Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Modny maluch"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Konkurs "Modny maluch"

    Obejrzałam ten cudowny katalog Coccodrillo na sezon jesień/zima 2011/12. I teraz czekam na śnieg. I kupon do sklepu. I nie będę rymować!

    Jaki jest ten modny maluch według Coccodrillo? Myślę, że jest przede wszystkim szczęśliwym, radosnym i ceniącym wygodę młodym człowiekiem. Człowieczkiem, któremu jest ciepło w jesienną szarugę i zimowe przymrozki. Maluszkiem, który z radością może poznawać świat przyodziany w wygodne a jednocześnie piękne ubranka. Młodzi modele tak pięknie prezentują przebogatą kolekcję, że trudno oderwać oczy i chciało by się zobaczyć swojego smyka w każdej niemal stylizacji. Modny maluch lubi radosne kolory a czasem delikatne pastele. Fuksja z zielenią - idealne połączenie dla dziewczynki, grafit z limonką, szary z różem no i paski, kropki - coś cudownego. Wszystko zależy od nastroju i okazji. A jeśli chodzi o okazje to w kolekcji Coccodrillo znajdziemy ubranka na każą okazję. Na świąteczny obiad u babci, na wycieczkę w góry, na radosna zabawę na śniegu czy codzienne wyjścia do przedszkola i szkoły. Modny maluch bywa w różnych miejscach i ma w szafie stroje na różne okazje. Kolejna rzecz, która od razu rzuciła się w oczy to wygodne kroje. Widać od razu, że ubrania szyte z myślą o dzieciach a nie o ich rodzicach. Bo modny maluch Coccodrillo to maluch, który dobrze czuje się w swoich ciuchach. Nie ważne, czy ma rok czy lat siedem.
    I jeszcze sam katalog. Bajkowa niemal sceneria, przepiękne zdjęcia, z pięknie dobranymi kolorystyką. Oglądałam przynajmniej pięć razy.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Konkurs "Modny maluch"

      Cocodrillo piekne ciuszki
      Są idealne na nasze maluszki
      A ostatnia kolekcja aż dech zapiera
      Tyle modowych hitów to nigdzie nie ma!
      .....Ale tworząc zestaw modny
      Marka dba by był wygodny
      I materiał by mięciutki był w dotyku
      I by nie było niepotrzbnych guzików.
      Aby pieluszkę rodzic mógł zmienić sprawnie
      Są napy w kroku i całość wygląda ładnie!
      No i ta żywa kolorystyka
      Oko cieszy jak słuch – muzyka

      Dla dziewczynek róż z pistacją, granat z bielą
      Paski, kropki się aż w oczach mienią.
      Ubranka są w tak soczystym kolorze
      Że mała modnisia ma problem w wyborze.
      Bo każda bluzka się dziecku podoba
      I spodenki i kurtka i sukienka nowa
      I stoi i tupie nogą ze złości
      Mamo ja chcę te wszystkie nowości!

      A dla chłopców są pastele
      Dla małych przystojniaków ubranek jest wiele
      I sweterki i inne cudne ubranka
      Świetne jakościowo tkaniny i wdzianka.
      I te piękne bluzy misiowe
      Za oryginalność Cocodrillo cenię sobie!.
      I dlatego gdy chodzę z dzieckiem po dworze
      Nigdy nie miałam problemu w wyborze
      Że chłopiec, co się w piaskownicy bawi
      Że dziewczynka, który się nam przedstawi
      Że dziecko, które się uśmiechnie miło

      Ubierane jest w Cocodrillo!!!

      Skomentuj


        #93
        Odp: Konkurs "Modny maluch"

        Będę szczera i trochę bezczelna, a co mi tam, taka jestem ;-)
        Nigdy nie interesowałam się modą ani w odniesieniu do siebie ani w odniesieniu do synka. Ubranie jak dla mnie ma być przede wszystkim Wygodne i Praktyczne, a jak przy tym jest ładne no to ok ;-) A moda to też jest kwestia gustu bo tak naprawdę każdemu z nas podoba się co innego (a dzieciom to już kompletnie coś innego), no i każde z nas w zależności od typu figury, urody ale też stylu bycia i życia, powinno się ubierać inaczej.
        Mój Synek ma 2,5 roczku, czasami miewa własne zdanie na temat ubranek (zazwyczaj dotyczy koloru... najchętniej nosiłby tylko... Różowe rajstopki! słowo daję!) ale zazwyczaj interesuje go tylko kwestia wygody. Żeby miękkie, miłe w dotyku (dla mnie z punktu widzenia praktycznego - także wytrzymały materiał!), żeby łatwe zapinanie i rozpinanie było, spodnie to najlepiej w gumkę, bez żadnych niepotrzebnych dodatkowych "ozdobników" typu paski, sprzączki, kieszonki, naszywki (dla mnie to też ma znaczenie w kwestii utrzymania w czystości, chodzi o pranie czy prasowanie). Jak już wspomniałam dla Synka kolory w zasadzie nie mają znaczenia (no chyba że coś jest różowe, to lubi!), ale dla mnie mają: szukam ubrań w kolorach raczej ciemnych i pastelowych, rozmytych, niezbyt żywych. Dlaczego? Znów z wygody - znów chodzi o pranie i utrzymanie w czystości przy aktywnym prawie trzylatku, turlającym się po trawniku w parku, czy zachłannie spożywającym czekoladę ;-) Lubię jak syn jest czysto, schludnie, porządnie ubrany, ale jednocześnie nie robię na pewno z niego "małej Gwiazdy", nie stroję go, nie wydziwiam.
        I wiecie co... właśnie to wszystko co o nas i naszym stylu w modzie napisałam powyżej... znajduje się w najnowszej kolekcji Coccodrillo :-) Nic dodać nic ująć :-)
        I już w nowej kolekcji wypatrzyłam idealny sweterek i spodnie dla mojego Szkrab :-) Więc czekamy niecierpliwie na wygranie tego bonu ;-)

        Skomentuj


          #94
          Odp: Konkurs "Modny maluch"

          COCCODRILLO nasz kochany
          Nasz maluszek cud ubrany
          Ta kolekcja jest the best
          Oto więc króciutki test:

          COCCODRILLO dla mojej Emilci to:
          a) super jakość
          b) wygoda
          c) modne kolory
          d) przyjemniutki w dotyku

          Moja Emilcia, że mówić nie umie
          Wydaje okrzyk, że wszystko rozumie
          Patrzy na bluzkę, która jest nowa
          Każda odpowiedź jest prawidłowa!

          Lecz mama jeszcze męczy Emilkę
          Która to trzyma w rączkach piłkę
          By piłkę grzecznie odłożyła
          I kolejnych odpowedzi udzieliła:

          Ulubiony ciuszek Emilki frimy COCCODRILLO to:
          a) body
          b) pajacyk
          c) bluza
          d) spodenki

          Emilcia znów patrzy swymi oczkami
          Myśli, że odpowiemy za nią sami
          Lecz dzielna mama nie podpowiada
          Swym uśmiechem Emilka odpowiada:

          AAAAAA uuuuuuu aaaaaaaa eeeeeeeee
          Tyle Emilka na razie wie
          Ale jest mała, dopiero się uczy
          a COCCODRILLO już w jej głowce huczy:-))

          Skomentuj


            #95
            Odp: Konkurs "Modny maluch"

            Jako mama dwóch dziewczynek: 2 letniej i miesięcznej, staram się by były ubrane przede wszystkim praktycznie i wygodnie. Starsza córka, Alicja, zwraca już uwagę na to co zakłada, dlatego ważne jest dla mnie by jej strój był także kolorowy, bo to jest dla dziecka najważniejsze, ale i podobał jej się. Przed kilkoma minutami oglądałyśmy wspólnie katalog na aktualny sezon formy Coccodrillo i co mnie najbardziej zadziwiło, otóż mała przy jednym ze zdjęć krzyknęła: "Oo jaka Alcia..." co w tłumaczeniu jej języka znaczyło, że akurat to jej się spodobało Ja uważam, że kolekcja jesienno zimowa spodoba się nie tylko mojej córce ale i każdej innej dziewczynce. Ubranka mają zabawne kolorowe motywy na bluzkach. Z doświadczenia wiem, że są świetne w użytkowaniu i praniu.Wiem, że w najnowszej kolekcji Cocodrillo moja córka czułaby się jak prawdziwa mała dama, a może i księżniczka. Są to ubranka modne, kolorowe, co dzieci lubią najbardziej, a dla mnie jako rodzica najważniejsze jest to, że są to porządnie wykonane ubranka z dobrej jakości materiałów, idealnie uszyte, a przede wszystkim polskie ubranka.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Konkurs "Modny maluch"

              C occodrillo to marka wszystkim rodzicom znana,
              O czywiście także jest przez nich ubóstwiana!
              C iekawe i piękne wzory,
              C zarują nas także żywe kolory!
              O ptymistyczna i wesoła jest nowa kolekcja,
              D la mnie szczególnie ważna jest Baby sekcja!
              R ozrabiaka mój mały jest prawie dwulatkiem
              I pod względem ubierania jest niezłym gagatkiem!
              L ubi on paski i kolor zielony
              L ubi w dinozaury być wcielony!
              O ch! Dino i Basic Baby Boy kolekcje

              J uż na pewno obudzą radosne reakcje!
              E leganckie na Święta są Cars ubranka
              S ą nimi piękne i radosne wdzianka!
              I mają one modne fasony,
              E ch! Wspaniałe dla małej persony!
              N a niektórych widnieją ciekawe aplikacje,

              Z awsze dla maluchów są to atrakcje!
              I łatwiej i szybciej się je ubiera,
              M amy problem gdy trzeba je rozbierać!
              A ch! Kolekcja Coccodrillo Jesień-Zima
              dla wszystkich maluchów fason trzyma!

              Skomentuj


                #97
                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                Jestem mamą od niedawna. Jeżeli chodzi o ubrania dla dzieci zaczynam dopiero wkraczać w ten świat i poznawać. Oczywiście jak byłam w ciąży to już oczyma wyobraźni widziałam jak będę ubierać mojego synka Oglądając kolekcję ubrać Coccodrillo zwróciłam przedewszystkim uwagę na ubrania dla chłopców i jestem mile zaskoczona. Bardzo podobają mi się zarówno kolory, jak i fasony. Można w niebanalny sposób łączyć ubrania tak aby, dziecko wyglądało modnie i wygodnie. Kolekcja dla dziewczynek zwróciła moją uwagę na kolory i prostotę.
                Motywy i kolorystyka są niezwykle ważna w szare, ponure dni jesieni i zimy, kiedy musimy wyjść na spacer chętniej sięgamy wtedy po kolorowe ubrania, dodają nam one uśmiechu i chęci

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Konkurs "Modny maluch"

                  Firmie coccodrillo dziekujemy, ja i moje córki.
                  W dobie wszechobecnego plastikowego różu znalezienie czegoś dla młodej damy, co zadowoli gust zarówno jej, jak i jej mamy nie jest rzeczą łatwą. A gdy młode damy są dwie, problem urasta do sporych rozmiarów. Gdy dziecię preferuje róż, a mama już niekoniecznie - trzeba pójść na kompromis. Dzięki Coccodrillo jest to nie tylko możliwe, ale wręcz bajecznie proste. To do sklepów Coccodrillo kieruję swe kroki, gdy me oczy potrzebują wytchnienia od jego jaśnie różowatości różu. Bo nie dość, że jest go tam umiarkowana ilość, to jeszcze w połączeniach i odcieniach, których potrzebuje me poczucie estetyki. Nie da się ukryć, że poczucie piękna mej starszej estetki również znajduje się tam doskonale. Młodsza zdaje się jeszcze na gust siostry i mamy.
                  A kolekcja najnowsza? Cóż, bez zaskoczenia. Jak zwykle świetna. Część „Baby” zachwyciła mnie cudownym kombinezonikiem z uszkami, wymarzonym dla małej księżniczki (choć dla małego księcia również jak znalazł). Śliczne tuniczki, zgrabne połączenia kolorystyczne i to – co oprócz ciekawego wyglądu – cenię najbardziej – wygoda. Już na pierwszy rzut oka widać, iż wygibasów, skłonów, skrętów i pierwszych kroków małego zdobywcy nie będzie krępować niewygodny strój. Kolekcja Coccodrillo dla najmłodszych jest po prostu stworzona dla pierwszych - mniej lub bardziej udanych - prób motoryki. Rodzice też będą zachwyceni – bo co tu dużo mówić – cieszą oko.
                  Z zainteresowaniem przyjrzałam się części kolekcji dla mojej Juniorki. Tutaj potrzeba już większej rozwagi. Bez różu się nie obejdzie, o czym doskonale zdają się wiedzieć twórcy kolekcji dla małych dam (i nie tylko). Nie pozostaje mi napisać niczego innego, jak to, co powyżej. A najlepszą rekomendacją jest tutaj podwójny zachwyt – mój i mej dość kapryśnej w temacie ubraniowym córy. Świadczy to tylko o tym, że kolekcja Coccodrillo odznacza się harmonią doskonałą, czego efektem jest kompromis w gustach matczyno-córkowych.
                  O modzie chłopięcej się nie wypowiadam, choć patrząc na część kolekcji dla małych elegantów nabiera się ochoty, by mieć takowego u boku.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Konkurs "Modny maluch"

                    KOCHAMY CIĘ JESIEŃ
                    Oto i jesteś. Humorzasta jak zawsze.
                    Burzowa,chłodna i mokra.
                    Niektórzy Cię nienawidzą, my Cię kochamy.Bez Ciebie świat byłby inny.
                    Bez Ciebie nie byłoby bajecznie kolorowych czapek,szalików ,rękawiczek
                    chroniących Nas przed pierwszą gęsią skórką.
                    Bez Ciebie nie byłoby ciepłych kombinezonów chroniących przed gradem,deszczem i zazdrosnymi spojrzeniami.
                    Gdyby nie Ty, nie mielibyśmy powodu by pokazać światu barwnych i wesołych spodni i swetrów.
                    A to byłaby wielka szkoda.
                    DLATEGO KOCHAMY CIĘ COCCODRILLO

                    Skomentuj


                      Odp: Konkurs "Modny maluch"

                      Jestem przeciwniczką nadmiernego strojenia dzieci. Irytują mnie 3-letnie lolitki z wykrzywionymi nóżkami w modnych lakierkach, dziewczynki potykające się na placu zabaw o zbyt długie spódniczki i 5- latkowie, którzy nie mogą się ruszać wbici w skórzane marynarki. Moje dzieci ubieram w ubranka z dobrych, przyjaznych skórze, oddychających materiałów, takie w których będą mogły przybrać dowolną pozycję, której akurat będzie wymagała zabawa. Z przyjemnością przejrzałam katalog Coccodrillo, ponieważ ubranka tej firmy spełniają moje główne wymagania i mają jeszcze dodatkowe zalety - są śliczne i dobrej jakości.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Konkurs "Modny maluch"

                        Kolekcja jest urzekająca, zauroczyła mnie cała aranżacja jesienno - zimowa z paletą barw od stonowanych pasteli, po żywe i jaskrawe kolory.
                        Ubranka są klimatyczne i co widać na zdjęciach, dzieci czują się w nich naturalnie i swobodnie.
                        Oglądając katalog ma się wrażenie jakby było się w krainie baśni, jakby podglądało się dziecięcy świat. Sama chciałabym się w takim świecie znaleźć

                        Skomentuj


                          Odp: Konkurs "Modny maluch"

                          Kolekcja Coccodrillo jest piękna,modna i wygodna.
                          Kolory i zestawy ubrań świetnie ze sobą współgrają.Można znaleźć coś dla małej modnisi a także coś dla małej buntowniczki.
                          Ubranka nawet po kilkunastu praniach wyglądają jak nowe

                          Skomentuj


                            Odp: Konkurs "Modny maluch"

                            Mnie interesuje cała kolekcja zarówno BABY poprzez JUNIOR aż do TEEN. Wkańcu mając 3 dzieci mogę sobie poszaleć w każdej niemal rozmiarówce - szkoda że tylko w dziale GIRL ale dobre i to...
                            Pierwsze co mnie z deka zaszokowało ale i ucieszyło to odważne zestawienie kolorów. Zestawienie zieleni z bordem i intensywnym różem urzeka na pewno daje pewności noszącej te ubranka dzieczynce i przyciąga oko niejednego rodzica. Pastele jakie zostały zaproponowane dla najmłodszych sprawiają że maluszki są jeszcze słodsze a pajacyk misiowy z uszkami dobrowadza do mojego mózgu sygnał a może kiedyś jeszcze jeden maluszek aby takie cudo założyć a nóz będzie synek hihi.
                            W tej kolekcji jest jeszcze coś co napewno zakupię moim kobietom to zestwienie szarości z popielatym jaśniutkim perłowym różem - takie zestwienie jest poprostu BOSKIE. Druga rzecz którą kocham a Coccodrillo ją proponuje to wszędobylski paski bo kropki już do mnie nie przemawiają i nie powodują takiej euforii. Jedyne czego bym nie była skłonna kupić to cukierkowego różu - chyba po 10 latch kupowania dziewczęcych ubranek mam już przesyt.
                            Jeszcze zwróciły moją uwagę stworki na zwykłych bluzeczkach. Ile taka normalna koszulka zyskuje jak zagości na niej dinozaur czy lala. Bluzeczka staje się odrazu przyjacielem dziecka.
                            I jeszcze tak podsumowując cenię sobie ubranka za jakość super bawełna nigdy nic nam się nie rozciągnęło nie rozwlekło. Takżez czytym sumieniem polecam.


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Konkurs "Modny maluch"

                              Kolekcja BAJECZNA!!! Po prostu BAJECZNA!!! Jak z dziecięcych BAJEK I SNÓW!!! Szczególnie urzekła mnie kolekcja BABY, bowiem synka mam w tym przedziale wiekowym. O takich ciuszkach dla swej pociechy marzy zapewne niejedna z mam. Ciuszki są bowiem PRZEPIEKNIE WYKONANE z materiałów wysokiej jakości, kolekcje dokładnie przemyślane (nie ma niedokończonych pomysłów) i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Ubranka są bardzo kolorowe, ale utrzymane w pastelowej tonacji (za co ode mnie wielki plus!!!) – brak zbędnej krzykliwości. Ubranka bez tego zwracają na siebie uwagę, a miękkość i delikatność tkanin przyciąga dzieci, które szczególnie cenią sobie wygodę. Jak dla mnie – klasa sama w sobie. Piękno, wygoda i rzetelność wykonania. Czy trzeba coś więcej?

                              Skomentuj


                                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                                Baby -kolekcja przepiękna, a te dzieciątka niczym cukiereczki. Choć córcia jest jeszcze malutka z ogromną chęcia zrobiłabym zakupy z tej kolekcji na zapas (gdyby mi budżet pozwalał).Ubranka Baby nie krępują ruchów co jest bardzo ważne kiedy dziecko rośnie i rozwija się. A te śniegowce z bombonikami to strzał w dziesiatkę, (zawsze takie chciałam mieć-)takie maluchy bez grymasów będa zakładały buciki ,a podczas spacerów będzie dodatkowa frajda.A ten misio -rewelacja.. Kolekcja jesień-zima 2011/2012 potrafi zachwycić jakością i oryginalnością ubranek zarówno dla niemowlaków jak i tych większych łobuziaków.
                                Junior-fantastyczne ciuchy, juz w tym wieku, pomogają iść przez świat nawet takiej małej kobietce jednolita sukienka z małym dodatkiem kokardki czy paska w róznym odcieniu staje się jeszcze piękniejsza, dziewczynka moze się poczuć ze jest jedyna w swoim rodzaju.Do tej pory narzekałam na monotonnie w ubrankach dostępnych dla chłopców -ale w kolekcja jesień-zima 2011/2012 łamie wszystkie stereotypy. Zieleń, szarość i czerwień przełamana żywymi barwami, które podkreślają dziecięcy charakter ubrań.Każda mama znajdzie coś dla swego dziecka -tradycyjnie połączenie granatu z bielą, a dla tych troszkę odważniejszych połączenie różu z zielenią.
                                Dobór odpowiednich ubranek dla dziecka jest niezwykle istotny, wybierając ubranka biorę przede wszystkim uwagę na estetykę oraz wygodę ruchliwego brzdaca. Ubrania są było wygodne i nie przeszkadzają w zdobywaniu świata poprzez zabawe. A bawi się po to, żeby uczyć się świata i życia, poznawać nowe umiejętności i utrwalać zdobytą wiedzę.
                                Tenn- kolekcja zwariowana , jestem fanką pasków, więc kolekcja wpadła mi w oko, pas, paseczki , Zakupy z moim synem to męczarnia bez końca. Minął już ten okres kiedy :młody: ubierał bez grymasu naszykowane przeze mnie rzeczy do przedszkola. Kolejne zakupy kończą się buntem , a to za jaskrawe, a to za siakie. Przegladał ze mna kolekcją jesień-zima 2011/2012Coccodrillo i wtrącił swoje trzy grosze (Mamo popatrz to się nosi!!!)Chciałabym zrobić urodzinową niespodziankę synkowi i zakupić wskazaną chłopięcą garderobę .Oprócz dobrej zabawy, miałby gwarancję jakości i tego, że wyjdzie ze sklepu z głową pełną przygód i będzie oddawał się fascynującej przygodzie poznanwania świata .A każdy kolejny dzień upływałby w atmosferze usmiechu i radości, a jak wiadomo jak dziecko szczęśliwe to umęczona od obowiązków mama również zadowolona i szczęśliwa...dzięki kolekcji jesień-zima 2011/2012

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X