Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

    Zacznę od tego, że urodziłam 2 dzieci i podczas każdej ciąży przytyłam prawie 20kg, co bardzo odbiło się na jędrności skóry. Większość kilogramów była rozmieszczona na moim brzuchu i po drugim porodzie skóra wyglądała tragicznie. Podczas ciąży stosowałam oliwkę dla kobiet w ciąży, a także balsamy silnie nawilżające i udało mi się uniknąć rozstępów, ale nie udało mi się uniknąć obwisłej skóry, ale trudno by było jej nie mieć tyjąc aż tyle. Po tym jak przestałam karmić zdecydowałam się na serię zabiegów ujędrniających w tej klinice http://www.qclinique.pl/zabiegi/zabiegi-ujedrniajace . Była to elektrostymulacja, która bardzo poprawiła elastyczność mojej skóry. Zabiegi nie były bolesne i nie trwały także dużej ilości czasu. W trakcie "kuracji" stosowałam także balsamy silnie ujędrniające. Może nie mam skóry takiej jak przed zajściem w obydwie ciąże, ale jestem zadowolona z jej wyglądu i ze swojej obecnej figury i nie mam problemu z rozebraniem się na plaży.

    Skomentuj


      Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

      ja nie jeste zadowolona ze swojej figury po ciazy ale jest lepsza niz spodziewalam si ei pracuje nad nia bo szkoda mi pelnej szafy ulubionych ciuchow wyrzucac

      Skomentuj


        Odp: Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

        Ja jestem zadowolona z mojej figury, wymagało to ode mnie ciężkiej pracy z dietetykiem z Wieliczki panią Gabriela Nowakowska, ale było warto tak mi się wydaje.

        Skomentuj

               
        Working...
        X