Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

    Dziękuję bardzo
    Ależ się ucieszyłam, faktycznie świetny prezent - wczoraj miałam urodziny
    Gratuluje pozostałym

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

      Super,jejku ale się cieszę.Gratuluję również pozostałym uczestniczkom którym się udało

      Skomentuj


        #78
        Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

        Ale niespodzianka. Właśnie zdziwiona dostałam paczkę z kosmetykami, której się nie spodziewałam Dziękuję ))

        Skomentuj


          #79
          Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

          serdeczne gartulacje dla WYGRANYCH MAM
          Chcialam sie jeszcz epodzielic uwaga na temat balsamu Pharmaceris B-Baby, ma konsystencje dosc lejaca ale nie mozna tego zunac za wade, na pewno nie uczula mojego dziecka, ma neutralny zapach ale..jedyne co mnie denerwowalo to fakt ze jest lepki i dopiero po chwili sie wchlania i nie wiem czy to tylko moje odczucie czy taki po prostu jest
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #80
            Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

            Dla mnie nie sa ciekawe. Moze i hypoalergiczne ale nie pachna;/

            Skomentuj


              #81
              Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

              Miałam przyjemność i okazję przetestować kosmetyki Pharmaceris (balsam i żel do mycia) na dwójce moich Maluchów. Najpierw na rocznym synku a później na mojej maleńkiej nowonarodzonej córeczce. Byłam ciekawa czy seria nadaje sie zarówno dla Noworodka jak i dla starszego Niemowlaka. Z całą pewnością stwierdzam,ze sie nie zawiodłam!
              Jeremi miał delikatne problemy skórne. Często doznawał podrażnień i miał wysuszoną skórę, seria działała bardzo kojąco. Odpowiednio nawilżała i łagodziła. Łuszczącą się skóra Sandruni dzięki kosmetykom Pharmaceris dużo szybciej niż synek (Jeremi gdy sie urodził był pielęgnowany innymi preparatami) odzyskała gładkość i delikatność.

              Żel łagodnie myje, nie podrażnia nawet oczu dziecka i nawilża skórę.

              Balsam jest dość rzadki,ale dzieki temu szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustego nalotu. Dozownik wspaniale ułatwia aplikację i jest niezwykle praktyczny. zawsze brakowało mi tego w innych kosmetykach.

              Pharmaceris B-Baby faktycznie nie ma zapachu (wszyscy lubimy jak nasze bobasy pachną takim "niemowlaczkowym" świezutkim zapachem ,ja tez)
              jednak brak substancji zapachowych jest dla nas Mam gwarancją iż kosmetyk nie ma dodatkowych czynników alergizujacych czy podrażniajacych i jest zupełnie bezpieczny dla naszego Malucha!

              Podsumowując: SZCZERZE POLECAM te dermokosmetyki już od pierwszych dni dziecka do pielęgnacji Twojego Maleństwa.

              Gabriela

              Skomentuj

                     
              Working...
              X