Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

    nie dopiero 13 maja
    ale maz juz mnie obdarowal kasa hehe

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

      ja jeszcze nie kupiłam, ale zastanawiam się nad taką tablicą do zawieszenia nad biurkiem robiłam małe przemeblowanie i stwierdziłam, że czegoś takiego mi właśnie brakuje, co sądzicie?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

        tablica jest przydatna ja wszystko mam na lodówce hehe

        Skomentuj


          #19
          Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

          Napisane przez esmeralda2 Pokaż wiadomość
          ja jeszcze nie kupiłam, ale zastanawiam się nad taką tablicą do zawieszenia nad biurkiem robiłam małe przemeblowanie i stwierdziłam, że czegoś takiego mi właśnie brakuje, co sądzicie?
          Tablica bardzo fajna jeżeli pokój masz w podobnym klimacie lubię takie sielankowe meble,dodatki itp. Ja akurat nad biurkiem mam mnóstwo fotografii mojej rodzinki



          Skomentuj


            #20
            Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

            Oj ciężko jest wyjść na zakupy i kupić coś tylko dla siebie Ja kupiłam sobie ostatnio krem i serum rozjaśniające na przebarwienia (po ciąży mam takie brzydkie na twarzy). Przy okazji wstąpiłam do sklepu z zabawkami i jak mogłam pozbawić mojego brzdąca tego koali, skoro uwielbiam go, Australię i wszystko z nią związane
            Attached Files

            Skomentuj


              #21
              Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

              To ja się pochwalę, a co, że podjęłam decyzje ostatnio, że zacznę wreszcie korzystać z dobrych kosmetyków. Koniec taniej chemii z rossmana. Teraz zaopatruje się naturalne kosmetyki w dobrych sklepach i wam też polecam! Ostatnio zrobiłam zakupy na 150 zł tylko dla moich włosów w sklepie helfy.pl

              Może zwariowałam, ale kręcą mnie strasznie włosy Hindusek, a podobno to właśnie dzięki olejkom mają takie cudne, długie włosy.

              Tak więc jestem teraz na olejku Amla, Sesa i już kupiłam na próbę parę innych :P

              Skomentuj


                #22
                Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                Ja zastanawiam się nad kupnem wystrzałowej sukienki. Jest bardzo droga, ale wyglada bosko. jest firmy Sandwich, znalazałm ją w sklepie imagine.pl Znacie może ten sklep? Jakie macie o nim opinie? zanim zaszaleję i ją kupię, chciałabym poznać wasze opinie. z góry dzięki!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                  Kupiłam sobie wymarzony płaszcz!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                    Sukienkę w Imagine24.pl choć nie ukrywam, że mąż trochę "pomógł" przy zakupie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                      Ja ostatnio kupiłam sobie takie dresy: http://superstar-originals.pl/index....product_id=463 Podobają się Wam? Bo ja jestem zachwycona I do tego są mega wygodne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                        Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                        Pytanie tak jak w tytule wątku - co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                        Zadałam to pytanie celowo, wiem bowiem że większość z nas najczęściej robi zakupy dla swoich pociech. O sobie samych często niestety zapominamy...

                        Dwa dni temu kupiłam TYLKO dla siebie podkład, perfumy i koszulkę A Wy czym się możecie pochwalić?
                        Ja sobie zaszalałam i kupiłam komplet bielizny Alles, jestem w ciąży, a ta firma ma super komplety, mimo, że mam duży brzuszek i biust mi urósł to bielizna jest mega seksowna

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                          Ja kosmetyki kosmetyki marki Fitomed, które nie są zbyt drogie, a całkiem dobre. Szczególnie krem pod oczy, mega wydajny , skład naturalny, konsystencja dobra, ładnie pachnie. Szampony również maja dobre.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                            Ja dla siebie poza kosmetykami i jedzeniem generalnie od porodu nie kupuję nic. Na chest kupiłam sobie fantastyczną kiecę, a później dłuuuuugo nic, bo od sierpnia. Przedwczoraj poszłam na zakupy dla córki i wróciłam ze spodniami dla siebie Fajne uczucie. Ale generalnie nie kupuje teraz za bardzo ciuchów bo mam w planie wkrótce zrzucić parę kilo żeby wrócić do siebie sprzed ciąży więc nie ma sensu według mnie wydawać kasy póki co.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                              Kochane polecam te feromony
                              https://intymnosc.pl/pl/feromony/671...y-damskie.html

                              Początkowo nie wierzylam w działanie takich zapachów jednak potem przekonałam się,że coś jednak musi w tym być bo jeszcze do tej pory nie dostałam tylu komplementów na punkcie zapachu co wląśnie za te...
                              http://forum.mamotoja.pl/

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Co ostatnio kupiłyście TYLKO dla siebie?

                                skusiłam się na promocję w euro na te sprzety babyliss z sensorem temperatury i kupilam sobie suszarkę suszy jak marzenie, mniej obciaza włosy od tradycyjnych, bo ten czujnik pilnuje temperatury i jakoś skanuje włosy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X