Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaka zmywarka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaka zmywarka?

    Witam
    Stoję przed kupnem zmywarki jednak słyszałam że ten sprzęt niszczy naczynia, prawda czy mit? Jaki sprzęt najlepiej wybrać? no i jakie kapsułki do mycia bo od nich tez zależy wiele...
  •    
       

    #2
    Odp: jaka zmywarka?

    cześćniszczy nie niszczy to zależy też co wkladasz np porcelanowych filiżanek ze zdobieniami nie wkladam już nie tyle dlatego że moga się zniszczyć tylko stluc np.
    a kapsulki finisch jestem zadowolona nie mam osadów ale używaj też sól do zmywarek-do odkamieniania.a firmy bosch, mam od3lat używam i bezawaryjnie narazie-odpukać







    Skomentuj


      #3
      Odp: jaka zmywarka?

      Ja mam zmywarkę Boscha, choć od niedawna. Wybrałam tą, ponieważ wiele osób mi ją zachwalało. Rzeczywiście jeśli na naczyniach są złote wzorki, czy inne naniesione na powierzchnię aplikacje, to mogą się zetrzeć. Na nowych naczyniach jest zazwyczaj napisane, czy mozna je myć w zmywarce, a starsze to już trzeba przetestować. Mi się nic nie potłukło jeszcze. Polecam środki do zmywarek Finisha all in one, choć u mnie jest twarda woda i stosuję jeszcze sól do zmywarek.
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaka zmywarka?

        Ja również mogę polecić Boscha. Tarek, noży, patelni nie powinno się myć w zmywarce, złocenia i zdobienia też mogą złazić, zwłaszcza ze starej porcelany. Trzeba patrzeć na oznaczenia na produktach - nie wszystko można myć w zmywarce. Osobiście preferuje proszek Finish, bo tabletki czasem się nie rozpuszczają przy "szybkich" programach - a ja zazwyczaj takich używam - 45 stopni i 35 minut mycia - do naczyń to całkowicie wystarcza, od czasu do czasu nastwaiam wyższą temperaturę, zwłaszcza jak mam garnki.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaka zmywarka?

          A ja polecam whirlpoola - mam dokładnie taki model: Whirlpool ADP 550 IX - używam jej dość intensywnie od prawie 2 lat i wszystko działa bez zarzutu ...
          No ale oczywiscie trzeba pamiętać o soli i nabłyszczaczu. A nie myję w niej np. kubków ręcznie malowanych

          Polecam tez siemensa - moi rodzice mają od 4 lat i wszystko nadal działa, bez naprawy Niestety nie wiem jaki to model ...
          Złap balans

          Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni

          Skomentuj


            #6
            Odp: jaka zmywarka?

            ja też właśnie zastanawiam się nad kupnem zmywarki, bo chyba tylko ja jej niemam....a trzeba się ulepszyć życie

            Skomentuj


              #7
              Odp: jaka zmywarka?

              ja goraco polecam zmywarki firmy bosh ja i moja mama posiadamy taka i jestesmy bardzo zadowolone

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jaka zmywarka?

                Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                ja goraco polecam zmywarki firmy bosh ja i moja mama posiadamy taka i jestesmy bardzo zadowolone
                popieram!!!



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jaka zmywarka?

                  a ja nie mam zmywarki ) w sumie nawet nie mialabym gdzie ją wsadzic

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jaka zmywarka?

                    zmywarka to wygoda, nie jest obowiazkowym sprzetem AGD.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jaka zmywarka?

                      Generalnie zmywarki nie niszczą niczego, jeśli stosujemy się do zaleceń podanych przez producenta, np. tych dotyczących rodzajów naczyń, które można do niej wkładać. Ja mam już od jakiegoś czasu zmywarkę ZWE-12387WSX Mastercooka (http://www.niezawodne-agd.pl/zmywarki/show/zwe-12387wsx) i zmywam w niej tylko te naczynia i sztućce, które mają odpowiednie oznakowanie (zazwyczaj umieszczane są na spodzie, czasem na pudełku) i nigdy nie zauważyłam, żeby cokolwiek się niszczyło. Resztę, w tym np. porcelanę, albo kubki z nadrukami, trzeba oczywiście zmywać ręcznie, bo mogą ucierpieć

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jaka zmywarka?

                        Ewelinek13 w sprzedaży są naprawdę małe zmywarki, które można wcisnąć nawet do maleńkiej kuchni. Moja kuchnia jest mikroskopijnych rozmiarów i sprzęt myjący upchnęłam. Może to lenistwo, może przyzwyczajenie, ale ja nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Chyba wolałabym zrezygnować z piekarnika niż zmywary

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jaka zmywarka?

                          z tymi zmywarkami to jest problem, bo każdy mówi coś innego, mój mąż, że pod zabudowę jest zła, brat, że lepsza wolnostojąca i człowiek sam nie wie, co kupić :/ mi się wydaję, że najlepiej to sobie poczytać jakieś poradniki, jestem po lekturze tego http://www.***********/wiadomosc/jak-...-zmywarke/357/ i po świętach ruszam do sklepu

                          Skomentuj


                            #14
                            W zmywarkach polecam firmę Electrolux. Mam taką chyba z 4 lata i jak na razie jestem bardzo zadowolony.

                            ____________________
                            Najkorzystniejsza oferta? http://www.100at.pl Właśnie ją znalazłeś.
                            Last edited by MrAndrzej1811; 10-03-2014, 11:24.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jaka zmywarka?

                              Również mam z Electrolux. Co prawda, przez jakiś czas nie doczyszczała naczyń, ale okazało się, że trzeba było w środku coś przeczyścić

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X