Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

boję się o swoje piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja mialam duze B pozniej jeszcze przed ciaza urosly mni do C, a teraz mam male D jak dla mnie moze tak zostac na zawsze, alebo do tego C sie wrocic, mam tylko nadzieje, ze mi jeszcze bardziej nie urosna ;/
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      juz wiem jak u mnie jest po skonczeniu karmienia piersia. przed ciaza mialam na przelomie B i C. po porodzie duze C a teraz wrocily do stnasnu sprzed ciazy tyle ze sa bardziej wiszace wczoraj jak na nie popatrzylam to poczulam sie okropnie malo kobieco... chyba juz wiem dlaczego kobiety decyduja sie na operacje plastyczna
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #18
        wiesz, ja też mam daleko do ideału, wyszło karmienie piersią 2 dzieci ale pociąć bym się skalpelem nie dała
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #19
          ja tez nie... tyle ze czasami takie rzeczy po glowie chodza
          Jakub 19.05.2008

          Skomentuj


            #20
            No ja miałam małe b, jak urodziłam urosły do C, a po 17 miesiącach karmienia teraz mam znowu b ale nie są już takie ładne. Tez chodzą mi myśli czasem o sztucznych ale brak mi odwagi, a po za tym mąż uważa że naturalne obojętnie jakie są zawsze lepsze niż te nadmuchane.

            Skomentuj


              #21


              Ja przed ciąża miałam miseczke D po porodzie miałam F a teraz nie karmie od miesiąca mam E

              Skomentuj


                #22
                Przed ciążą miałam rozmiar A a w ciąży C a po porodzie został mi B ale niestety pozostały mi na nich roztępy. Gdy w ciąży urosły z rozmiaru A do C to mimo że smarowałam je olejkiem zrobiły sie sine kreseczki.
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja przed pierwszą ciążą miałam c w ciąży duże C po ciąży D, córe karmiłam piersią po karmieniu zostało mi duże C i mało jędrna skóra... tak było przez kilka lat... zafundowałam sobie kurację ujędrniającą (tylko specjalne kremy wsmarowywane od dołu piersi ku górze) i mój biust stał się jędrny, uniesiony i ... ogromny. stopniowo rusł, przy E przerwałam kurację. póżniej żeby nie stracił na jędrności od czasu do czasu (2 razy w tygodniu mniej więcej) smarowałam go w ten sam sposób zwykłymi balsamami i udało się utrzymać go w dobrej kondycji i nie "urosnąć" go bardziej.
                  podczas drugiej ciąży nic mi nie urusł a teraz jest tylko trochę większy (jak się mleka za dużo nazbiera), co będzie po skończeniu karmienia to zobaczymy...
                  polecam takie smarowanie ale nie za dużo specjalnych kremów... no chyba że ktoś chce

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: boję się o swoje piersi

                    Współczuję, będziesz musiała bardzo uważać, żeby nie dostać zapalenia piersi, bo sprawa nieprzyjemna. Ja nie miałam problemu z piersiami, bo zaczynałam od rozmiaru A

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X