Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy byłyście kiedyś w SPA?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

    Ja byłam ale nie na takim weekendowym czy coś, tylko takim, gdzie miałam masaż, maseczki na buzię i jakieś kremy. Trwało to może do 2-3h. Ale na takim długim wypadzie z saunami, jaccuzi i innymi dobrodziejstwami to nigdy nie byłam, nigdy jakoś tak pieniążków nie było, a co do wypowiedzi Beatrice, to się zgodzę. To ma być czas relaksu, miejsce gdzie odpływasz, a nie stresujesz się obsługą, także jak ja kiedyś tak z ciekawości szukałam SPA to zawsze pod kątem ceny i opinii.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

      Ja nie byłam a z chęcią bym się wybrała.
      www.drumstore.pl

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

        Nie byłam ale również z chęcią wybrałabym się

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

          Mnie niestety nie stać, ale chętnie bym się wybrała. Ja tam się zaspokajam wizytą w aquaparku - jest jacuzzi i sauna, zawsze jakiś zalążek luksusu
          Nie żyłaś, dopóki nie pokochałaś..

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

            Nie chce mnie mąż zabrać ale ja się nie poddaje i ciągle o to walczę

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

              Napisane przez aniamm Pokaż wiadomość
              Nie chce mnie mąż zabrać ale ja się nie poddaje i ciągle o to walczę
              Walcz najlepiej oboje się wybierzcie
              Gdyby nie te wydatki ciągłe też z chęcią wybrałabym się ale chyba jeszcze poczekam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

                Powiem szczerze, moja żona SPA uwielbia mnie jedynie tam podobają się sauny, ale to też nie powód, żeby do SPA jechać bo sauna domowa to koszt ok. 10 tys zł, nawet nie. Ostatnio nawet przeglądałem projekty na stronie producenta saun Megiw, no i muszę przyznać szczerze, że zacząłem odkładać pierwsze pieniążki, żeby coś z tego wyszło fajnego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

                  Napisane przez furgomo Pokaż wiadomość
                  Powiem szczerze, moja żona SPA uwielbia mnie jedynie tam podobają się sauny, ale to też nie powód, żeby do SPA jechać bo sauna domowa to koszt ok. 10 tys zł, nawet nie. Ostatnio nawet przeglądałem projekty na stronie producenta saun Megiw, no i muszę przyznać szczerze, że zacząłem odkładać pierwsze pieniążki, żeby coś z tego wyszło fajnego.
                  Znajomy zafundował sobie saunę która nie kosztowała tak dużo bo kosztowało go to nawet mniej niż 5 tysięcy Ale sauna to fajna sprawa od czasu do czasu taka przyjemność wskazana

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

                    Zazdroszczę mu. U mnie tylko zabiegi w domu w stylu peeling i masaż.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

                      SPA genialna sprawa na odstresowanie i wypoczynek. Fakt, że nie jest to tanie ale jak tylko was stać to polecam. Ja wyjeżdżam co jakiś czas na weekend do hotelu w górach spa, basen, górskie powietrze odpoczynek na całego.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X