Anoreksja kreowana przez media

                Tak, anoreksja to bardzo ciężka i podstępna choroba. Gaga11 gratuluje Ci z całego serca, że pokonałaś anoreksję. W dzisiejszych czasach na wybiegach królują wychudzone modelki, które są przedstawiane jako ideały kobiecości. Na szczęście ta tendencja powoli zaczyna się zmieniać i mamy już nawet modelki plus size


                Skomentuj

                       
                Working...
                X