Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jaki dom zbudować?

    Moim zdaniem nie ma co liczyć każdej złotówki budując dom, bo później się okaże, że drugie tyle trzeba władować w poprawki. Wszystkim, którzy myślą o budowie domu poleciłbym domy drewniane, które stają się coraz bardziej popularne. Wygląda to nieziemsko, a jeszcze mu wykończyli wszystko bardzo starannie. Ceny są naprawdę konkurencyjne biorąc pod uwagę budowę domu murowanego.
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:41. Powód: link - reklama
    Dum spiro spero-dopóki oddycham nie tracę nadziei

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jaki dom zbudować?

      Mi się marzy dom z bala.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jaki dom zbudować?

        Napisane przez shirleyka Pokaż wiadomość
        Pytanie do budujących, na jaki rodzaj ogrzewania się zdecydowaliście w domach?? Ma ktoś z Was ogrzewanie na pellet? JEstem ciekawa jak to się sprawdza
        W dobie coraz większych ograniczeń palenia węglem pellet to doskonały produkt, który powinien być stosowany do ogrzewania domu. Aby poznać więcej informacji na temat tego źródła ogrzewania zapraszam serdecznie na stronę czołowego producenta pelletu - firmy Stelmet
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:42. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jaki dom zbudować?

          Pracuję na budowach i jeśli chodzi o ogrzewanie domu to spotkałem się z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami ale najlepsze chyba to pompa ciepła. Nie należy do najtańszych ale bardzo przyszłościowe rozwiązanie

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jaki dom zbudować?

            Dzięki za odpowiedzi, ile mniej więcej pelletu zużywa się podczas sezonu? Czy jakby coś zostało z danego roku to on dotrwa do kolejnego sezonu, nie straci jakoś "mocy"??

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jaki dom zbudować?

              Budowa domu to naprawdę spore wyzwanie. Już na etapie projektowania i wyboru materiałów trzeba przewidzieć wiele rzeczy.
              Z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że na pewno warto zadbać o komfort akustyczny. Wbrew pozorom to ważne nie tylko w mieszkaniu, czy szeregówce. W dużym domu, w którym nie zadbano o odpowiednią izolację akustyczną głośne zabawy dzieciaków też potrafią dać nieźle w kość.
              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:43. Powód: link - reklama

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jaki dom zbudować?

                Napisane przez shirleyka Pokaż wiadomość
                Dzięki za odpowiedzi, ile mniej więcej pelletu zużywa się podczas sezonu? Czy jakby coś zostało z danego roku to on dotrwa do kolejnego sezonu, nie straci jakoś "mocy"??
                Takich obliczeń dokonasz korzystając z kalkulatora kosztów Pellet naszej formy - dostarczany jest w hermetycznie zamkniętych workach, więc nie powinien on stracić swoich wartości opałowych. Należy pamiętać aby przechowywać go w odpowiedni sposób.
                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:43. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  Możecie pomyśleć o domu pasywnym. Ostatnio stało się to bardzo modne, gdyż na czasie jest ekologia i oszczędność. Jeśli interesuje Was takie rozwiązanie to możecie się zgłosić do xxx - to pracownia projektowo-wdrożeniowa zajmująca się tworzeniem takich budynków.
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:44. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    My mamy dom w stylu kanadyjskim i jestem z niego bardzo zadowolona. Obecnie przeglądam napędy bram przesuwnych bo chcę w koncu zrobić normalny płot. A wy jakie macie bramy? Ja chcę automatyczną bo nie uśmiecha mi sie otwieranie i zamykanie jej co chwilę.
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:45. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Nie każdy z nas zna się na budowie domu. Dlatego gdy my budowaliśmy dom, poprosiliśmy firmę FACHMAN z Mielca o pomoc. Do Rzeszowa nie mieli aż tak daleko a bardzo chętnie się z nami skontaktowali. Pomogli nam wybrać projekt i zbudować dom

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        My zdecydowaliśmy się na dom kanadyjski. Jesteśmy w trakcie budowy. Zastanawiamy się też nad ogrzewaniem - jakie najlepiej wybrać? Myślałam o piecu z podajnikiem z Oferta jest bardzo na plus. Mąż upiera się przy gazowym ale boję się, że pójdziemy z torbami...
                        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:46. Powód: link - reklama

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          Budowa własnego domu to marzenie wielu ludzi. Pozwolenia i certyfikaty to ważna sprawa i trzeba na to zwrócić uwagę,ale ważny jest tez projekt domu,tego w którym spędzisz resztę swego życia. Musi to być coś,co cie zachwyci,w czym zakochasz się od pierwszego wejrzenia.
                          Wiele firm zajmuje się tworzeniem takich projektów,prześledź kilka ofert i wybierz najlepszą.
                          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:46. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Tutaj xxx jest ogromny wybór projektów. Można wybierać i przebierać Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce można znaleźć projekt, który w 100% spełni nasze oczekiwania.
                            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:47. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Czemu nie zdecydujecie się na gotowy dom? Pod Warszawą w Łazach buduje się fajna inwestycja. Zobacz: xxx Przyjemna, spokojna okolica, z dala od stolicy.
                              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:47. Powód: link - reklama

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                załóżmy, że mamy już wybrany wymarzony projekt - zawsze jest tam podany szacunkowy koszt budowy. jak jest z tym kosztem w rzeczywistości? faktyczne wydatki są dużo wyższe? projekt naszego wymarzonego domu to wg kosztorysu wydatek ok. 400 tys zł. Ile do tego doliczyć?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X