Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    niestety.po ciazy zostal brzuszek,dobrze ze nie zwisa oraz rozstepy na udach i pupie.no i 10 kilo wiecej niz przed ciaza,ale ogolnie jestem zadowlona bo mogloby byc gorzej.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja jestem baaaaaardzo zadowolona z figury po ciąży, nareszcie mam wiecej ciałka i nie chudne (mam 6 kg wiecej) tylko 3 maleńkie rozstepy pod pępkiem (ale męzuś mówi ze tam nic nie widzi ). Zostały mi boczki, które bardzo mi sie podobaja i brzuszek który chcialam zgubuc ale maż nie pozwala bo to się jemu podoba

      Skomentuj


        #18
        ach jak ja wam zazdroszcze! ja jestem strasznie niezadowolona i w dodatku strasznie zakompleksiona!!! w ciazy przytylam ponad dwadziescia kilo!po porodzie spadlam jakies 10 co prawda ale teraz znowu przytylam,dodam ze wciaz karmie piersia i niestety narazie nici z odchudzania dla dobra malenstwa w sumie moge powiedziec ze musze zrzucic jakies 25 kilo moze nawet wiecej hehe,zalamka totalnaale juz od dwoch tygodni cwicze i zamierzam zaczac chodzic na basen,mam nadzieje ze pomoze bo mam czas do czerwca aby schudnaccelulit i rozstepy?to bylo u mnie nieuniknione!tylko jak sie tego teraz pozbyc,to jest pytanieno i do tego dochodzi obwisly brzuchol,nic tylko sie zalamac!!!!
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          #19
          mi zostalo 6 kg po drugiej ciazy. z brzuszkiem sobie poradze ale bardziej martwi mnie biust bo pierwsza byla strasznew zarlo druga to juz w ogole nie odchodzi od swojej mleczarni. a wczesniej mialam dosc duzy biust i obawiam sie ze zostana mi poprostu skorki
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #20
            moja figura przeszła średnią rewolucje. na razie walczę z boczkami i fałdkami na brzuchu i smaruję się żelem Lipometric z Vichy, co ma rzeźbić i wyszczuplić sylwetkę,mam nadzieję, ze tak będzie
            www.dbajobociany.pl - stwórz własnego bociana!

            Skomentuj


              #21
              Metamorfozę to zamierzam przejść,mały już nie jest na cycu wiec spokojnie mogę się odchudzać.Na początek karnet na siłownie i na basen no i trochę dietki.Zobaczymy jak mi pójdzie

              Skomentuj


                #22
                ja nie jestem wogóle zadowolona ze swojej figury i tak bardzo chcialabym to zmienic a nie mam ochoty i czasu(

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Nie straszcie ja dopiero rodzic bede i juz sie boje co sie ze mna stranie xD
                  Ktoras z dziewczyn napisala, ze zrobi tatuaz zeby zkaryc rozstepy, chcialam zauwazyc, ze tatuaz ich nie zkaryje tylko pokoloruje, bo tatuaz to nie naklejka a czesc cialam i w sumie nawet nie jest wskazane robic na rozstepach tatuaze, ale to tak na marginesie
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja to średnio na jeża.patrzac na siebie nie widze zmiany,ale chcac ubrac ciuchy z przed ciazy nie da rady. po porodzie zniknelo 8kg a drugie 8 zostalo i co tu robic na cwiczenia nie mam czasu mieszkam sama maz co poltora mies na tydzien zjedza to i w tydzien nie schudne na cwiczeniach a pozniej on jedzie i znow sama ze wszystkim. te 8kg to spadlo w dwa tyg od razu a od trzech i pol mies stoje w miejscu waga jak zakleta stala.ale co sie okazalo,wczoraj wlozylam obraczke ktora na sile musialam wciskac i zdziwienie weszla bez problemu a ja jak chudne to pierwsze po palcach widze i faktycznie zwazyam sie i spadlo kilo nawet niewiem kiedy ale w ostatnich dniach chyba,ale sie dziwie bo kurcze ostatnio bylam u mamy tlusty obiadek ciasto a tu co lece z wagi?to jakas nowa dieta bo wczesniej nie jadla nic slodkiego i stalam w miejscu,a co do wygladu to dopiero na zdj widze ze jestem klocek przy wzroscie 158cm waze 62ale mezus mowi ze on nie widzi roznicy,rostepow tez niby nie widzi a mam wszedzie oprocz brzucha,co myslalam w ciazy ze tylko na brzuchu bede miec a tu posladki,uda z zewnetrznej i wewnetrznej strony nie cierpie ich ale nawet nie mam czasu sie smarowac z reszta cos tam probowalam ale nie bylo efektu bo nie regularnie nie zawsze mi corka na to pozoli a jak juz spi i ja tez padnieta to zapominam o tym calkowicie.ale w sumie to zle sie z tym wszystkim nie czuje,najwazniejsze ze maz mnie taka akceptuje i nie widzi nic, jeszcze mnie naklania zebym spala nago bo mu sie to podoba a ja sie troche wstydze i poszlismy na kompromis i spie w samej dluzszej koszulce ale z tego kilograma to jestem strasznie zadowolona trzy mies waga jak zakleta nic prawie nie jem nie gotuje bo nie mam czasu cos tam przegryze na sniadanie i kolacje i tyle zadnych slodyczy tlustych rzeczy napojow gazowanych bo w sumie nie lubie tylko mineralna i nic a do tego caly dzien na nogach a tu przestalam myslec o wadze juz sie pogodzilam ze nic nie zaloze z przed ciazy i nagle kilo zniknelo hehe to chyba jednak psychika
                    Wikunia 04.08.2008r

                    Skomentuj


                      #25
                      w ciazy przytylam 23 kg... w ciagu 6 tygodni zgubilam 17kg niestety zostalo jeszcze 6 niby wchodze w ubrania w ktorych chodzilam zanim zaszlam w ciaze (oczywiscie nie we wszystkie!!!) ale nie jestem zadowolona ze swojego wygladu... a do tego jeszcze te paskudne rozstepy:/ no coz... ale jak patrze na nasza kochana coreczke to nie przeszkadzaja mi tak bardzo ani dodatkowe kg ani rozstepy ktore w koncu widze tylko ja i moj maz... a poza tym jestem nie cale 2 miesiace po porodzie i licze na to ze jeszcze uda mie sie zrzucic pare kg
                      olusia
                      http://www.mamacafe.pl/suwak/2044.png[/img][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                        no to ja mam pecha,
                        mam wielkie rozstepy na brzuchu(pojawily sie 2 tyg przed urodzeniem) mimo stosowania oliwki i szczypania i czasem innych kosmetykow a ciazy przytylam 19kg,
                        mam ponad 10 kg wiecej, karmie piersia i dieta odpada (mi zawsze dieta konczyla sie po 2 dniach krwotokiem z nosa) a na aerobiki nie moge chodzic bo mam dysplazje kolan...
                        a tak pozatym jest ok. zle sie czuje ze soba, ale sie nie przejmuje bo w niedlugim czasie planujemy drugie dziecko wiec po nim sie bede martwic o swoja figure, a na brzuchu zrobie tatuaz zeby rozstepow nie bylo widac
                        Mam tsk samo...przytylam 20 kg zostalo mi 10 nadwagi, boczków nie mam zadnych, ale brzucha mi duzo zostalojakbym bylo w 4m ciazy znowu;/ Ale walcze z tym jestem od miesiaca na diecie. nie ksiazkowej poprostu staram sie ograniczac, nie jadam słodyczy i tłustosci. A tak poza tym to o rozstepach nie wspomne...Smaruje kremem z eveline , narazie zauwazylam gładsza skóre ale rozstepy dalej sa. Nie za bardzo jestem z siebie zadowolona, mysle ze moj mąz tez ma jakies ale, tylko ze nie spacjalnie nalego, abym schudla...a to dziwne...
                        Bartuś 26.06.08
                        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                        Skomentuj


                          #27
                          a ja ważę mniej niż przed ciążą. Mam trochę za dużo brzuszka jeszcze i martwię się o piersi,ale zainwestowałam w dobre staniki (zostawiłam na intymna.pl z 500 zł) i żel ujędrniająco-napinający, więc mam nadzieję, że silikon nie będzie potrzebny ale żebym się wzięła za ćwiczenia jakieś... nie, to za bardzo wymagająca sprawa
                          happiness is easy

                          Skomentuj


                            #28
                            Ja jestem zadowolona - waga mniejsza niz przed ciaza. Rozmiar 36/38 nadal w uzyciu. Piersi duzo wieksze ( ale to chyba zasluga antybocianow ), rozstepow brak. Ogolnie nabralam kobiecych ksztaltow - tu wciecie tam wyciecie i gra muzyka

                            Skomentuj


                              #29
                              Dziewczyny ja w ciazy przytylam 25 kiloWygladalam i czulam sie okropnie a i teraz nie wiele lepiejCo prawda zrzucilam 20 kilo ale zostal paskudny wystajacy brzuch i pelno rozstepow wlasnie na nim, udach biodrach a nawet na piersiach.Nie dawno przestalam karmic i cycki mam mniejsze niz przed ciaza jakby powietrze z nich uszlo

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                                ja mam na plecach tatuaz
                                ja też mam na plecach tatuaż

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X