Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione buty dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Ulubione buty dziecka

    o jasieczkowo uwielbiam was~ dlaczego wasza strona ost nie działa?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Ulubione buty dziecka

      Ja też lubię 5.10.15. , szczególnie, że teraz mają świetną promocję urodzinową na aktualną kolekcję jesień - zima 2018. Wszystko o połowę tańsze, więc planuję zrobić spore zakupy u nich! Dzieciaki ze wszystkiego powyrastały, więc będę odświeżać im garderobę.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Ulubione buty dziecka

        Fajne buciki. Podoba mi się to,że są zapinane na rzepy. A trzeba przyznać,że dla dziecka takie buty są o wiele wygodniejsze niż buty sznurowane ( dziecko kilkuletnie może nauczyć się sznurować ale zajmuje mu to zbyt dużo czasu) .Tak wiec buciki takie są o wiele bardziej praktyczne na przykład w przedszkolu.

        Polecam zdecydować sie na buty jakiejś dobrej polskiej firmy.Zapłacicie 30 czy 40 zł więcej na parze co nie jest fortuna, a jednak takie buty będą wykonane z lepszych materiałów oraz będą dla dziecka wygodniejsze. Fajne xxx sandały dla dzieci na wiosnę oraz lato mają w tym sklepie tak wiec polecam sobie zajrzeć.

        Na wiele modeli jest tam promocja, ostatnio kupowałam dla córki takie:
        Last edited by disne; 03-07-2020, 13:34. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Ulubione buty dziecka

          Skomentuj


            #50
            Odp: Ulubione buty dziecka

            Buty to zdecydowanie ważna sprawa dla dzieciaczków. My zaczynaliśmy od profilaktycznych bucików Aurelka. Ale jak dziecko podrosło i okazało się u ortopedy że jedna strona jest właśnie odrobinę opuszczona bo synek ma o kilka milimetrów krótszą nóżkę stosujemy komputerowo dobrane wkładki, żeby uniknąć dalszych wad postawy.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Ulubione buty dziecka

              jesli chodzi o buciki dla dzieci to ja jestem fanką wygodnych bucików, najlepiej skórzanych. Dla córki ostatnio zamówiłam na xxx śliczne i bardzo mięciutkie balerinki. Według mnie jesli chodzi o obuwie dla dzieciaków to liczy się przedewszystkim wygoda i dobre trzymaniu pięty.
              Last edited by disne; 13-07-2020, 08:56. Powód: Link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Ulubione buty dziecka

                takie buciki niemowlęce sa bardzo wygodne i wygladają wg mnie bardzo ladnie.
                Last edited by disne; 29-07-2020, 20:15. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X