Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowa bajka-cztery pory roku-rewalacja na prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nowa bajka-cztery pory roku-rewalacja na prezent

    Ostatnio na rynku pojawiło sie wiele bajek w których nasze dziecko może umiescić zdjęcie, imię, kolorowanke itp. Ja kupiłam na allegro nową bajkę-polską. troche się martwilam, bo sprzedawca nowy, ale jak dostałam bajeczkę do domu- po 2 dniach-to byłam w szoku. rewelacja: bajka uczy, śliczne, proste ilustracje, zdjęcie mojej pociechy w srodku bajki. twarda, lakierowana oprawa i cena bardzo niska- polecam.

    http://allegro.pl/twoje-dziecko-boha...259023446.html

    Można znaleźć inne tytuły i sprzedawców wpisując w wyszukiwarke allegro 'dziecko bohaterem'

    #2
    Odp: Nowa bajka-cztery pory roku-rewalacja na prezent

    Osobiście jakoś nie przepadam za robieniem zakupów na allegro,może to dlatego,że kilka razy zostałam oszukana. O wiele lepsze są dobre i sprawdzone sklepy internetowe z artykułami dla dzieci.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nowa bajka-cztery pory roku-rewalacja na prezent

      Może się skusze na taką książeczke

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nowa bajka-cztery pory roku-rewalacja na prezent

        Napisane przez Amko Pokaż wiadomość
        Osobiście jakoś nie przepadam za robieniem zakupów na allegro,może to dlatego,że kilka razy zostałam oszukana. O wiele lepsze są dobre i sprawdzone sklepy internetowe z artykułami dla dzieci.
        Gorzej, że te sklepy działają również na allegro... Zamówiłam dwa tygodnie temu książkę dla męża w księgarni ogłaszającej się na allegro i przyszła, ale w starej wersji (aukcja zapewniała że jest w nowej) i teraz nie pasuje mężowi do kolekcji. Trzeba reklamować i nie wiadomo ile to potrwa.

        A mogłam iść do sklepumpo drugiej stronie ulicy, zapłacić te głupie 6zł więcej i mieć odpowiednią książkę od razu.
        "Mężczyzn możesz analizować, kobiety tylko podziwiać." - Oscar Wilde

        Skomentuj

               
        Working...
        X