Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    U mnie już prawie popołudniowa.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hej

      Beata-Totalne przeorganizowanie wszystkiego nie będzie łatwe, ale dzieci masz mądre i nie są lekkomyślne to dadzą już radę. Zawsze pełna pensja bardzo pomaga w budżecie domowym, a sama widzę, że im większe dzieci, tym więcej pieniędzy idzie na nie. Dlatego życzę z całego serca by udały Ci się plany zawodowe. Rewolucja, ale potrzebna. Tylko aby ułożyło się tez z opieką. To mama by Ci pomogła po szkole doglądać dzieci? Też mam co rusz w głowie myśli o pracy, ale u nas niestety do pomocy nie ma bardzo kogo prosić, potrzebowałabym takiej pracy by kończyć maksymalnie po 16, by odebrać dzieci (i znaleźć Jasiowi żłobek), więc praca zmianowa by odpadała u mnie. W tym roku zaczęłam 30 i różne refleksje mnie nachodzą:P Ale najważnejsze jak piszesz zrobić pierwszy krok! By szło do przodu, a zmiana u Was byłą tylko na lepsze

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dzisiaj słucham trójki i piję mocną kawę.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam
          Patrycja mama też jeździ często do lekarza także mgło by się zdarzyć że nie będzie mogła więc szukam jeszcze kogoś kto mógłby w razie czego .
          Pod koniec czewca lub na początku lipca przyjeżdżają stali gości Ciocia i wujek z FR to będzie się działo a i też ponoć jagody są i nie wiem czy się nie wybiorę też Na dżemy to koniecznie muszę iść nazbierać bo nic już praktycznie nie mam
          A i Laura kleszcza miała i to na klatce piersiowej Ale dobrze że w porę zauważyłam i dobrze się nie wbił ale obserwowalam i strach obleciał Bo tak straszą kleszczami aż strach

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam Was. Chwile mnie nie bylo tutaj bo brakuje czasu normalnie. Praca ok strikte biurowa ale musze tez duza wiedzę przyswoic bo to nowa dzialka jak dla mnie. A na dodatek u Zoski w szkole piknik jutro a ze troche pomagamy to czasu mniej jeszcze. Szykujemy tez budowe do hydraulika i drugiego etapy. Wlasnie czas pracy i odbior dzieci to temat rzeka. Mi tylko raz w tyg nie pasuje i ktoś musi Zosie odebrac. A tak to koncze o 15:15 więc na szybko jade po Mlodziaka.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Justyna - dzieje się Was Jak tylko raz w tygodniu z odbiorem jest problem to i tak jest dobrze Ja tak myślałam o pracy nawet w markecie ale wiele osób mi odradza bo praca na 2 zmiany to nie dla mnie bo to chodzi odzieci . W sumie też racja bo jak teraz nie mogę się nikogo doprosić to co będzie później. Coś mi jeszcze siedzi w głowie ale na razie nic nie mówię aby nie zapeszać

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                My po pikniku. Oj dzialo sie ale bylo ciekawie, dzieci zadowolone i zebrano ponad 2 tys zl na swietlice dzieci z loterii i kiermaszu prac dzieci. Mi juz sie chce spac bo od rana na nogach ale prasowanie sie nie wyprasuje samo.
                Beata raz w tyg nie dam rady ale ktos Zosie odbiera. życzę by plany sie zrealizowaly.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam
                  Justyna bardzo ładna sumka się uzbierała Mi to po prostu tyle myśli kołacze w głowie aż człowiek później sam nie wie co ma robić ale czekam na rozwój sytuacji
                  U nas raz zimno raz gorąco Ja w sobotę przy układaniu drzewa na gwoździa nadepnełam i pojechaliśmy na pogotowie bo to zastrzyk na tężec brałam i antybiotyk dostałam ale już jest o wiele lepiej Męża całą noc głowa bolała i jeszcze od 6 rano teraz robią i niby narazie nie odczuwam tego ale zaraz pewnie już kawa mi zapachnie My jakoś ostatnio szybko śpimy ...

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej!
                    Napisałam się wczoraj, wylogowało mnie i nie zdążyłam wysłać wiadomości.

                    Beata-trzymam kciuki, by spełniły się Twoje marzenia i to o czym myślisz się ziściło!

                    Justyna-już się przestawiłaś na tryb mamy pracującej? Weekendy masz wolne?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam Was.
                      Czas leci jak szalony. Jest poniedziałek a potem piątek. Przestawilam sie w miare choć chwili na odpoczynek taki spokojny brakuje. Duza wiedzę musze i chce przyswoic więc to tez zajmuje czasowo. A tu budowa, warzywniak, obiady i obowiazki domowe. A na dodatek jchodze od paru tyg od lekarza do lekarza z soba sama Mam wykonać badania genetyczne za 260 zl i sie zastanawiam czy je wykonac bo koszta nie male.
                      Beata swietlica szkolna zostala zasilona i to najwazniejsze. A dzieciaki fajnie sie bawily. Trzymam kciuki za realizację Twoich planów.
                      Patrycja tylko w tyg pracuje na szczescie weekendy wolne. A jakos sie staram radzic choc ciagle w biegu jestem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej Justyna a co się dzieje że do lekarza chodzisz ? Te wszystkie badania takie drogie :/ Jak weszłam ostatnio na tego gwożdzia to na pogotowiu przyjmował lekarz położnik :/ Dwóch lekarzy gin już u nas wprzychodni nie przyjmuje a zapisy dopiero na następny rok ! i teraz nie wiem tylko prywatni mi zostaje chodzić .
                        Patrycja jak tm Olcia ? Zadowolona że wakacje ?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam.
                          Beata od paru tyg mam bol w stawie dloni, tak ze mam caly czas zdretwiale dwa palce. I robilam badania genetyczne w kierunki zwyrodnienia stawow. Moja Babxua i jej siostra chorowały na to. Tak sie leczy w PL mam skierowania do reumatologa na poczatek 2019 a ja konsultacji potrzebuje teraz. U Ciebie dzieciaki zadowolone ze wakacje? Bo Zoska nie bardzo szczesliwa z tego powodu.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Justyna okropnie jest z służbą zdrowia ale co poradzić żadnych zmian długo zapewne nie będzie
                            Dzieci zadowolone bo już niedługo przyjeżdzają ciocia z wujkiem i jeszcze spanie do późna ,swoboda ale tak tydzień,dwa to i zatęsknią za szkołą na pewno

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej!

                              Justyna-a jak z opieką nad Zosią w wakacje? Do końca czerwca przedszkole działa? Terminy strasznie odległe, a prywatnie ceny kosmiczne. I jeszcze trafić na kompetentnego też nie łatwo. Bardzo Cię boli?

                              Beata-dzieci już w domu? Czy jeszcze chodzą do szkoły? Ola już liczy na paluszkach ile dni do końca, tym bardziej, że w niedzielę wyprawiamy jej urodziny-oczywiście motyw na torcie z bajko Dora poznaje świat A jak u Was jest z np. z rowerem? Kupujecie zazwyczaj neutralny kolor, by był najpierw dla Kuby potem dla Laury, czy typowo dla chłopca i dziewczynki? Kupiliśmy Oluście rower, mieliśmy dylemat nad kolorem, Ola chciała różowy róż, my próbowaliśmy ją namówić na czerwony, niebieski-cokolwiek co by się dało potem dla Jaśka-ale po wielkich łzach stanęło na tym różu, więc już Jasio nie pojeździ na nim za 3 lata.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam. Ja jeszcze dzis w pracy a jutro wolne bo w przedszkolu wystep dzieci na zakonczenie roku. Jeszcze planuje dzis kosic trawe po poludniu. Jeszcze zakonczenie roku i zakup i pakowanie prezentow spadlo na mnie ale przynajmniej znalazłam chwilke na szycie z filcu.

                                Patrycja Przedszkole tylko do konca czerwca. Potem moja mama na wolne potem tata moj, tesciowa w domu narazie jest. Ola odlicza do wakacji mówisz a jakie plany macie? To u Was impreza sie szykuje, u nas urodziny w lipcu ale mloda moja nie chce urodzin na dzien dzisiejszy z kolezankami.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X