Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

karty pracy dla 3-latków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    karty pracy dla 3-latków

    Mój syn od września idzie do przedszkola. Dziś na spotkaniu informacyjnym dla rodziców pani zaprezentowała karty pracy dla 3-latków, które mielibyśmy kupić i z którymi nasze dzieci miałyby pracować. Kolorowanki, wycinanki, wyklejanki itp. Nie wiem, ale po to, aby 3-latek uczył się Np. posługiwać nożyczkami wystarczy stara gazeta a nie specjalne karty pracy. Malować i kolorować też może kserówki. I do tego jest oczywiście podręcznik zawierający głównie ilustracje.

    Moje pytanie do mam, które miały dzieci w 3-latkach w przedszkolu: czy z czymś takim Wasze dzieci pracowały i czy to ma jakikolwiek sens?

  •    
       

    #2
    Odp: karty pracy dla 3-latków

    To bardzo ważna pomoc dydaktyczna dla nauczyciela. Dzieci poznają świat stopniowo a zdobyta już wiedza stanowi podstawę tego czego dziecko zdobywa kolejne szlify. Tak więc wiedza musi być poukładana w odpowiedniej kolejności i dawkach. Nowa wiedza powinna być przećwiczona w praktyce. Po to są te karty pracy.
    Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:26. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: karty pracy dla 3-latków

      Nasz nauczyciel wyjaśnił, że takie arkusze rozwijają grafomotorykę. Poprosiła wszystkich rodziców, aby wydrukowali Karty pracy dla nauczycieli i rodzice).
      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:27. Powód: link - reklama

      Skomentuj


        #4
        Odp: karty pracy dla 3-latków

        Popieram , moje dziecko bardzo lubiło prace z takimi kartami

        Skomentuj


          #5
          Odp: karty pracy dla 3-latków

          Ja karty pracy dla dziecka znalazłam na stronie kwiecien.academy. Polecam serdecznie , z dużą łatwością znalazłam tam ćwiczenia związane z grafomotoryką, wycinanki dla dzieci, kolorowanki, karty pracy ze szlaczkami . Wszystko co mi było potrzebne dla dziecka . polecam serdecznie
          Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:30. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: karty pracy dla 3-latków

            Moj 3 letni synek rowniez był mega zachwycony !

            Skomentuj


              #7
              U mnie dzieciaczki przynajmniej raz w tygodniu bawią się ze szlaczkami dla dzieci. Sprawia im to niezmierną przyjemność. Osobiście polecam stronkę ]kolorowanki można tam znaleźć wiele ciekawych materiałów do nauki dla dzieci.
              Last edited by gagatka; 17-03-2021, 10:53. Powód: link
              Uwielbiam wygłupy na pewnym dystansie, taniec, muzykę oraz czas jaki spędzam z przyjaciółmi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Chętnie poznam strony z takimi kartami które nam pomogą się rozwijać

                Skomentuj

                       
                Working...
                X