Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

    Zobacz kontrowersyjne zdjęcia nagiej matki z dziećmi - Facebook je ocenzurował, my nie >>


    Piękne, klimatyczne zdjęcia czy pożywka dla pedofilii?

    Co myślicie o postąpieniu Facebooka - słuszne?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

    Według mnie niesłusznie.
    Zdjęcia są bardzo ciekawe, klimatyczne. Mi się podobają.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

      Na pierwszym zdjęciu trochę za dużo widać ale pomimo tego piękne...



      Skomentuj


        #4
        Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

        Mnie drażni to, że na Fb są tysiące, zdjęć wulgarnych, na których nagie kobiety są pokazane jak dziw.... i nikt nic z tym nie robi, a kiedy artystka, bo nie jest to zwykła Pani Kowalska lecz artystka, która pokazuje pewne dzieło nie wulgarne, naturalne i jak dla mnie piękne to zaraz trzeba je ocenzurować. Trochę to śmieszne/pruderyjne/przerażające ...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

          tusia - słuszna uwaga...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

            Ojej takie zdjęcia na facebooku? Myślę że troszkę za dużo to nagości, na bloga czy portal poświecony fotografii ok, ale nie na tego typu portal , gdzie często wchodzą dzieci. Nie chciałabym aby tyle nagości oglądało moje dziecko. Zdjęcia ładne, ale zbyt dostępne jak na facebook.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

              Napisane przez TusiaAJN Pokaż wiadomość
              Mnie drażni to, że na Fb są tysiące, zdjęć wulgarnych, na których nagie kobiety są pokazane jak dziw.... i nikt nic z tym nie robi, a kiedy artystka, bo nie jest to zwykła Pani Kowalska lecz artystka, która pokazuje pewne dzieło nie wulgarne, naturalne i jak dla mnie piękne to zaraz trzeba je ocenzurować. Trochę to śmieszne/pruderyjne/przerażające ...
              Zgadzam się całkowicie..!!! Jak jakieś szlaufy wypinają dupska i świecą cycami to nikt nic z tym nie robi..a takie artystyczne zdjećia odrazu blokuje..
              a jak była jazda ze strona sexowne siedmiolatki czy jakos tak to fb nic nie zrobiło..mimo komentarzy pedofilskich i jednoznacznosci stronki..co za polityka?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                Ile jest nawet kradzieży zdjeć dzieci, ile jest stron które się zakładają i kradną zdjecia, za to się fb nie wezmie, tyle jest tam oszustw a oni czasem niesłusznie się czepiają normalnych kobiet ! Wiadomo swój umiar trzeba mieć, ale czasami są to zdjecia artystyczne , przedstawiające zachęcajace każdą przyszłą mame do zrobienia takiego by mieć pamiątkę ! Jedne się tym chwalą inne mają je dla siebie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                  Zdjęcia piękne, a i owszem, ale osobiście nie pokazałabym na łamach facebooka swojej "myszki"...
                  Akcja seksowne pięciolatki nie wywołała jakoś takiego rozgłosu jak to...dziwny jest ten świat...albo te zdjęcia typu, zrobiłam sobie nagą sesje z koleżanką, albo bawiłam się sama paluszkiem, oceń...tego nikt nie blokuje...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                    Chociaż w regulaminie faceboka sa określone pewne zasady, ale tez z drugiej strony tych spraw mają tyle, że chyba powinni zwiększyć kontrolę tej społeczności. Zdjęcia tej Pani nie propagują seksualności tylko nagość, dlatego jak dla mnie powinny być dostępne dla osób pełnoletnich.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                      Bo Facebook olewa niektóre sprawy nawet jak ludzie zgłaszają np konta że są kradzione zdjecia dzieci - jak nie dostaną np dużej liczby zgłoszeń o danym zdjeciu koncie to niestety nic z tym nie robią :/ Za dużo jest na tym portalu osób więc no niestety chyba nie są w stanie ogarnąć tego wszystkiego

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                        No własnie...regulamin regulaminem...takich gołych bab nikt chyba nie zgłasza, co oferują się na fejsbuczku, by oglądać ich gołe pupy i cyce (oczywiście, jak klikniesz, dajesz takiej zarobić) a nie jeden sobie pofapuje a jak już matka z dzieckiem zrobi jakieś artystyczne zdjęcie to wielkie oburzenie i każdy zgłasza, że to jest takie beeeeeeeeeeeeeeeee...gdzie my żyjemy?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                          w epoce kamienia łupanego A spotkałam się też z takimi grupami gdzie możesz coś sprzedać wymienić i laski np wstawiają swoje cycki albo inne części ciała i oferują się albo swoje fotki w dużej ilosci w zamian za kase :/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                            Dla mnie totalna żenuła! Boże, gdzie są rodzice się pytam?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Projekt ciąża - ocenzurowany przez Facebook - zobacz

                              ladybzyk rodzice myślę że nie mają pojęcia co się dzieje albo sa przekonani że ich dzieci są święte Dla mnie te zdjęcia są artystyczne, ale mimo wszystko, biorąc pod uwagę że użytkują ten profil osoby niepełnoletnie piersi i narządy rozrodcze powinny być chociaż przesłonięte czymś , czy zamglone i odnośniki na stronę z pracami tej Pani.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X