Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eucerin - Twoja skóra jest warte tego, co najlepsze.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Eucerin - Twoja skóra jest warte tego, co najlepsze.

    Trzy tygodnie temu rozpoczęła się moja randka w ciemno z nowy kosmetykiem. chciałaby opowiedzieć Wam, jak z dnia na dzień umacniała się przyjaźń mojej skóry z nowymi dermokosmetykami!
    Pakiet kosmetyków, które otrzymałam sprowokował mnie do bardzo skrupulatnego przetestowania ich dzień po dniu, tydzień po tygodniu.
    Już po pierwszy użyciu była pozytywnie zaskoczona - ale postanowiłam nie dać się zwieść pierwszemu wrażeniu. po trzech tygodniach, z pełną odpowiedzialnościom mogę Wam powiedzieć - każda z nas zasługuje na odnalezienie swojego kosmetyku, Eucerin!
    Pewnie zastanawiacie się co mnie tak ujęło.. po pierwsze: koniec z podrażnioną skórą! żaden z kosmetyków z testowanej przeze nie serii nie alergizuje! Moja wrażliwa i delikatna skóra doceniła to od pierwszego wejrzenia! Ale to dopiero początek..
    pierwszy poranek przywitał mnie niezwykłą świeżością, delikatnością i ogromną dbałością z jaką żel Eucerin obudził moją skórę do życia. Precyzja z jaką oczyścił twarz była widoczna goły okiem. Skóra wyraźnie odżywiona, aksamitna i nieco spragniona, doznała ukojenia po użyciu toniku – dziewczyny, jak on pachnie! Plus jaki od razu odczułam – lekkość, lekkość i jeszcze raz lekkość, którą kocha każda kobieta! Przed moją skórą czas na prawdziwy deser! Wisienką na orcie okazał się krem matujący, który dopełnił wrażenia. Lekki, o przyjemnej konsystencji, szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i odżywioną. Nie klei się, świetnie współgra z moją cerą, która już odnalazła swój kosmetyk! Stanowi dobry podkład pod fluid czy puder, choć..po trzech tygodniach już go nie potrzebuje! Teraz moim codziennym makijażem jest naturalne piękno młodej skóry! Już wiem, że docenia moje starania o jej kondycję, odwdzięcza mi się tym fantastycznym uczuciem o każdym poranku..Sama przekonaj się, jak dobrze jest zaczynać dzień z taką lekkością, widzieć w lustrze wdzięczność Twojej skóry z tygodnia na tydzień. Skuś się na pierwsze spotkanie, a będziesz chciała więcej. I – zaufaj i – to nie będzie przelotny romans!


    #2
    Odp: Eucerin - Twoja skóra jest warte tego, co najlepsze.

    No gratuluje dobrego wrazenia po kremie,łłłaŁŁŁŁŁŁ piszesz tak jak byłby to dobry sex a nie krem, Eucerin ale co to za marka taki zwykly z drogeri czy z apteki????kolezanko dawaj tu namiary, jak tak działa to my wszystkie chcemy miec takie doznania
    Ja to testowałam juz prawie wszystkie te z seri 35+ i naj,naj jest olay,drogi ale dziala od razu co widac.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Eucerin - Twoja skóra jest warte tego, co najlepsze.

      Koliberku, to jest krem z Apteki i chyba tylko tam można go dostać. Ja generalnie ufam tylko tym kremom, ma półkach drogerii nie ma takich restrykcyjnych procedur w samym komponowaniu składników. A Eucerin naprawde polecam, dziś już mijają dwa miesiące od kiedy używam tych kosmetyków - krem jest niezwykle wydajny, pomimo że uzywam go na potęgę tak szybko się wchłania. skora jest bardzo aksamitna i jędrniejsza, choc na poczatku trzeba troche cierpliwosci - niweluje nie tylko efekty zanieczyszczen ale i ich powod, wiec po pierwszym tygodniu duzo niedoskonalosci pojawia sie, kre "wygania" je z naszej buzi. pozniej juz z dnia na dzień lepiej

      Skomentuj

             
      Working...
      X